Viktor Sliadnev - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Viktor Sliadnev v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Viktor Sliadnev není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Viktor Sliadnev - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Viktor Sliadnev
Ruská federace |
Firmy: Opera masters s.r.o. |
Detaily Viktor Sliadnev - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Viktor Sliadnev, Ruská federace
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Opera masters s.r.o.
Paláskova 1108/3, Kobylisy, 182 00 Praha |
16.7.2002 | |
| Opera masters s.r.o.
Paláskova 1108/3, Kobylisy, 182 00 Praha |
3.10.2000 16.7.2002 |
|
| Opera masters s.r.o.
Paláskova 1108/3, Kobylisy, 182 00 Praha |
22.6.1998 3.10.2000 |
Viktor Sliadnev Ruská federace - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.7.2002 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 40 000,-Kč (Opera masters s.r.o.) |
| 16.7.2002 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Opera masters s.r.o. ) |
| 3.10.2000 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč (Opera masters s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Viktor Sliadnev"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Viktor Sliadnev – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Viktor Sliadnev?
Jméno Viktor Sliadnev je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Viktor Sliadnev je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Viktor Sliadnev.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface