Viktor Vaňata - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Viktor Vanata v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 19 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Viktor Vanata není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Viktor Vaňata - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Viktor Vaňata
Praha |
Živnost a firmy:
Bubeneč House a.s. |
Dejvice House a.s. |
Francouzská a.s. |
... Celkem záznam u 8 firem. |
Detaily Viktor Vaňata - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Viktor Vaňata, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bubeneč House a.s.
Bubenečská 351/17, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
25.7.2014 25.7.2019 |
|
| Bubeneč House a.s.
Bubenečská 351/17, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
29.4.2013 25.7.2014 |
|
| Dejvice House a.s.
Seifertova 823/9, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 12.3.2015 |
2.5.2013 10.7.2013 |
|
| Francouzská a.s.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
31.12.2015 | |
| Francouzská a.s.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
31.12.2015 1.1.2021 |
|
| Francouzská a.s.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
26.10.2009 31.12.2015 |
|
| RKV - Francouzská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
18.10.2024 | |
| RKV - Francouzská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
15.4.2009 2.1.2016 |
|
| RKV - Francouzská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
15.4.2009 2.3.2010 |
|
| RKV - Francouzská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
15.4.2009 21.10.2024 |
|
| RKV - Ke korunce s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
18.10.2024 | |
| RKV - Ke korunce s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
2.11.2023 21.10.2024 |
|
| RKV - Netlucká 3 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
18.10.2024 | |
| RKV - Netlucká 3 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
2.1.2016 21.1.2016 |
|
| RKV - Netlucká 3 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
12.8.2009 23.10.2024 |
|
| RKV - Netlucká 3 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
12.8.2009 2.1.2016 |
|
| RKV - Netlucká 3 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
12.8.2009 2.1.2016 |
|
| RKV - Netlucká 6 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
18.10.2024 | |
| RKV - Netlucká 6 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
2.1.2016 5.1.2016 |
|
| RKV - Netlucká 6 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
30.1.2014 22.10.2024 |
|
| RKV - Netlucká 6 s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
17.2.2010 2.1.2016 |
|
| RKV - Pelhřimovská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
18.10.2024 | |
| RKV - Pelhřimovská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
4.7.2006 2.1.2016 |
|
| RKV - Pelhřimovská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
4.7.2006 23.10.2024 |
|
| RKV - Pelhřimovská s.r.o.
Francouzská 80/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
4.7.2006 3.2.2010 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
30.8.1994 |
Viktor Vaňata Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.10.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (RKV - Pelhřimovská s.r.o.) |
| 23.10.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (RKV - Netlucká 3 s.r.o.) |
| 23.10.2024 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel RKV - Netlucká 3 s.r.o. . |
Souhrnné informace ke jménu "Viktor Vaňata"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Viktor Vaňata – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Viktor Vaňata?
Jméno Viktor Vaňata je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem Viktor Vaňata je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Viktor Vaňata.
