VITALII ZELINSKYI - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vitalii Zelinskyi v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Vitalii Zelinskyi není zapsáno v živnostenském rejstříku.
VITALII ZELINSKYI - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
VITALII ZELINSKYI
Ukrajina |
Firmy: Konstrukt bv s.r.o. | Moje win s.r.o. |
Detaily VITALII ZELINSKYI - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. VITALII ZELINSKYI, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Konstrukt bv s.r.o.
Primátorská 296/38, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
11.9.2021 | |
| Konstrukt bv s.r.o.
Primátorská 296/38, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
9.9.2021 | |
| Moje win s.r.o.
Primátorská 296/38, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
11.9.2021 | |
| Moje win s.r.o.
Primátorská 296/38, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
9.9.2021 |
VITALII ZELINSKYI Ukrajina - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.9.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Konstrukt bv s.r.o.) |
| 11.9.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 25 000,-Kč, podíl: 50 % (Konstrukt bv s.r.o.) |
| 11.9.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Moje win s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "VITALII ZELINSKYI"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu VITALII ZELINSKYI – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno VITALII ZELINSKYI?
Jméno VITALII ZELINSKYI je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem VITALII ZELINSKYI je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem VITALII ZELINSKYI.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface