Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace - obchodní rejstřík, úplný výpis

NÁZEV: Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace - logo
IČO:00209392
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  ip8kizx
ADRESA: Zámecká 57, 664 52 Sokolnice
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Zámecká 57 Sokolnice 66452

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  sbírka listin (24)

Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace – obchodní rejstřík, úplný výpis

Datum vzniku a zápisu
1. leden 1991 
 
Spisová značka
Pr 1261/KSBR Krajský soud v Brně
zapsáno 12. srpen 2003 
Obchodní firma
Domov důchodců Sokolnice, příspěvková organizace
zapsáno 12. srpen 2003 
vymazáno 9. leden 2007 
Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace
zapsáno 9. leden 2007 
Sídlo
Zámecká 57, 664 52 Sokolnice
zapsáno 12. srpen 2003 
vymazáno 24. září 2015 
Zámecká 57, 664 52 Sokolnice
zapsáno 24. září 2015 
Identifikační číslo
00209392 
 
Právní forma
Příspěvková organizace 
 
Předmět činnosti
poskytování komplexní péče starým a invalidním občanům, která spočívá především v zabezpečení ubytování, stravování, všestranné péče sociální, poskytování ošetřovatelské, zdravotní péče včetně rehabilitace, rozvíjení kulturní a zájmové činnosti s možností využití ergoterapie, s cílem podpory soběstačnosti občana a zajištění podmínek pro důstojný život předmět činnosti je vykonáván na základě: zákona č. 100/1988 sb. o sociálním zabezpečení, ve znění pozdějších předpisů zákona č. 114/1988 sb. o působnosti orgánů české republiky v sociálním zabezpečení vyhlášky ministerstva práce a sociálních věcí č. 182/1991 sb., kterou se provádí zákon o sociálním zabezpečení a zákon české národní rady o působnosti orgánů české republiky v sociálním zabezpečení, ve znění pozdějších předpisů
zapsáno 12. srpen 2003 
vymazáno 9. leden 2007 
a. domov pro seniory a) poskytování pobytových služeb sociální péče formou celoročního pobytu osobám, které dosáhli věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu a v důsledku svého věku a zdravotního stavu vyžadují pravidelnou pomoc jiné osoby, ne však péči v lůzkovém zdravotnickém zařízení (dále jen uživatelé) b) poskytování ubytování a stravování uživatelům c) poskytování základního sociálního poradenství d)poskytování pomoci při zvládání běžných úkonů péče o osobu uživatele, při osobní hygieně příp. zajištění podmínek pro osobní hygienu e) poskytování ošetrovatelské péče, pokud je potřebná f) zajištění lékařské péče pro uživatele g) poskytování rehabilitační péče uživatelům h) organizování a poskytování kulturní péče, zájmové, aktivizační a sociálně-terapeutické činnosti uživatelům i) poskytování pomoci při zajišťování dalších sociálních služeb jinými organizacemi j) poskytování pomoci při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí uživatelů, vše při zachování přirozené vztahové sítě, respektování práv a lidské důstojnosti každého uživatele
zapsáno 9. leden 2007 
vymazáno 16. listopad 2013 
b. domov se zvláštním režimem a) poskytování pobytových služeb sociální péče formou celoročního pobytu osobám, které dosáhlivěku rozhodného pro přiznání starobního důchodu, trpícím stařeckou, alzheimerovou nebo jinou formou demence a v důsledku svého zdravotního stavu vyžadují pravidelnou péči, ne však v lůžkovém zdravotnickém zařízení (dále jen uživatelé) b) poskytování ubytování a stravování uživatelům c) poskytování základního sociálního partnerství d) poskytování pomoci při zvládání běžných úkonů péče o osobu uživatele, při osobní hygieně příp. zajištění podmínek pro osobní hygienu e) poskytování ošetřovatelské péče, pokud je potřebná f) zajištění lékařské péče pro uživatele g) poskytování rehabilitační péče uživatelům h) organizování a poskytování kulturní péče, zájmové, aktivizační a sociálně terapeutické činnosti uživatelům i) poskytování pomoci při zajišťování dalších sociálních služeb jinými organizacemi j) poskytování pomoci při uplatňování práv, opráněných zájmů a při obstarávní osobních záležitostí uživatelů, sítě, respektování práv a lidské důstojnosti každého uživatele s režimem přizpůsobeným jeho specifickým potřebám.
zapsáno 9. leden 2007 
předmět činnosti je vykonáván na základě zákona 108/2006 sb., zákona o sociálních službách
zapsáno 25. duben 2007 
vymazáno 16. listopad 2013 
k) zprostředkování kontaktu s přirozeným prostředím, zejména pořádáním kulturních, sportovních a společenských akcí pro uživatele a prodejem výrobků z aktivizačních a sociálně-terapeutických činností, vše při zachování přirozené vztahové sítě, respektování práv a lidské důstojnosti každého uživatele.
zapsáno 3. říjen 2013 
a. domov pro seniory a) poskytování pobytových služeb sociální péče formou celoročního pobytu osobám, které dosáhli věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu a v důsledku svého věku a zdravotního stavu vyžadují pravidelnou pomoc jiné osoby, ne však péči v lůzkovém zdravotnickém zařízení (dále jen uživatelé) b) poskytování ubytování a stravování uživatelům c) poskytování základního sociálního poradenství d)poskytování pomoci při zvládání běžných úkonů péče o osobu uživatele, při osobní hygieně příp. zajištění podmínek pro osobní hygienu e) poskytování ošetrovatelské péče, pokud je potřebná f) zajištění lékařské péče pro uživatele g) poskytování rehabilitační péče uživatelům h) organizování a poskytování kulturní péče, zájmové, aktivizační a sociálně-terapeutické činnosti uživatelům i) poskytování pomoci při zajišťování dalších sociálních služeb jinými organizacemi j) poskytování pomoci při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí uživatelů, vše při zachování přirozené vztahové sítě, respektování práv a lidské důstojnosti každého uživatele k) zprostředkování kontaktu s přirozeným prostředím, zejména pořádáním kulturních, sportovních a společenských akcí pro uživatele a prodejem výrobků z aktivizačních a sociálně-terapeutických činností, vše při zachování přirozené vztahové sítě, respektování práv a lidské důstojnosti každého uživatele.
zapsáno 16. listopad 2013 
služba domov pro seniory a domov se zvláštním režimem jsou vykonávány v souladu se zákonem č. 108/2006 sb., o sociálních službách.
zapsáno 16. listopad 2013 

Statutární orgán

Ředitel
JUDr. Eliška Skuhrovcová
okres Brno-venkov
Den vzniku funkce: 12. srpen 2003
Den zániku funkce: 31. březen 2009
zapsáno 12. srpen 2003 
vymazáno 15. duben 2009 
Ředitel
MUDr. Jan Kopeček
Brno
Den vzniku funkce: 1. duben 2009
zapsáno 15. duben 2009 
vymazáno 12. duben 2010 

Statutární orgán
Naděžda Ustohalová
okres Brno-venkov
Den vzniku funkce: 1. duben 2010
Den zániku funkce: 14. červen 2010
zapsáno 12. duben 2010 
vymazáno 2. červenec 2010 

Statutární orgán

Ředitel
MVDr. Petr Nováček
Brno
Den vzniku funkce: 15. červen 2010
zapsáno 2. červenec 2010 
vymazáno 17. srpen 2011 
Ředitel
MVDr. Petr Nováček
Brno
Den vzniku funkce: 15. červen 2010
zapsáno 17. srpen 2011 
vymazáno 24. září 2015 
Ředitel
MVDr. Petr Nováček
Brno
Den vzniku funkce: 15. červen 2010
zapsáno 24. září 2015 

Způsob jednání
Ředitel jedná jménem příspěvkové organizace tak, že k otisku razítka příspěvkové organizace připojí svůj vlastnoruční podpis
zapsáno 12. srpen 2003 
Zřizovatel
Jihomoravský kraj IČO: 70888337
Brno, Žerotínovo nám. 3/5
zapsáno 9. leden 2007 
vymazáno 10. duben 2015 
Zřizovatel
Jihomoravský kraj IČO: 70888337
Žerotínovo náměstí 449/3, Veveří, 602 00 Brno
zapsáno 10. duben 2015 

Úplný výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík

Tato stránka obsahuje úplný výpis údajů firmy Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 16. ledna 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 00209392 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00209392 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.


Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz
Obchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V