I M O F A, spol. s.r.o. - obchodní rejstřík, úplný výpis
Společnost s ručením omezeným I M O F A, spol. s.r.o., založena 7.11.1991. Úplný výpis z obchodního rejstříku.
Selekce výpisu z rejstříku I M O F A, spol. s.r.o.
I M O F A, spol. s.r.o. – obchodní rejstřík, úplný výpis
Spisová značka
C 4862/MSPH Městský soud v Praze
Obchodní firma
I M O F A, spol. s.r.o.
Sídlo
Dolní Chaloupky 23, 106 00 Praha 10
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 26. srpen 1993
K Ryšánce 16, 140 00 Praha 4
zapsáno 26. srpen 1993
vymazáno 26. březen 1999
Milevská 2, Praha 4
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 18. listopad 2016
Milevská 922/2, Podolí, 140 00 Praha 4
zapsáno 18. listopad 2016
Předmět podnikání
dovoz a vývoz potravin včetně nápojů, rozvoz, distribuce a pro- dej v obchodní síti.
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 26. srpen 1993
koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej.
zapsáno 28. leden 1992
vymazáno 26. srpen 1993
provoz prádelny prádla
zapsáno 28. leden 1992
vymazáno 26. srpen 1993
koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
zapsáno 26. srpen 1993
vymazáno 12. leden 2010
opravy motorových vozidel
zapsáno 26. srpen 1993
vymazáno 12. leden 2010
opravy karoserií
zapsáno 26. srpen 1993
vymazáno 12. leden 2010
provoz prádelny
zapsáno 26. srpen 1993
vymazáno 12. leden 2010
pronájem a půjčování věcí movitých
zapsáno 22. únor 2003
vymazáno 12. leden 2010
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
zapsáno 12. leden 2010
vymazáno 6. září 2022
klempířství a oprava karoserií
opravy silničních vozidel
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: velkoobchod a maloobchod, ubytovací služby, pronájem a půjčování věcí movitých
Statutární orgán
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 26. srpen 1993
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 26. srpen 1993
zapsáno 26. srpen 1993
vymazáno 21. srpen 2008
zapsáno 26. srpen 1993
vymazáno 10. červenec 2002
zapsáno 21. srpen 2008
vymazáno 8. listopad 2013
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 1. srpen 2015
zapsáno 12. leden 2010
vymazáno 10. září 2014
zapsáno 10. září 2014
vymazáno 18. listopad 2016
Petr Vachler
Praha
Den vzniku funkce: 26. březen 1999
Den zániku funkce: 1. leden 2020
zapsáno 1. srpen 2015
vymazáno 2. leden 2020
Vladimír Novák
okres Praha-západ
Den vzniku funkce: 26. srpen 1993
Den zániku funkce: 1. leden 2020
zapsáno 8. listopad 2013
vymazáno 2. leden 2020
František Havlíček
Vrchlabí
Den vzniku funkce: 18. prosinec 2009
Den zániku funkce: 1. leden 2020
zapsáno 18. listopad 2016
vymazáno 2. leden 2020
Ing. Jiří Valeš
okres Trutnov
Den vzniku funkce: 23. září 2019
Den zániku funkce: 1. leden 2020
zapsáno 24. září 2019
vymazáno 2. leden 2020
LUKÁŠ HAVLAS
okres Praha-východ
Den vzniku funkce: 1. leden 2020
zapsáno 21. listopad 2025
Ing. Jiří Valeš
okres Trutnov
Den vzniku funkce: 1. leden 2020
Den zániku funkce: 2. prosinec 2021
zapsáno 2. leden 2020
vymazáno 16. březen 2022
Vladimír Novák
okres Praha-západ
Den vzniku funkce: 1. leden 2020
Den zániku funkce: 31. leden 2025
zapsáno 2. leden 2020
vymazáno 8. duben 2025
LUKÁŠ HAVLAS
okres Praha-východ
Den vzniku funkce: 1. leden 2020
zapsáno 2. leden 2020
vymazáno 21. listopad 2025
Zastupování společnosti : Společnost zastupují a za ni se pode- pisují oba společníci, a to každý samostatně.
Statutárním orgánem jsou dva jednatelé,kterým přísluší oprá- vnění za společnost jednat ve všech otázkách a to každému samostatně.
Za společnost jedná samostatně ve všech věcech kterýkoliv z jednatelů společnosti. Podepisování za společnost se děje tak, že k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis kterýkoliv z jednatelů.
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
zapsáno 22. červenec 2014
Za společnost jedná každý z jednatelů samostatně. V případě právního jednání týkajícího se plnění, jehož hodnota přesahuje jednorázově nebo ve svém souhrnu v rámci 12 po sobě jdoucích kalendářních měsících částku 1.000.000,- Kč, jednají a podepisují vždy dva jednatelé společně, to neplatí v případě prodeje vozidel a prodeje opravárenských služeb vozidel třetím osobám.
Za společnost jedná každý z jednatelů samostatně. V případě právního jednání týkajícího se plnění, jehož hodnota přesahuje jednorázově nebo ve svém souhrnu v rámci 12 po sobě jdoucích kalendářních měsících částku 1.000.000,- Kč, jednají a podepisují vždy dva jednatelé společně, přičemž platí, že jednatel typu B jedná a podepisuje jen s jednatelem typu A, to neplatí v případě prodeje vozidel a prodeje opravárenských služeb vozidel třetím osobám.
Společníci
HAVEX - auto s.r.o. IČO: 60108151
Na Bělidle 503, 543 01 Vrchlabí
| Podíl: | Vklad: 300 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 50.00 % |
zapsáno 21. prosinec 2009
vymazáno 23. prosinec 2009
zapsáno 21. prosinec 2009
vymazáno 23. prosinec 2009
HAVEX - auto s.r.o. IČO: 60108151
Na Bělidle 503, 543 01 Vrchlabí
| Podíl: | Vklad: 3 800 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 50.00 % |
zapsáno 23. prosinec 2009
vymazáno 22. červenec 2014
zapsáno 23. prosinec 2009
vymazáno 22. červenec 2014
HAVEX - auto s.r.o. IČO: 60108151
Na Bělidle 503, 543 01 Vrchlabí
| Podíl: | Vklad: 3 800 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 50.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 22. červenec 2014
vymazáno 23. leden 2016
zapsáno 22. červenec 2014
vymazáno 23. leden 2016
HAVEX-auto s.r.o. IČO: 60108151
Na bělidle 503, 543 01 Vrchlabí
| Podíl: | Vklad: 3 800 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 50.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 23. leden 2016
vymazáno 20. červen 2020
zapsáno 23. leden 2016
vymazáno 20. červen 2020
HAVEX group s.r.o. IČO: 05529662
Na bělidle 503, 543 01 Vrchlabí
| Podíl: | Vklad: 3 040 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 40.00 % |
zapsáno 2. leden 2020
vymazáno 20. červen 2020
| Podíl: | Vklad: 6 840 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 90.00 % |
zapsáno 20. červen 2020
vymazáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 5 320 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 70.00 % |
| Druh podílu: zakladatelský č. 1, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 7, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 4. říjen 2023
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 8, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 4. říjen 2023
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 9, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 4. říjen 2023
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 10, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 4. říjen 2023
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 11, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 12, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 13, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 14, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 15, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 16, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 17, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 18, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 19, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 20, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
Vojtěch Tauc
Praha
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 18. listopad 1996
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 18. listopad 1996
Vladimír Novák
Praha
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 26. březen 1999
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 26. březen 1999
zapsáno 18. listopad 1996
vymazáno 26. březen 1999
Jaroslav Kalina
Praha
| Podíl: | Vklad: 200 000,-Kč |
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 18. květen 2000
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 18. květen 2000
Petr Vachler
Praha
| Podíl: | Vklad: 200 000,-Kč |
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 18. květen 2000
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 18. květen 2000
Vladimír Novák
Praha
| Podíl: | Vklad: 200 000,-Kč |
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 10. červenec 2002
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 10. červenec 2002
Jaroslav Kalina
Praha
| Podíl: | Vklad: 152 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
zapsáno 18. květen 2000
vymazáno 10. červenec 2002
zapsáno 18. květen 2000
vymazáno 10. červenec 2002
Petr Vachler
Praha
| Podíl: | Vklad: 248 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
zapsáno 18. květen 2000
vymazáno 10. červenec 2002
zapsáno 18. květen 2000
vymazáno 10. červenec 2002
Vladimír Novák
Praha
| Podíl: | Vklad: 262 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 131/300, tj. 43,7 % v poměru k základnímu kapitálu |
zapsáno 10. červenec 2002
vymazáno 22. únor 2003
zapsáno 10. červenec 2002
vymazáno 22. únor 2003
Petr Vachler
Praha
| Podíl: | Vklad: 338 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 169/300, tj. 56,3 % v poměru k základnímu kapitálu |
zapsáno 10. červenec 2002
vymazáno 22. únor 2003
zapsáno 10. červenec 2002
vymazáno 22. únor 2003
Vladimír Novák
Praha
| Podíl: | Vklad: 300 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 50 % v poměru k základnímu kapitálu |
zapsáno 22. únor 2003
vymazáno 21. srpen 2008
zapsáno 22. únor 2003
vymazáno 21. srpen 2008
Vladimír Novák
Praha
| Podíl: | Vklad: 300 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 50 % v poměru k základnímu kapitálu |
zapsáno 21. srpen 2008
vymazáno 21. prosinec 2009
zapsáno 21. srpen 2008
vymazáno 21. prosinec 2009
Petr Vachler
Praha
| Podíl: | Vklad: 300 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 50 % v poměru k základnímu kapitálu |
zapsáno 22. únor 2003
vymazáno 21. prosinec 2009
zapsáno 22. únor 2003
vymazáno 21. prosinec 2009
Vladimír Novák
Praha
| Podíl: | Vklad: 150 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 21. prosinec 2009
vymazáno 23. prosinec 2009
zapsáno 21. prosinec 2009
vymazáno 23. prosinec 2009
Petr Vachler
Praha
| Podíl: | Vklad: 150 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 21. prosinec 2009
vymazáno 23. prosinec 2009
zapsáno 21. prosinec 2009
vymazáno 23. prosinec 2009
Vladimír Novák
Praha
| Podíl: | Vklad: 1 900 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 23. prosinec 2009
vymazáno 8. listopad 2013
zapsáno 23. prosinec 2009
vymazáno 8. listopad 2013
Vladimír Novák
okres Praha-západ
| Podíl: | Vklad: 1 900 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 8. listopad 2013
vymazáno 22. červenec 2014
zapsáno 8. listopad 2013
vymazáno 22. červenec 2014
Petr Vachler
Praha
| Podíl: | Vklad: 1 900 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
zapsáno 23. prosinec 2009
vymazáno 22. červenec 2014
zapsáno 23. prosinec 2009
vymazáno 22. červenec 2014
Vladimír Novák
okres Praha-západ
| Podíl: | Vklad: 1 900 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 22. červenec 2014
vymazáno 2. leden 2020
zapsáno 22. červenec 2014
vymazáno 2. leden 2020
Petr Vachler
Praha
| Podíl: | Vklad: 1 900 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 25.00 % |
| Druh podílu: základní |
zapsáno 22. červenec 2014
vymazáno 2. leden 2020
zapsáno 22. červenec 2014
vymazáno 2. leden 2020
Jakub Novotný
Praha
| Podíl: | Vklad: 380 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
zapsáno 2. leden 2020
vymazáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 380 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: venture č. 21, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 1, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 2, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 3, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 7, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 4. říjen 2023
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 8, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 4. říjen 2023
LUKÁŠ HAVLAS
okres Praha-východ
| Podíl: | Vklad: 380 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
zapsáno 2. leden 2020
vymazáno 6. září 2022
| Podíl: | Vklad: 380 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: venture č. 22, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 4, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 5, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 6, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 6. září 2022
vymazáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 9, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 4. říjen 2023
vymazáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 10, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 4. říjen 2023
vymazáno 21. listopad 2025
zapsáno 2. leden 2020
vymazáno 21. listopad 2025
LUKÁŠ HAVLAS
okres Praha-východ
| Podíl: | Vklad: 380 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 5.00 % |
| Druh podílu: venture č. 22, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 4, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 5, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 6, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 9, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 21. listopad 2025
| Podíl: | Vklad: 76 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% |
| Obchodní podíl: 1.00 % |
| Druh podílu: venture č. 10, se kterým jsou spojena práva a povinnosti dle článku V. společenské smlouvy |
zapsáno 21. listopad 2025
zapsáno 21. listopad 2025
Základní kapitál
100 000,-Kč
zapsáno 6. listopad 1991
vymazáno 26. březen 1999
600 000,-Kč
zapsáno 26. březen 1999
vymazáno 23. prosinec 2009
7 600 000,-Kč
zapsáno 23. prosinec 2009
Úplný výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Tato stránka obsahuje úplný výpis
údajů firmy
I M O F A, spol. s.r.o.
Údaje byly staženy 19. dubna 2026 z
datové služby justice.cz dle IČO
43874452
a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 43874452 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku
a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě
a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zobrazit sloupec