Obchodní rejstřík firem, stránka 1001

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Dům kultury v Kroměříži, příspěvková organizace

2. Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace

3. Základní škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizace

4. Základní škola a mateřská škola Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím Bystřice 366, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace

5. Základní škola Úpice - Lány

6. Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Zátiší 480

7. Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263

8. Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319

9. Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace

10. Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, příspěvková organizace

11. Klub kultury Uherské Hradiště,příspěvková organizace

12. Dětské centrum Jilemnice, příspěvková organizace

13. Základní škola Kryry, okres Louny

14. Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace

15. Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace

16. Základní škola Pomezí, okres Svitavy

17. Mateřská škola Příborská

18. Základní škola a Mateřská škola Rakvice

19. Základní škola a mateřská škola Chraštice

20. Služby sociální péče TEREZA, příspěvková organizace

21. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

22. Základní umělecká škola Jilemnice, příspěvková organizace

23. Základní škola Jilemnice, Jana Harracha 97, příspěvková organizace

24. Základní škola Jilemnice, Komenského 288, příspěvková organizace

25. Masarykova základní škola a mateřská škola Žalhostice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

26. Základní škola a mateřská škola Morávka, příspěvková organizace

27. Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace

28. Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstí

29. Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice

30. Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice

31. Lentilka - integrační školka a rehabilitační centrum

32. Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69

33. Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace

34. Dětský domov a Školní jídelna, Radkov-Dubová 141, příspěvková organizace

35. Základní škola při zdravotnickém zařízení a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení, Opava, Olomoucká 88, příspěvková organizace

36. Mateřská škola Korálek Pardubice, Rumunská 90

37. Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Odborářů 345

38. Základní škola a mateřská škola Špindlerův Mlýn

39. Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky

40. Základní škola pro tělesně postižené, Opava, Dostojevského 12

41. Střední zdravotnická škola, Tábor, Mostecká 1912

42. "Mateřská škola Velké Bílovice, příspěvková organizace"

43. Základní škola Emila Kolbena, příspěvková organizace

44. Základní škola Praha - Běchovice

45. Základní škola a Mateřská škola Jimramov, příspěvková organizace

46. Mateřská škola Praha - Radotín

47. Základní škola Jihlava, Jungmannova 6, příspěvková organizace

48. Galerie umění Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovarského kraje

49. Sociální služby města Orlová, příspěvková organizace

50. Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745

51. Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

52. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155

53. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk

54. Mateřská škola Háj ve Slezsku, příspěvková organizace

55. Základní škola Vítkov, nám. J. Zajíce č.1, příspěvková organizace

56. Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

57. Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

58. Základní škola Stěbořice, okres Opava

59. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141

60. Mateřská škola speciální, Praha 8, Štíbrova 1691

61. Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace

62. Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

63. Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

64. Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace

65. Základní škola speciální a Mateřská škola, Chomutov, Palachova 4881, příspěvková organizace

66. 55. mateřská škola Plzeň, Mandlova 6, příspěvková organizace

67. 63. mateřská škola Plzeň, Lábkova 30, příspěvková organizace

68. 64. mateřská škola Plzeň, Pod Chlumem 3, příspěvková organizace

69. Základní škola a Mateřská škola Starý Kolín, příspěvková organizace

70. Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova

71. Základní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace

72. Městské divadlo Děčín, příspěvková organizace

73. Muzeum Šumavy Sušice, příspěvková organizace

74. Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

75. Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

76. Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

77. Základní škola a Mateřská škola Braňany

78. Základní škola a Mateřská škola Náměšť na Hané, okres Olomouc

79. Dětský domov a Školní jídelna, Chomutov, Čelakovského 822, příspěvková organizace

80. Dětský domov a Školní jídelna, Mašťov, příspěvková organizace

81. Dětský domov, Vysoká Pec 145, příspěvková organizace

82. Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov

83. Zámek Slavkov - Austerlitz, příspěvková organizace

84. Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace

85. Domov důchodců ChD-Zdislava

86. Základní škola Mikulovice, okres Jeseník

87. Základní škola a Mateřská škola, Nová 5, České Budějovice

88. Kulturní centrum Rakovník

89. Základní škola Dřevohostice, okres Přerov, příspěvková organizace

90. Základní škola Proboštov

91. Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí

92. Základní škola a Mateřská škola Střílky, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola Skuhrov nad Bělou

94. Mateřská škola Nepomuk, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

95. Základní škola a Mateřská škola Želetava

96. Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419

97. Dětský domov Trnová, příspěvková organizace

98. Mateřská škola, Praha 9 - Hloubětín, Štolmířská 602

99. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

100. Kávéeska, příspěvková organizace;^ zkratka KVS, p. o.

<< První < Předchozí stránka, 1000 Další stránka, 1002 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies