Obchodní rejstřík firem, stránka 783

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10

2. ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRAHA-KBELY, ALBRECHTICKÁ 732

3. Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace

4. Dům sociální péče Kralovice, příspěvková organizace

5. Základní škola Nejdek, Karlovarská, příspěvková organizace

6. Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace

7. Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizace

8. Domov mládeže, internát a školní jídelna, Hradec Králové, Vocelova 1469/5

9. Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596

10. Obchodní akademie Bubeneč

11. Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080

12. Základní škola Holýšov, okres Domažlice

13. Základní škola Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres Karviná

14. Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Těšín Havlíčkova 13 okres Karviná

15. Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná

16. Základní škola Havířov-Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná

17. Základní škola Letohrad, U Dvora 745

18. Základní škola Turnov, 28. října 18, příspěvková organizace

19. Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574, příspěvková organizace

20. Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice, Tkalcovská 460, příspěvková organizace

21. Základní škola Turnov, Žižkova 518, příspěvková organizace

22. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, příspěvková organizace

23. Základní škola,Praha 4, Nedvědovo náměstí 140

24. Základní škola, Praha 4, Jílovská 1100

25. Dětský domov, mateřská škola a školní jídelna, Broumov, třída Masarykova 246

26. Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

27. JIRÁSKOVO GYMNÁZIUM, Náchod, Řezníčkova 451

28. Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace

29. Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace

30. Domov Odry, příspěvková organizace

31. Nemocnice následné péče s poliklinikou Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

32. Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra Semily, příspěvková organizace

33. Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace

34. Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily, příspěvková organizace

35. Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

36. Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace

38. Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

39. Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

40. Domov Příbor, příspěvková organizace

41. Domov NaNovo, příspěvková organizace

42. Domov Hortenzie, příspěvková organizace

43. Zařízení sociální péče Choceň

44. Domov u studánky

45. Domov pro seniory Sloupnice

46. Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

47. Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb

48. Gymnázium Christiana Dopplera

49. Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322

50. Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

51. Dětský domov, Staňkov

52. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184

53. Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice, Pivovarská 323

54. Základní škola Svitavy, Felberova 2

55. Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek

56. Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace

57. Mateřská škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace

58. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 1, 2 a 4

59. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

60. Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1

61. Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

62. Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

63. Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

64. Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

65. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

66. Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100

67. Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392

68. Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace

69. Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

70. Základní škola Mohelnice, Vodní 27

71. Základní škola Šumperk, Sluneční 38

72. Základní škola Bruntál, Jesenická 10

73. Základní škola Černošice, příspěvková organizace

74. Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8

75. Základní umělecká škola, Praha 9, Ratibořická 30

76. Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž

77. Sportovní zařízení města Jičín

78. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

79. Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958

80. Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

81. Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál

82. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace

83. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

84. Základní škola Šumperk, 8. května 63

85. Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1

86. Základní škola Šumperk, Šumavská 21

87. Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25

88. Základní škola Rakovského v Praze 12

89. Obchodní akademie Vinohradská

90. Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114

91. Mateřská škola LAUDOVA, se speciálními třídami

92. Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

93. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

94. Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

95. Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod

96. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

97. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

98. Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

99. Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace

100. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník

<< První < Předchozí stránka, 782 Další stránka, 784 > Stránka 1565 > Stránka 1566 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů