Obchodní rejstřík firem, stránka 786

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace

2. Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace

3. Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

4. Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace

5. Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace

6. Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace

7. Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

8. Základní škola a Mateřská škola, Bílovice, okres Uherské Hradiště

9. SEVEROČESKÁ FILHARMONIE TEPLICE

10. Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace

11. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

12. Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace

13. Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace

14. Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace

15. Střední škola a základní škola Žamberk

16. Základní škola a Základní umělecká škola Strání

17. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

18. Základní škola a mateřská škola Prostějov, Kollárova ul. 4

19. Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14

20. Domov pro osoby se zdravotním postižením "PATA" v Hazlově, příspěvková organizace

21. Domov se zvláštním režimem "MATYÁŠ" v Nejdku, příspěvková organizace

22. Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

23. Výchovný ústav, střední škola a středisko výchovné péče, Nový Jičín

24. Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

25. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

26. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

27. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

28. Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458

29. Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace

30. Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

31. Mateřská škola Prostějov, Partyzánská ul. 34

32. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

33. Základní škola Králíky

34. Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291

35. Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337

36. Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace

37. Základní škola Štěpánov,okres Olomouc, příspěvková organizace

38. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

39. Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534, příspěvková organizace

40. 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

41. Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace

42. Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace

43. Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13

44. Domov pro seniory Pohoda

45. Průmyslová střední škola Letohrad

46. Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace

47. Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

48. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

49. Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace

50. Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace

51. Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace

52. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

53. Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866

54. Základní škola Ostrava-Stará Bělá

55. Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

56. Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace

57. Základní škola J. Pešaty Duchcov

58. Základní škola Sokolov, Rokycanova 258

59. Domov pro seniory Sloupnice

60. Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283

61. Základní škola Pardubice-Polabiny, Npor. Eliáše 344

62. Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590

63. Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

64. Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace

65. Základní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná

66. Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice

67. Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

68. Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925

69. Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

70. Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682

71. Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

72. Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

73. Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace

74. Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice

75. Domov pro seniory Stachy-Kůsov

76. Jeslová a azylová zařízení České Budějovice, příspěvková organizace

77. Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

78. Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614

79. Domov ve Vlašimi, poskytovatel sociálních služeb

80. Domov seniorů Vojkov, poskytovatel sociálních služeb

81. Domov seniorů Benešov, poskytovatel sociálních služeb

82. Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice

83. Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace

84. Základní škola Trhové Sviny

85. Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice

86. Základní škola a Základní umělecká škola Zliv

87. Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice

88. Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace

89. Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace

90. Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

91. Městský ústav sociálních služeb Klášterec nad Ohří,příspěvková organizace

92. Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

93. Gymnázium Jihlava

94. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, Hálkova 42

95. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč

96. Odborné učiliště Vyšehrad

97. Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

98. Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2

99. Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd

100. Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 785 Další stránka, 787 > Stránka 1571 > Stránka 1572 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů