Obchodní rejstřík firem, stránka 787

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590

2. Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace

3. Základní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná

4. Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice

5. Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

6. Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925

7. Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

8. Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682

9. Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

10. Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

11. Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace

12. Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice

13. Domov pro seniory Stachy-Kůsov

14. Jeslová a azylová zařízení České Budějovice, příspěvková organizace

15. Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

16. Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614

17. Domov ve Vlašimi, poskytovatel sociálních služeb

18. Domov seniorů Vojkov, poskytovatel sociálních služeb

19. Domov seniorů Benešov, poskytovatel sociálních služeb

20. Střední škola stavební Jihlava

21. Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice

22. Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace

23. Základní škola Trhové Sviny

24. Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice

25. Základní škola a Základní umělecká škola Zliv

26. Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice

27. Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice

28. Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace

29. Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace

30. Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

31. Městský ústav sociálních služeb Klášterec nad Ohří,příspěvková organizace

32. Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

33. Gymnázium Jihlava

34. Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, Hálkova 42

35. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč

36. Odborné učiliště Vyšehrad

37. Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

38. Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2

39. Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

40. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín

41. Základní škola Přerov, Trávník 27

42. Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14

43. Domov pro seniory Holásecká, příspěvková organizace

44. Základní škola Borovany

45. Masarykova základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Plotiště, P. Jilemnického 420

46. Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130

47. Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace

48. Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace

49. Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500

50. Kulturní a informační služby města Přerova

51. Základní škola Frýdek-Místek, Komenského 402

52. Základní škola Brno,Antonínská 3,příspěvková organizace

53. Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22, příspěvková organizace

54. Základní škola Brno,Úvoz 55,příspěvková organizace

55. Základní škola Brno,Bakalovo nábřeží 8,příspěvková organizace

56. Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace

57. Základní škola a mateřská škola Brno,Křenová 21,příspěvková organizace

58. Základní škola a mateřská škola Brno,Křídlovická 30b,příspěvková organizace

59. 4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

60. 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

61. 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

62. Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace

63. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Náchod

64. Střední škola gastronomie a služeb

65. Domov důchodců sv. Zdislavy

66. Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace

67. Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace

68. Mateřská škola Prachatice

69. Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace

70. Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace

71. Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace

72. Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod

73. Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283

74. Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744

75. Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700

76. Základní škola Mukařov

77. Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace

78. Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

79. Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

80. Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace

81. Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace

82. Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace

83. Základní škola Týn nad Vltavou, Malá Strana

84. Hotelová škola, Praha 10, Vršovická 43

85. Gymnázium Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 23

86. Jihomoravské muzeum ve Znojmě, příspěvková organizace

87. Znojemská Beseda

88. Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova ul. 60

89. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 1, 2 a 4

90. Sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace

91. Domov seniorů TGM, příspěvková organizace

92. Základní škola, Brno, Gajdošova 3

93. Základní škola Brno, Svážná 9, příspěvková organizace

94. Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38

95. Základní škola Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí

96. Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace

97. Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

98. Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

99. Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola , Černilov

100. Dům sociální péče Kralovice, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 786 Další stránka, 788 > Stránka 1573 > Stránka 1574 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies