Obchodní rejstřík firem, stránka 790

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov

2. Domov "Na Zámku", příspěvková organizace

3. Domov pro seniory Koniklecová, příspěvková organizace

4. Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh, U Dráhy 6

5. Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

6. Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

7. Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

8. CENIA, česká informační agentura životního prostředí

9. Základní škola, Jičín, Železnická 460

10. Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

11. Základní škola Kladno, Amálská 2511

12. Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace

13. Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1

15. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198

16. Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434

17. Habrovanský zámek, příspěvková organizace

18. Základní škola , Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace

19. Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace

20. Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace

21. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

22. Základní škola Uhlířské  Janovice, okres Kutná Hora

23. Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

24. Střední škola Strážnice, příspěvková organizace

25. Střední škola oděvní a služeb Vizovice

26. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník

27. Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

28. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace

29. Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace

30. Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

31. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323

32. Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace

33. Základní škola M. Choceňského, Choceň

34. Senior-dům Soběslav

35. Základní škola Benešov, Dukelská 1818

36. Základní škola Benešov, Jiráskova 888

37. Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372

38. Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

39. Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace

40. Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199

41. Základní škola Kladno, Brjanská 3078

42. Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573

43. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840

44. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

45. Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno

46. Domov pro seniory Podpěrova, příspěvková organizace

47. Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace

48. Domov Zvíkovecká kytička

49. Základní škola a střední škola waldorfská

50. Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ

51. Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

52. Domov ve Vlašimi, poskytovatel sociálních služeb

53. Domov seniorů Vojkov, poskytovatel sociálních služeb

54. Domov seniorů Benešov, poskytovatel sociálních služeb

55. Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb

56. Základní škola, Jičín, Husova 170

57. Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvková organizace

58. Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč

59. Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

60. Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek

61. Základní škola, Příbram VIII, Školní 75

62. Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace

63. Základní škola Sv. Čecha, Choceň

64. Technické služby Choceň

65. Sociální služby města Jičína

66. Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768

67. Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756

68. Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958

69. Základní škola Neratovice,28.října 1157,okres Mělník

70. Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb, příspěvková organizace

71. Domov Rudné u Nejdku

72. Základní škola Mukařov

73. Základní škola Františkovy Lázně,Česká 39/1

74. Základní umělecká škola, Praha 10 - Hostivař, Trhanovské náměstí 8

75. Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace

76. Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace

77. Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace

78. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč

79. Střední škola stavební Třebíč

80. Gymnázium Třebíč

81. Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

82. Základní škola Nepomuk, okres Plzeň-jih

83. Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola , Černilov

84. Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace

85. Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 15

86. Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

87. Domov  Božice, příspěvková organizace

88. Domov u lesa Tavíkovice, příspěvková organizace

89. Domov pro seniory Hostim, příspěvková organizace

90. Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400

91. Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Kopřivnice, 17. listopadu 1225 okres Nový Jičín, příspěvková organizace

93. Domov pro seniory Skalice, příspěvková organizace

94. Domov pro seniory Jevišovice, příspěvková organizace

95. Domov pro seniory Plaveč, příspěvková organizace

96. Institut umění - Divadelní ústav

97. Základní škola a mateřská škola Raškovice

98. Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454

99. Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace

100. Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

<< První < Předchozí stránka, 789 Další stránka, 791 > Stránka 1579 > Stránka 1580 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů