Obchodní rejstřík firem, stránka 792

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2

2. Základní škola Jeseník, příspěvková organizace

3. Základní škola Bruntál, Cihelní 6

4. Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk

5. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace

6. Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

7. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

8. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace

9. Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Královéhradeckého kraje

10. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 941

11. Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ

12. Srdce v domě, příspěvková organizace

13. Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace

14. Základní škola Průhonice, okres Praha - západ

15. Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

16. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

17. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace

18. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

19. Dětské centrum Znojmo, příspěvková organizace

20. Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace

21. Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily, příspěvková organizace

22. Technické služby města Nymburka

23. Základní škola Rudná, okres Praha - západ

24. Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895, okres  Mladá  Boleslav

25. Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, okres Mladá Boleslav

26. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

27. Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace

28. Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace

29. Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizce

30. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

31. Střední odborné učiliště zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86

32. Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562

33. Mateřská škola Sněženka, Frýdek-Místek, Josefa Lady 1790

34. Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404

35. Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace

36. Mateřská škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace

37. Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

38. Dům dětí a mládeže Větrník, Liberec, příspěvková organizace

39. Základní škola Klatovy, Čapkova ul. 126

40. Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziřící, K Rakůvkám 1

41. Gymnázium Žďár nad Sázavou

42. Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

43. Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6

44. Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

45. Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280

46. Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882

47. Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2, příspěvková organizace

48. Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace

49. Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

50. Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352,okres Náchod

51. Základní škola Zdice, okres Beroun

52. Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví

53. Dětské centrum Veská

54. Základní škola a Mateřská škola Jince

55. Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

56. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

57. Základní škola Jeseník, Fučíkova 312

58. Základní škola Jihlava, E. Rošického 2, příspěvková organizace

59. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482

60. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113

61. SPORTIS, příspěvková organizace

62. Základní škola Kladno, Moskevská 2929

63. Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace

64. Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9

65. Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

66. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín

67. Centrum sociálních služeb města Letovice, příspěvková organizace

68. Základní škola a Mateřská škola, Hejnice, okres Liberec, příspěvková organizace

69. Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace

70. Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162

71. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

72. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55

73. Pečovatelské centrum Praha 7

74. Základní škola Planá, příspěvková organizace

75. Základní škola Horažďovice, Blatenská 540, příspěvková organizace

76. Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace

77. Sociální služby města Hořice

78. DROM, romské středisko

79. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

80. Základní škola  Velvary, okres  Kladno

81. Základní škola a mateřská škola Poříčí nad Sázavou, okres Benešov, příspěvková  organizace

82. Základní umělecká škola Trutnov

83. Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744

84. Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838

85. Základní umělecká škola, Hradec Králové, Habrmanova 130

86. Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

87. Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

88. Lázeňské lesy Karlovy Vary, příspěvková organizace

89. Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B.Staška 232, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany, příspěvková organizace

91. Mateřská škola Domažlice, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace

93. Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova ul. 60

94. Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

95. Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200

96. Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb - domov pro seniory

97. Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 1, 2 a 4

98. Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace

99. Střední odborná škola civilního letectví, Praha - Ruzyně

100. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Zastávka, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 791 Další stránka, 793 > Stránka 1583 > Stránka 1584 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů