Obchodní rejstřík firem, stránka 793

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

2. Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258

3. Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

4. Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

5. Poliklinika Tachov, příspěvková organizace

6. Základní škola Františkovy Lázně,Česká 39/1

7. Domov mládeže, internát a školní jídelna, Hradec Králové, Vocelova 1469/5

8. Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

9. Základní škola Dobřichovice

10. Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4

11. Základní škola Vsetín, Sychrov 97

12. Základní škola Vsetín, Rokytnice 436

13. Základní škola Vsetín, Trávníky 1217

14. Základní škola Vsetín, Luh 1544

15. Základní škola Vsetín, Ohrada 1876

16. Mateřská škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace

17. Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870

18. Základní škola a Mateřská škola, Chomutov, 17. listopadu 4728, příspěvková organizace

19. Základní škola Chomutov, Březenecká 4679

20. Základní škola chomutov, Akademika Heyrovského 4539

21. Základní škola Chomutov, Školní 1480

22. Základní škola Chomutov, Hornická 4387

23. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovsá 200 G

24. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

25. Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

26. Gymnázium Žďár nad Sázavou

27. Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

28. Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích

29. Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace

30. Základní škola T.G.Masaryka Sušice, Dr. E.Beneše 129, okres Klatovy, příspěvková organizace

31. Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334

32. Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895

33. Základní škola Chomutov, Zahradní 5265

34. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

35. Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace

36. Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

37. Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6

38. Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace

39. Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace

40. Základní škola, Praktická škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Moskevská 679, příspěvková organizace

41. Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace

42. Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih

43. Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okr. Chomutov

44. Základní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň

45. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

46. Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace

47. Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

48. Základní škola Špitálská

49. Základní škola Litvínovská 500

50. Dětský domov, Praha 9 - Dolní Počernice, Národních hrdinů 1

51. Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471

52. Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace

53. Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace

54. Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace

55. Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

56. Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

57. Základní škola a Mateřká škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace

58. Základní škola Jižní předměstí Rokycany, příspěvková organizace

59. Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace

60. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

61. Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

62. Centrum pečovatelské služby Frýdek-Místek, příspěvková organizace

63. Základní škola a mateřská škola Dobrovice

64. Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Vejprty

65. Základní škola Novoborská

66. Základní škola, Praha 9- Lehovec, Chvaletická 918

67. Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk

68. Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29

69. Střední průmyslová škola Hranice

70. Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice

71. Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace

72. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

73. Základní škola Pod Skalkou, Rožnov p. R., příspěvková organizace

74. Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace

75. Základní škola Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, okres Vsetín, příspěvková organizace

76. Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Poděbrady, Komenského 156/III

77. Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33

78. Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54

79. Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace

80. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace

81. Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

82. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

83. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace

84. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 941

85. Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900

86. Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1380

87. Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

88. Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

89. Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace

90. Kruh Znojmo - centrum zdravotních služeb pro děti, příspěvková organizace

91. Základní škola, Vrchlabí, Školní 1336

92. Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily, příspěvková organizace

94. Technické služby města Nymburka

95. Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace

97. Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice

98. Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod

99. Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

100. Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

<< První < Předchozí stránka, 792 Další stránka, 794 > Stránka 1585 > Stránka 1586 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies