Obchodní rejstřík firem, stránka 796

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace

2. Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082, příspěvková organizace

3. Dětská psychiatrická nemocnice Velká Bíteš

4. Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace

5. Základní škola Trmice, Tyršova 482/53

6. Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, příspěvková organizace

7. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6, příspěvková organizace

8. Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové

9. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Praha 10, KŘIMICKÁ 314

10. Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

11. Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov a střední škola

12. Základní škola, Praha 13, Mládí 135

13. Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč

14. Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ

15. Domov pro seniory Skalice, příspěvková organizace

16. Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace

17. Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9

18. Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace

19. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

20. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

21. Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800

22. Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám.Jiřího z Lobkovic 22/121

23. Základní škola, Praha 3, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685

24. Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700

25. Základní škola Praha 3, Lupáčova 1/1200

26. Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500

27. Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/2400

28. Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace

29. Sportovní zařízení města Příbram

30. Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

31. Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200

32. Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150

33. Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace

34. Základní škola Benešov, Dukelská 1818

35. Základní škola Benešov, Jiráskova 888

36. Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372

37. Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

38. Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

39. Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55

40. Integrované centrum sociálních služeb Jihlava, příspěvková organizace

41. Domov pro seniory Jihlava-Lesnov, příspěvková organizace

42. Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace

43. Domov "Na Zámku", příspěvková organizace

44. Střední odborné učiliště kadeřnické, Praha 8, Karlínské náměstí 8/225

45. Technická inspekce České republiky

46. Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317

47. Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391

48. Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700

49. Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Stoliňská 823

50. Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100

51. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice

52. Základní škola Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, příspěvková organizace

53. Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas

54. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

55. Gymnázium, Písek, Komenského 89

56. Základní škola a Základní umělecká škola Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště

57. Střední zdravotnická škola

58. Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42

59. Základní umělecká škola, Praha 5, Štefánikova 19

60. Základní škola, Praha 3, Cimburkova 18/600

61. Domov Letokruhy, příspěvková organizace

62. Domov Na zámku, příspěvková organizace

63. Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace

64. Domov Vítkov, příspěvková organizace

65. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

66. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

67. Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

68. Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace

69. Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, příspěvková organizace

70. Domov důchodců Proseč u Pošné, příspěvková organizace

71. Základní umělecká škola Zlín

72. Dětská psychiatrická nemocnice Louny

73. Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace

74. Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

75. Gymnázium Blansko, příspěvková organizace

76. Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí, okres Blansko

77. Technické služby města Kralup nad Vltavou

78. Technické služby města Mělníka, příspěvková organizace

79. Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140

80. Jihočeská filharmonie

81. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

82. Základní škola Letovice, příspěvková organizace

83. Mateřská škola Boskovice, příspěvková organizace

84. Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace

85. Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav , Václavkova 1040, příspěvková organizace

86. Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

87. Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice

88. Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace

89. Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace

90. Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace

91. Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace

92. Základní škola Rousínov, okres Vyškov

93. Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice, Šaldova 6, příspěvková organizace

94. Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

95. Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy

96. Základní škola Milady Petřkové Velký Týnec

97. Základní škola T.G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč

98. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace

99. Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

100. Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov Ivančice, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 795 Další stránka, 797 > Stránka 1591 > Stránka 1592 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies