Obchodní rejstřík firem, stránka 798

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

2. Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace

3. Základní škola Zlín, Nová cesta 268, příspěvková organizace

4. Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace

5. Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace

6. Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace

7. Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace

8. Mateřská škola Jaroměř, Lužická 321

9. Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace

10. Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace

11. Základní škola Emila Zátopka Zlín, Štefánikova 2701, příspěvková organizace

12. Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8

13. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3

14. Základní škola Davle

15. Základní škola Řevnice

16. Základní škola Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ

17. Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace

18. Správa lázeňských parků, příspěvková organizace

19. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

20. Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

21. Školy Březová – střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová

22. Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace

23. Sociální služby Lanškroun

24. Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A, příspěvková organizace

25. Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace

26. Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, příspěvková organizace

27. Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace

28. Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace

29. Střední zdravotnická škola, Pardubice, Průmyslová 395

30. Národní ústav lidové kultury

31. Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace

32. Základní škola a Mateřská škola Krčín

33. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

34. Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

35. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

36. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

37. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

38. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace

39. Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

40. Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

41. Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

42. Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace

43. Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace

44. Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

45. Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

46. Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace

47. Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace

48. Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11

49. Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

50. Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222

51. Základní škola a Mateřská škola Větřní

52. Základní škola Kaplice, Fantova 446

53. Psychiatrická léčebna Červený Dvůr

54. Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí, 9.května 489, okres Tábor

55. Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice

56. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

57. Domov Maxov

58. Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287

59. Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Štěpánská 22

60. Základní škola J.A.Komenského Blatná, okr. Strakonice příspěvková organizace

61. Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice

62. Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace

63. Domov pro seniory Podbořany, příspěvková organizace

64. Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace

65. Mateřská škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

66. Základní škola Praha - Dolní Chabry, příspěvková organizace

67. Gymnázium, Benešov, Husova 470

68. Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

69. Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

70. Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258

71. Středisko sociálních služeb

72. Městské kulturní středisko Holešov, příspěvková organizace

73. Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45

74. Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

75. Výchovný ústav, střední škola a školní jidelna Višňové, Zámek 1

76. Domov pro seniory Trutnov

77. Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové

78. Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208

79. Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

80. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Jiráskovo nám. 1166

81. Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace

82. Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588

83. Střední odborné učiliště Uherský Brod

84. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

85. Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, střední škola a základní škola, Moravský Krumlov

86. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

87. Základní škola Valašské Klobouky

88. Domov Větrný mlýn Skalička, příspěvková organizace

89. Domov Alfreda Skeneho Pavlovice u Přerova, příspěvková organizace

90. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

91. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

92. Domov důchodců Rokytnice nad Jizerou, příspěvková organizace

93. Fakultní základní škola Pedf UK a Mateřská škola U Studánky, Praha 7, Umělecká 8

94. Základní škola Zubří

95. Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203

96. Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

97. Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

98. Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod

99. Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500

100. Základní škola a mateřská škola Proseč

<< První < Předchozí stránka, 797 Další stránka, 799 > Stránka 1595 > Stránka 1596 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů