Obchodní rejstřík firem, stránka 798

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

2. Dětský domov, Staňkov

3. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184

4. Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice, Pivovarská 323

5. Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace

6. Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039, příspěvková organizace

7. Základní škola Stříbro, Mánesova 485, příspěvková organizace

8. Základní škola a Mateřská škola Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328,příspěvková organizace

9. Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

10. Základní škola Svitavy, Felberova 2

11. CENIA, česká informační agentura životního prostředí

12. Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola Jindřichův Hradec

13. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197

14. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

15. Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932

16. Základní škola T. G. Masaryka Milovice

17. Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, Okres Nymburk

18. Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2

19. Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

20. Školy Březová – střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová

21. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478

22. Základní škola Třeboň, Na Sadech 375

23. Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333

24. Základní škola Sadská

25. Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk

26. Vlastivědné muzeum v Olomouci

27. Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizace

28. Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7

29. Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace

30. Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno

31. Základní škola Slaný, Rabasova 821, okres Kladno

32. Základní škola Slaný, Komenského náměstí 618, okres Kladno

33. Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace

34. 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace

35. 16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

36. Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace

37. 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

38. 17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

39. Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace

40. Gymnázium, Praha 10, Omská 1300

41. Střední odborné učiliště, Hluboš 178

42. Střední škola dostihového sportu a jezdectví

43. Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005

44. 2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

45. Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizace

46. Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916

47. Základní škola Karla Hynka Máchy Doksy, Valdštejnská 253, okres Česká Lípa-příspěvková organizace

48. Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace

49. Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

50. Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace

51. Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2

52. Střední odborná škola Luhačovice

53. Základní umělecká škola, Praha 10, Bajkalská 11

54. Domov "Bez zámků" Tuchořice, příspěvková organizace

55. Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov

56. Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

57. Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace

58. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

59. Domov Lidmaň, příspěvková organizace

60. Základní škola Jevíčko

61. Základní škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace

62. Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín

63. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

64. Městské kulturní středisko Havířov

65. Základní škola Kladno, Moskevská 2929

66. Základní škola Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700

67. Základní škola Planá, příspěvková organizace

68. Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Kolín, příspěvková organizace

69. Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592

70. Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102

71. Správa Národního parku České Švýcarsko

72. Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22

73. Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace

74. Mateřská škola města Benátky nad Jizerou,okres Mladá Boleslav

75. Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135

76. Základní škola  Benátky nad Jizerou, Husovo  náměstí 55

77. Hospic Frýdek - Místek, p.o.

78. Základní škola Horažďovice, Blatenská 540, příspěvková organizace

79. Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace

80. Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace

81. Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250

82. Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

83. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

84. Základní škola Horažďovice, Komenského 211, příspěvková organizace

85. Muzeum Brněnska, příspěvková organizace

86. Domov sociálních služeb Chotělice

87. Domov důchodců Černožice

88. Domov sociálních služeb Skřivany

89. Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

90. Základní škola a mateřská škola, Praha - Nebušice

91. Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6

92. Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

93. Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okr. Kolín

94. Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

95. Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb

96. Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace

97. LUXOR Poděbrady, poskytovatel sociálních služeb

98. Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace

99. Střední škola a Základní škola, Oselce

100. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

<< První < Předchozí stránka, 797 Další stránka, 799 > Stránka 1595 > Stránka 1596 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies