Obchodní rejstřík firem, stránka 799

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107

2. Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace

3. Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace

4. Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968

5. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, příspěvková organizace

6. Mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Za Školou 1, příspěvková organizace

7. Střední průmyslová škola Chrudim

8. Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace

9. Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace

10. Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace

11. Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace

12. Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, příspěvková organizace

13. Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury

14. Základní škola Sokolov, Běžecká 2055

15. Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň, Mohylová 90

16. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

17. Sportovní gymnázium Plzeň

18. Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67

19. Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

20. Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21

21. Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

22. Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2

23. Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Praha 1, Křížovnická 7

24. Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín,příspěvkováorganizace

25. Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace

26. Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany

27. Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace

28. Základní škola Vratimov, Datyňská 690

29. Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace

30. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

31. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800

32. Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421

33. Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

34. Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

35. Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb

36. Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb

37. Tereza Břeclav, příspěvková organizace

38. Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

39. Krajská pedagogicko-psychologická poradna a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Zlín

40. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

41. Knihovna města Hradce Králové

42. Mateřská škola Strakonice, Lidická 625

43. Základní škola Bakov nad Jizerou,okres Mladá BoleslaV

44. Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

45. Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace

46. Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

47. Mateřské školy Kutná Hora

48. Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387

49. Základní škola Toužim, příspěvková organizace

50. Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace

51. Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50

52. Základní škola Soběslav, Komenského 20

53. Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

54. Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře

55. Mateřská škola Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

56. Gymnázium, Příbram, Legionářů 402

57. Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280

58. Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882

59. Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

60. Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace

61. Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod

62. Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace

63. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Praha 10, Chotouňská 476

64. Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace

65. Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5

66. Základní škola a Mateřská škola DR. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova

67. Základní škola J.A.Komenského, příspěvková organizace města Kyjova

68. Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník

69. Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov

70. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271

71. Základní škola a Mateřská škola Kopřivnice, 17. listopadu 1225 okres Nový Jičín, příspěvková organizace

72. Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

73. Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

74. Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace

75. Základní škola a mateřská škola Červená Voda

76. Jungmannova základní škola Beroun

77. Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458

78. Mateřská škola Laudova se speciálními třídami, Praha 6 - Řepy, Laudova 3/1030

79. Základní škola,Uherský Brod,Pod Vinohrady 1420,okres Uherské Hradiště

80. Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště

81. Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700

82. Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836

83. Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12

84. Základní škola Třebíč, ul. Týnská 821/8

85. Základní škola J.E.Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice

86. Centrální školní jídelna Litoměřice, Svojsíkova 7

87. SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb

88. Domov Jistoty, příspěvková organizace

89. Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace

90. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

91. Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

92. První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace

93. 3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

94. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč

95. Střední škola stavební Třebíč

96. Gymnázium Třebíč

97. Masarykova základní škola a mateřská škola Krupka, Masarykova 461

98. Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400

99. Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

100. Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod

<< První < Předchozí stránka, 798 Další stránka, 800 > Stránka 1597 > Stránka 1598 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies