Obchodní rejstřík firem, stránka 799

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6

2. Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

3. Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okr. Kolín

4. Domov Mladá, poskytovatel sociálních služeb

5. Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace

6. LUXOR Poděbrady, poskytovatel sociálních služeb

7. Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace

8. Střední škola a Základní škola, Oselce

9. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

10. Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

11. Správa majetku Líšeň,příspěvková organizace

12. Domov Vesna, příspěvková organizace

13. Středisko sociálních služeb

14. Domov pro seniory Předklášteří, příspěvková organizace

15. Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

16. Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12

17. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka, Praha 1, Na Příkopě 16

18. Obchodní akademie Dušní

19. 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

20. Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

21. Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

22. Mateřská škola Poděbrady, příspěvková organizace

23. Domov pro seniory Bechyně

24. Domov pro seniory Budislav

25. Domov pro seniory Chýnov

26. Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

27. Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208

28. Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

29. Základní škola a Mateřská škola Nehvizdy

30. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov

31. Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107

32. Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace

33. Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968

34. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, příspěvková organizace

35. Mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Za Školou 1, příspěvková organizace

36. Střední průmyslová škola Chrudim

37. Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace

38. Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace

39. Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace

40. Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace

41. Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, příspěvková organizace

42. Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury

43. Základní škola Sokolov, Běžecká 2055

44. Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň, Mohylová 90

45. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

46. Sportovní gymnázium Plzeň

47. Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67

48. Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

49. Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21

50. Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

51. Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2

52. Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Praha 1, Křížovnická 7

53. Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín,příspěvkováorganizace

54. Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace

55. Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany

56. Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace

57. Základní škola Vratimov, Datyňská 690

58. Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace

59. Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

60. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800

61. Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421

62. Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

63. Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

64. Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb

65. Tereza Břeclav, příspěvková organizace

66. Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

67. Krajská pedagogicko-psychologická poradna a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Zlín

68. Městské kulturní středisko Nový Jičín, příspěvková organizace

69. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

70. Knihovna města Hradce Králové

71. Mateřská škola Strakonice, Lidická 625

72. Základní škola Bakov nad Jizerou,okres Mladá BoleslaV

73. Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

74. Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace

75. Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

76. Mateřské školy Kutná Hora

77. Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387

78. Základní škola Toužim, příspěvková organizace

79. Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace

80. Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50

81. Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

82. Mateřská škola Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

83. Gymnázium, Příbram, Legionářů 402

84. Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280

85. Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882

86. Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

87. Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod

89. Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace

90. Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace

91. Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5

92. Základní škola a Mateřská škola DR. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova

93. Základní škola J.A.Komenského, příspěvková organizace města Kyjova

94. Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník

95. Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov

96. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271

97. Základní škola a Mateřská škola Kopřivnice, 17. listopadu 1225 okres Nový Jičín, příspěvková organizace

98. Základní škola Přerov, Za mlýnem 1

99. Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

100. Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 798 Další stránka, 800 > Stránka 1597 > Stránka 1598 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies