Obchodní rejstřík firem, stránka 800

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Mateřská škola Laudova se speciálními třídami, Praha 6 - Řepy, Laudova 3/1030

2. Základní škola,Uherský Brod,Pod Vinohrady 1420,okres Uherské Hradiště

3. Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště

4. Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700

5. Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836

6. Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12

7. Základní škola Třebíč, ul. Týnská 821/8

8. Základní škola J.E.Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice

9. Centrální školní jídelna Litoměřice, Svojsíkova 7

10. Základní škola a mateřská škola Libchavy

11. SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb

12. Domov Jistoty, příspěvková organizace

13. Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace

14. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

15. Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

16. První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace

17. 3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

18. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč

19. Střední škola stavební Třebíč

20. Gymnázium Třebíč

21. Masarykova základní škola a mateřská škola Krupka, Masarykova 461

22. Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400

23. Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

24. Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod

25. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace

26. Sociální centrum města Světlá nad Sázavou

27. Základní škola a mateřská škola, Všestary

28. Základní škola Slatiňany, okres Chrudim

29. Základní škola U Obory, Praha 10, Vachkova 630

30. Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2

31. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, příspěvková organizace

32. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

33. Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

34. Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna, Černovice, Jiráskova 285

35. Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace

36. Správa lázeňských parků, příspěvková organizace

37. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

38. Střední zdravotnická škola, Pardubice, Průmyslová 395

39. Národní ústav lidové kultury

40. Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace

41. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

42. Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

43. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

44. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

45. Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

46. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

47. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace

48. Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

49. Základní škola a Mateřská škola Jeseník, Fučíkova 312

50. Zámek Štiřín

51. Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

52. Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace

53. Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

54. Základní škola Kamenice, okres Praha - východ

55. Základní škola, Příbram VIII, Školní 75

56. Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596

57. Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace

58. Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11

59. Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

60. Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222

61. Základní škola a Mateřská škola Větřní

62. Základní škola Kaplice, Fantova 446

63. Psychiatrická nemocnice Červený Dvůr

64. Základní škola a Dětský domov Sedlec-Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace

65. Gymnázium Kroměříž

66. Základní škola a Mateřská škola Tovačov

67. Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

68. Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98

69. Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

70. SPORTIS, příspěvková organizace

71. 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

72. Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

73. Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace

74. Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace

75. Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace

76. Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace

77. Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace

78. Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace

79. Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160

80. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

81. Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace

82. Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13

83. Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 81/460, příspěvková organizace

84. Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace

85. Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace

86. Základní škola Velké Meziříčí, Školní 2055, příspěvková organizace

87. Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

88. Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27

89. Městské kulturní středisko Holešov, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45

91. Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

92. Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace

93. Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace

94. Základní škola, Praha 2, Londýnská 34

95. Střední odborné učiliště Uherský Brod

96. Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

97. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

98. Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

99. Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007

100. Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK,Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861

<< První < Předchozí stránka, 799 Další stránka, 801 > Stránka 1599 > Stránka 1600 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů