Obchodní rejstřík firem, stránka 802

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

2. Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb

3. Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb

4. Tereza Břeclav, příspěvková organizace

5. Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

6. Krajská pedagogicko-psychologická poradna a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Zlín

7. Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

8. Knihovna města Hradce Králové

9. Mateřská škola Strakonice, Lidická 625

10. Základní škola Bakov nad Jizerou,okres Mladá BoleslaV

11. Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

12. Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace

13. Muzeum Těšínska, příspěvková organizace

14. Mateřské školy Kutná Hora

15. Základní škola T.G.Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387

16. Základní škola Toužim, příspěvková organizace

17. Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace

18. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

19. Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50

20. Základní škola Soběslav, Komenského 20

21. Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor

22. Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře

23. Mateřská škola Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

24. Gymnázium, Příbram, Legionářů 402

25. Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280

26. Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882

27. Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

28. Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace

29. Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod

30. Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace

31. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Praha 10, Chotouňská 476

32. Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace

33. Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5

34. Základní škola a Mateřská škola DR. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova

35. Základní škola J.A.Komenského, příspěvková organizace města Kyjova

36. Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník

37. Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov

38. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

39. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271

40. Základní škola a Mateřská škola Kopřivnice, 17. listopadu 1225 okres Nový Jičín, příspěvková organizace

41. Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

42. Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

43. Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace

44. Základní škola a mateřská škola Červená Voda

45. Jungmannova základní škola Beroun

46. Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458

47. Mateřská škola Laudova se speciálními třídami, Praha 6 - Řepy, Laudova 3/1030

48. Základní škola,Uherský Brod,Pod Vinohrady 1420,okres Uherské Hradiště

49. Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700

50. Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836

51. Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12

52. Základní škola Třebíč, ul. Týnská 821/8

53. Základní škola J.E.Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice

54. Centrální školní jídelna Litoměřice, Svojsíkova 7

55. SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb

56. Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace

57. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

58. PAMÁTNÍK NÁRODNÍHO PÍSEMNICTVÍ

59. Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

60. První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace

61. 3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

62. Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč

63. Střední škola stavební Třebíč

64. Gymnázium Třebíč

65. Masarykova základní škola a mateřská škola Krupka, Masarykova 461

66. Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400

67. Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

68. Základní škola Terezín, okres Litoměřice

69. Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod

70. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace

71. Sociální centrum města Světlá nad Sázavou

72. Základní škola a mateřská škola, Všestary

73. Základní škola Slatiňany, okres Chrudim

74. Základní škola U Obory, Praha 10, Vachkova 630

75. Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2

76. Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, příspěvková organizace

77. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

78. Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

79. Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna, Černovice, Jiráskova 285

80. Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace

81. Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

82. Správa lázeňských parků, příspěvková organizace

83. Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

84. Střední zdravotnická škola, Pardubice, Průmyslová 395

85. Národní ústav lidové kultury

86. Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace

87. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

88. Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

89. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

90. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

91. Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

92. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

93. Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

94. Základní škola a Mateřská škola Jeseník, Fučíkova 312

95. Zámek Štiřín

96. Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

97. Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace

98. Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

99. Základní škola Kamenice, okres Praha - východ

100. Základní škola, Příbram VIII, Školní 75

<< První < Předchozí stránka, 801 Další stránka, 803 > Stránka 1603 > Stránka 1604 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies