Obchodní rejstřík firem, stránka 803

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373

2. Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace

3. Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace

4. Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace

5. Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067

6. Základní škola, Praha 4, Na Chodovci 54

7. Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14

8. Domov důchodců Jablonecké paseky, příspěvková organizace

9. Domov důchodců Velké Hamry, příspěvková organizace

10. Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál

11. Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace

12. Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace

13. Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace

14. Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, příspěvková organizace

15. Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace

16. Základní škola Týnec nad Labem, okres Kolín, příspěvková organizace

17. Domov bez bariér

18. Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

19. Základní škola Postoloprty

20. Základní škola Žatec, Komenského alej, 749, okres Louny

21. Základní škola a mateřská škola, Jižní 2777, okres Louny

22. Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace

23. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace

24. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

25. Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava

26. Domov sociálních služeb Liblín, příspěvková organizace

27. Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185

28. Domov pro osoby se zdravotním postižením Leontýn

29. Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace

30. Střední odborné učiliště Kyjov, příspěvková organizace

31. Technické služby města Dvora Králové nad Labem

32. Základní škola Březnice

33. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

34. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

35. Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

36. Základní škola Mohelnice, Vodní 27

37. Základní škola Šumperk, Sluneční 38

38. Základní škola Bruntál, Jesenická 10

39. Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace

40. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

41. Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

42. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

43. Domov pro seniory Kaplice

44. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

45. Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy

46. Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace

47. Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

48. Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

49. Domov "^Srdce v dlaních"^ - sociální služby Jiříkov

50. Domov pro seniory a pečovatelská služba Česká Kamenice, příspěvková organizace

51. Základní škola Zruč nad Sázavou

52. Pečovatelská služba Prahy 6

53. Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace

54. Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice

55. Domov důchodců Čáslav

56. Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace

57. Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace

58. Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace

59. Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace

60. Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace

61. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm

62. Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace

63. Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace

64. Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace

65. Základní škola a Mateřská škola Brtnice, příspěvková organizace

66. Základní škola Klatovy, Tolstého 765

67. Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562

68. Mateřská škola Sněženka, Frýdek-Místek, Josefa Lady 1790

69. Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404

70. Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

71. Základní škola speciální, Ostrava-Slezská Ostrava, příspěvková organizace

72. Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

73. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

74. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

75. Domov pod Kuňkou

76. Základní škola Vorlina Vlašim, příspěvková organizace

77. Základní škola Praha - Dolní Chabry, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace

79. Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace

80. Domov Háj, příspěvková organizace

81. Mateřská škola Zámecká, Rosice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

82. 1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

83. 2. základní škola J.A.Komenského Milevsko, J.A.Komenského 1023, okres Písek

84. Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště

85. Roudnické městské služby, příspěvková organizace

86. Základní škola a mateřská škola, Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

87. Základní škola, Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace

88. Domov pro seniory Červenka, příspěvková organizace

89. Domov Hrubá Voda, příspěvková organizace

90. Střední škola elektrotechniky a strojírenství

91. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice, Zahradní 249

92. Základní škola, Příbram VII, 28. října 1

93. Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

94. Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

95. Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice

96. Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803

97. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

98. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

99. Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk

100. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

<< První < Předchozí stránka, 802 Další stránka, 804 > Stránka 1605 > Stránka 1606 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů