Obchodní rejstřík firem, stránka 803

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

2. Základní škola Mohelnice, Vodní 27

3. Základní škola Šumperk, Sluneční 38

4. Základní škola Bruntál, Jesenická 10

5. Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace

6. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

7. Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

8. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

9. Domov pro seniory Kaplice

10. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

11. Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy

12. Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace

13. Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

14. Domov "^Srdce v dlaních"^ - sociální služby Jiříkov

15. Domov pro seniory a pečovatelská služba Česká Kamenice, příspěvková organizace

16. Základní škola Zruč nad Sázavou

17. Pečovatelská služba Prahy 6

18. Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice

19. Domov důchodců Čáslav

20. Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace

21. Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232, příspěvková organizace

22. Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace

23. Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace

24. Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace

25. Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace

26. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm

27. Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace

28. Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace

29. Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace

30. Základní škola a Mateřská škola Brtnice, příspěvková organizace

31. Základní škola Klatovy, Tolstého 765

32. Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562

33. Mateřská škola Sněženka, Frýdek-Místek, Josefa Lady 1790

34. Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404

35. Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

36. Základní škola speciální, Ostrava-Slezská Ostrava, příspěvková organizace

37. TBS Světlá nad Sázavou, p.o.

38. Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

39. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

40. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

41. Domov pod Kuňkou

42. Základní škola Vorlina Vlašim, příspěvková organizace

43. Základní škola Praha - Dolní Chabry, příspěvková organizace

44. Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace

45. Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace

46. Domov Háj, příspěvková organizace

47. Mateřská škola Zámecká, Rosice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

48. 1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

49. 2. základní škola J.A.Komenského Milevsko, J.A.Komenského 1023, okres Písek

50. Základní škola Praha - Radotín

51. Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

52. Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště

53. Roudnické městské služby, příspěvková organizace

54. Základní škola a mateřská škola, Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

55. Základní škola, Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace

56. Domov pro seniory Červenka, příspěvková organizace

57. Domov Hrubá Voda, příspěvková organizace

58. Střední škola elektrotechniky a strojírenství

59. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice, Zahradní 249

60. Základní škola, Příbram VII, 28. října 1

61. Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

62. Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

63. Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice

64. Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803

65. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

66. Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk

67. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

68. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3

69. Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace

70. Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273

71. Základní škola Zdice, okres Beroun

72. Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou

73. Základní škola Zubří

74. Domov u Františka, příspěvková organizace

75. Základní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres Litoměřice

76. Základní škola Litoměřice, Na Valech 53

77. Základní umělecká škola Litoměřice

78. Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4

79. Základní škola Litoměřice, Ladova 5

80. Domov pro seniory Javorník, příspěvková organizace

81. Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace

82. Domov Paprsek Olšany, příspěvková organizace

83. Domov Štíty - Jedlí, příspěvková organizace

84. Sociální služby Libina, příspěvková organizace

85. Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400

86. Základní škola a mateřská škola Raškovice

87. Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454

88. Základní škola Blovice, okres Plzeň-jih

89. Základní škola Polná, okres Jihlava

90. Základní škola Valašské Klobouky

91. Základní škola Kralovice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

92. Základní škola a mateřská škola Vejprnice

93. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

94. Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř

95. Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace

96. Základní škola Zábřeh, Školská 406/11, okres Šumperk

97. Základní škola a Mateřská škola Jince

98. Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizace

99. Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace

100. Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T.G. Masaryka 1260, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 802 Další stránka, 804 > Stránka 1605 > Stránka 1606 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies