Obchodní rejstřík firem, stránka 805

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Žatec, Komenského alej, 749, okres Louny

2. Základní škola a mateřská škola, Jižní 2777, okres Louny

3. Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace

4. Technické služby Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

5. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace

6. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

7. Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava

8. Domov sociálních služeb Liblín, příspěvková organizace

9. Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185

10. Domov pro osoby se zdravotním postižením Leontýn

11. Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace

12. Střední odborné učiliště Kyjov, příspěvková organizace

13. Technické služby města Dvora Králové nad Labem

14. Základní škola Březnice

15. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

16. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

17. Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

18. Základní škola Mohelnice, Vodní 27

19. Základní škola Šumperk, Sluneční 38

20. Základní škola Bruntál, Jesenická 10

21. Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace

22. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

23. Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

24. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

25. Domov pro seniory Kaplice

26. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

27. Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy

28. Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace

29. Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

30. Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

31. Domov "^Srdce v dlaních"^ - sociální služby Jiříkov

32. Domov pro seniory a pečovatelská služba Česká Kamenice, příspěvková organizace

33. Základní škola Zruč nad Sázavou

34. Pečovatelská služba Prahy 6

35. Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace

36. Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice

37. Domov důchodců Čáslav

38. Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace

39. Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace

40. Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace

41. Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace

42. Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace

43. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm

44. Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace

45. Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace

46. Základní škola a Mateřská škola Brtnice, příspěvková organizace

47. Základní škola Klatovy, Tolstého 765

48. Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562

49. Mateřská škola Sněženka, Frýdek-Místek, Josefa Lady 1790

50. Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404

51. Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

52. Základní škola speciální, Ostrava-Slezská Ostrava, příspěvková organizace

53. TBS Světlá nad Sázavou, p.o.

54. Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

55. Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

56. Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

57. Domov pod Kuňkou

58. Základní škola Vorlina Vlašim, příspěvková organizace

59. Základní škola Praha - Dolní Chabry, příspěvková organizace

60. Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace

61. Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace

62. Domov Háj, příspěvková organizace

63. Mateřská škola Zámecká, Rosice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

64. 1. základní škola T.G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

65. 2. základní škola J.A.Komenského Milevsko, J.A.Komenského 1023, okres Písek

66. Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště

67. Roudnické městské služby, příspěvková organizace

68. Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace

69. Základní škola a mateřská škola, Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

70. Základní škola, Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace

71. Domov pro seniory Červenka, příspěvková organizace

72. Domov Hrubá Voda, příspěvková organizace

73. Střední škola elektrotechniky a strojírenství

74. Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice, Zahradní 249

75. Základní škola, Příbram VII, 28. října 1

76. Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

77. Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

78. Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice

79. Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803

80. Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

81. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

82. Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk

83. Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

84. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3

85. Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav , Laurinova 905, příspěvková organizace

86. Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace

87. Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273

88. Základní škola Zdice, okres Beroun

89. Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou

90. Základní škola Zubří

91. Domov u Františka, příspěvková organizace

92. Základní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres Litoměřice

93. Základní škola Litoměřice, Na Valech 53

94. Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4

95. Základní škola Litoměřice, Ladova 5

96. Domov pro seniory Javorník, příspěvková organizace

97. Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace

98. Domov Paprsek Olšany, příspěvková organizace

99. Domov Štíty - Jedlí, příspěvková organizace

100. Sociální služby Libina, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 804 Další stránka, 806 > Stránka 1609 > Stránka 1610 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies