Obchodní rejstřík firem, stránka 990

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Štěpánov,okres Olomouc, příspěvková organizace

2. Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750

3. Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště

4. Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce

5. Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

6. Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace

7. Základní škola Jaroměř-Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod

8. Základní škola Volyně, okres Strakonice

9. Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

10. Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace

11. Ředitelství silnic Zlínského kraje,příspěvková organizace

12. Mateřská škola Stříbro, příspěvková organizace

13. Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace

14. Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace

15. Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště,příspěvková organizace

16. Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín

17. Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola Čestice

19. Základní škola a mateřská škola Velké Losiny, příspěvková organizace

20. Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace

21. 7. mateřská škola Plzeň, Kralovická 35, příspěvková organizace

22. 78. mateřská škola Plzeň, Sokolovská 30, příspěvková organizace

23. Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace

24. Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556

25. Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice

26. Základní škola Semice

27. Základní škola a mateřská škola Loučeň

28. Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

29. Gymnázium, Praha 4, Písnická 760

30. Základní škola, Praha 4, Ružinovská 2017

31. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků

32. Mateřská škola Mezi Domy

33. Základní škola Zárubova v Praze 12

34. Základní škola, Praha 4, Školní 700

35. Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2

36. Základní škola a Střední škola Karla Herforta, fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 1, Josefská 4

37. Mateřská škola, Praha 8, Korycanská 14

38. Základní škola, Praha 8, Palmovka 8

39. Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstí

40. Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova

41. Ústav archeologické památkové péče středních Čech, příspěvková organizace

42. Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110

43. Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

44. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

45. Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334

46. Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268

47. Základní umělecká škola Přelouč, okres Pardubice

48. Domov Kytín, poskytovatel sociálních služeb

49. Mateřská škola Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace

50. Mateřská škola Zeleneč, okres Praha-východ

51. Základní škola a mateřská škola Těšetice, 783 46, příspěvková organizace

52. Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256

53. Mateřská škola, Vrchlabí, Letná 1249

54. Mateřská škola Ledeč nad Sázavou

55. Základní škola a Mateřská škola Lipovec, okres Blansko, příspěvková organizace

56. Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizace

57. Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace

58. Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Praha - západ

59. Mateřská škola Dačice

60. Základní škola Lubná-Sebranice a Mateřská škola Lubná

61. Základní škola, Trhová Kamenice, okres Chrudim

62. Mateřská škola Blansko, Dvorská 96, příspěvková organizace

63. Mateřská škola Blansko, Rodkovského 2a, příspěvková organizace

64. Základní škola a Mateřská škola, Chotýšany, okres Benešov

65. Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity, okres Příbram

66. Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace

67. Základní škola T.G.Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim

68. Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek

69. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Kašperské Hory, příspěvková organizace

70. Základní škola a Mateřská škola Březí, okres Břeclav, příspěvková organizace

71. Mateřská škola Zlín, Osvoboditelů 3778, příspěvková organizace

72. Mateřská škola Zlín, tř. Svobody 835, příspěvková organizace

73. Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace

74. Mateřská škola Polná, příspěvková organizace

75. Základní škola Hradištko, okres Praha západ

76. Základní škola Zlín, Komenského 78, příspěvková organizace

77. Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav

78. Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

79. Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, příspěvková organizace

80. Mateřská škola, Kroměříž, Mánesova 3880, příspěvková organizace

81. Mateřská škola, Kroměříž, Gorkého 2566, příspěvková organizace

82. Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace

83. Základní škola Dambořice, okres Hodonín, příspěvková organizace

84. Mateřská škola, Dvůr Králové nad Labem, Drtinova 1444

85. Mateřská škola, Dvůr Králové nad Labem, Elišky Krásnohorské 2428

86. Základní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace

87. Základní škola Žamberk, Nádražní 743

88. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLACHOVICE, okres Zlín, příspěvková organizace

89. Základní škola Slezská Ostrava, Pěší 1, příspěvková organizace

90. Základní škola Toužim, příspěvková organizace

91. Mateřská škola Jílové u Prahy, Pod školkou 493, okres Praha - západ

92. Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace

93. Základní škola a mateřská škola, Libčany

94. Mateřská škola Brno, Brechtova 6, příspěvková organizace

95. Základní škola, Zbraslav,okres Brno - venkov, příspěvkova organizace

96. Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace

97. Mateřská škola, Moravský Krumlov, Husova 299, okres Znojmo, příspěvková organizace

98. Základní škola Kvílice okres Kladno

99. Mateřská škola Unhošť, okres Kladno

100. Mateřská škola Bakov nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

<< První < Předchozí stránka, 989 Další stránka, 991 > Stránka 1979 > Stránka 1980 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů