Obchodní rejstřík firem, stránka 991

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace

2. Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

3. Základní škola Budišov - příspěvková organizace

4. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

5. Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova597

6. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Znojmo, příspěvková organizace

7. Mateřská škola Pohádka Šumperk, Nerudova 4B, příspěvková organizace

8. Mateřská škola Děčín VI, Klostermannova 1474/11 , příspěvková organizace

9. Základní škola T.G.Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec,příspěvková organizace

10. Základní škola a mateřská škola Dalovice, okr. K.Vary, příspěvková organizace

11. Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20

12. Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem

13. Národní dům Frýdek-Místek "příspěvková organizace"

14. Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy

15. Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

16. Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice

17. Základní škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace

18. Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim

19. Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace

20. Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora

21. Základní škola Lužec nad Vltavou, příspěvková organizace

22. Sociální služby obce Chomutice - Domov pro seniory

23. Ústav sociálních služeb Milíčeves

24. Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem

25. Zařízení školního stravování v Letňanech

26. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

27. ZÁKLADNÍ ŠKOLA

28. Základní škola Mikulášovice, okres Děčín, příspěvková organizace

29. Základní škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace

30. Základní škola a Mateřská škola Markvartice, příspěvková organizace

31. Mateřská škola města Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav

32. Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace

33. Základní škola, Žacléř, okres Trutnov

34. Základní škola a Mateřská škola Nová Říše příspěvková organizace

35. Základní škola a mateřská škola Herálec

36. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou

37. Poradna pro rodinu Pardubického kraje

38. Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod

39. Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162

40. Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny

41. Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109

42. Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel

43. Kulturní zařízení města Pelhřimova, příspěvková organizace

44. Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace

45. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod

46. Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace

47. Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11

48. Centrum sociálních služeb Jeseník

49. ÚTVAR KONCEPCE A ROZVOJE MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace

50. Mateřská škola Jilemnice, příspěvková organizace

51. Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou

52. Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace

53. Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov

54. Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín

55. Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

56. Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace

57. Sportcentrum ? dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace

58. Základní škola a Mateřská škola Josefa Šíra, Horní Branná, příspěvková organizace

59. Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace

60. Střední zdravotnická škola Kroměříž

61. Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov

62. Mateřská škola Davle, okres Praha - západ

63. Mateřská škola speciální Jablonec nad Nisou, Palackého 37, příspěvková organizace

64. Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

65. Základní škola Lenešice, okres Louny, příspěvková organizace

66. Základní škola Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10, příspěvková organizace

67. Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec

68. Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

69. Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

70. Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace

71. Základní umělecká škola Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O, 1. května 330, příspěvková organizace

72. ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

73. Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace

74. Mateřská škola Děčín II, Liliová 277/1, příspěvková organizace

75. Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace

76. Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec

77. Základní škola a Mateřská škola Želeč, okres Tábor

78. Mateřská škola "Trojlístek", Praha 2, Kladská 25

79. Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1

80. Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

81. Mateřská škola Nádražní 7, Šternberk, příspěvková organizace

82. Mateřská škola Olomouc, Helsinská 11, příspěvková organizace

83. Mateřská škola Olomouc, Jílová 41, příspěvková organizace

84. Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace

85. Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov

86. Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov

87. 2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

88. Mateřská škola Děčín II, Riegrova 454/12, příspěvková organizace

89. Mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

91. Základní škola a Mateřská škola, Sedlec-Prčice

92. Mateřská škola Jablíčko Velké Přílepy, okres Praha-západ

93. Základní škola a Mateřská škola Březno

94. Základní škola a Mateřská škola, Pilníkov, okres Trutnov

95. Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Bohuslava Reynka, Lípa, příspěvková organizace

97. Základní škola Olomouc, Mozartova 48, příspěvková organizace

98. Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná

99. Mateřská škola Havířov-Šumbark Petřvaldská 32/262

100. Technické služby města Příbora, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 990 Další stránka, 992 > Stránka 1981 > Stránka 1982 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies