Obchodní rejstřík firem, stránka 992

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace

2. Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace

3. Základní škola Drnovice, okres Vyškov

4. Mateřská škola, Praha 10, Za Nadýmačem 927

5. ZÁKLADNÍ ŠKOLA

6. Dům dětí a mládeže Praha 2

7. Základní umělecká škola Vadima Petrova

8. Dům dětí a mládeže Praha 6

9. Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet

10. Dům dětí a mládeže Jižní Město

11. Základní škola a Mateřská škola Náměšť na Hané, okres Olomouc

12. Národní dům Frýdek-Místek "příspěvková organizace"

13. Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

14. Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace

15. Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace

16. Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace

17. Základní škola Ostrava - Petřkovice

18. Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace

19. Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace

20. Fakultní základní škola Komenium a Mateřská škola Olomouc, 8. května 29, příspěvková organizace

21. Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje

22. Poradna pro rodinu Pardubického kraje

23. Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem

24. Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, příspěvková organizace

25. Základní škola a mateřská škola Čkyně

26. Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk

27. Knihovna a tiskárna pro nevidomé K. E. Macana

28. Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

29. Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

30. Střední průmyslová škola, Hronov, Hostovského 910

31. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

32. Dětský domov a Školní jídelna, Čeladná 87, příspěvková organizace

33. Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

34. Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

35. Obchodní akademie, Mohelnice, Olomoucká 82

36. Mateřská škola POHÁDKA, Zábřeh, Československé armády 650/13

37. Gymnázium, Jeseník, Komenského 281

38. Mateřská škola Beruška, Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318

39. Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace

40. Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386

41. Základní škola a mateřská škola Liběchov, příspěvková organizace

42. Gymnázium, Říčany, Komenského náměstí 1/1280

43. Gymnázium Čakovice, Praha 9,nám. 25. března 100

44. Základní škola a Střední škola, Praha 2, Vinohradská 54

45. Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace

46. Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25

47. Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královická 668

48. Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

49. Krčská mateřská škola, Praha 4, Tajovského 1309

50. Spořilovská mateřská škola, Praha 4, Jihozápadní 4

51. Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16

52. Základní umělecká škola, Praha 5 - Košíře, Na Popelce 18

53. Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520

54. Vyšší odborná škola sociálně právní

55. Základní umělecká škola, Praha 10, Olešská 2295

56. Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

57. Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická, Praha 10, Moskevská 29

58. Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963

59. Mateřská škola Trojlístek, Praha 4, Bezová 4

60. Základní škola, Praha 4, Křesomyslova 2

61. Střední průmyslová škola zeměměřická, Praha 9, Pod Táborem 300

62. Základní umělecká škola, Praha 9, Učňovská 1

63. Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1

64. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

65. Obchodní akademie Holešovice

66. Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny

67. Městská pečovatelská služba s denním stacionářem Louny, příspěvková organizace

68. Základní škola a Mateřská škola Bernartice,okres Písek

69. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

70. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek, Čelakovského 200

71. Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032

72. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

73. Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny

74. Městské služby Rousínov, příspěvková organizace

75. Základní škola a Mateřská škola Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

76. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

77. Mateřská škola Vodňany, Smetanova 204

78. základní škola T.G.Masaryka

79. Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, okres Praha-východ

80. Základní umělecká škola Klecany

81. Gymnázium, Čelákovice, J.A. Komenského 414

82. Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Pražská 297

83. Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, příspěvková organizace

84. Dětský domov „Země dětí“ a Školní jídelna, Česká Kamenice, Komenského 491, příspěvková organizace

85. Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi

86. Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou

87. Dětský domov a Školní jídelna, Lipová u Šluknova 417, příspěvková organizace

88. Technické služby Města Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

89. Základní umělecká škola Konice, Na Příhonech 425

90. Denní a týdenní stacionář Jihlava, příspěvková organizace

91. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

92. Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace

93. Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106

94. Národní kulturní památka Vyšehrad

95. Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace

96. Základní škola Bobrová, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

97. Základní škola, Luže, okres Chrudim

98. Mateřská škola, Chrast, okres Chrudim

99. Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

100. Základní škola a mateřská škola Prosetín

<< První < Předchozí stránka, 991 Další stránka, 993 > Stránka 1983 > Stránka 1984 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů