Obchodní rejstřík firem, stránka 992

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Dětský domov, Tachov

2. Dětský domov, Senožaty 199

3. Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326

4. Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344

5. Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617

6. Základní škola a Mateřská škola Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328,příspěvková organizace

7. Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77

8. Základní škola, Praha 5, Pod Radnicí 5

9. Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140

10. Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513

11. Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

12. Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace

13. Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268

15. Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

16. Základní umělecká škola Oskara Nedbala, Tábor, Martínka Húsky 62

17. Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38

18. Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325

19. Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21

20. Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267

21. Speciální základní škola Augustina Bartoše

22. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

23. MATEŘSKÁ ŠKOLA, ul. Eduarda Světlíka, Hulín, příspěvková organizace

24. Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

25. Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

26. Základní škola speciální a Praktická škola Černovice

27. Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

28. Dětský domov a Školní jídelna, Zruč nad Sázavou, Poštovní 593

29. Základní škola Lysá nad Labem, příspěvková organizace

30. Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

31. Základní škola Mladá Boleslav, příspěvková organizace

32. Speciální základní škola Bystré

33. Speciální základní škola Litomyšl

34. Speciální základní škola a střední škola Svitavy

35. Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace

36. Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace

38. Základní škola a Praktická škola, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod

39. Mateřská škola a Základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

40. Základní umělecká škola, Vlašim, Jana Masaryka 935

41. Základní a Mateřská škola Horní Jiřetín

42. Základní škola Ostrov, příspěvková organizace

43. Základní škola  a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace

44. Základní škola a Praktická škola Chotěboř

45. Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod

46. Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

47. TS Dukos Dubňany, příspěvková organizace

48. SOCIÁLNÍ SLUŽBY UHERSKÝ BROD, příspěvková organizace

49. Technické služby města Nýrska, příspěvková organizace

50. Domov Vraný, poskytovatel sociálních služeb

51. Základní umělecká škola, Dobruška, Kostelní 428

52. Domov Slaný, poskytovatel sociálních služeb

53. Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb

54. Zařízení sociální intervence Kladno

55. Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492

56. Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace

57. Technické služby města Broumova

58. Domov seniorů Jankov, poskytovatel sociálních služeb

59. Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb

60. Domov pro seniory Luhačovice, příspěvková organizace

61. Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1

62. Domov na Dubíčku, příspěvková organizace

63. Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace

64. Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

65. Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace

66. Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Němčice, okres Brno-venkov

67. Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace

68. Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

69. Dětský domov a školní jídelna, Nechanice, Hrádecká 267

70. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68

71. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov, Jana Maláta 1869

72. Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové

73. Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

74. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

75. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89

76. Základní škola Vendryně 236, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

77. Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

78. Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace

79. Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

80. Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov

81. Dětský domov, Vysoká Pec 145, příspěvková organizace

82. Dětský domov a Školní jídelna, Mašťov, příspěvková organizace

83. Dětský domov a Školní jídelna, Chomutov, Čelakovského 822, příspěvková organizace

84. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

85. Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace

86. Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

87. Základní škola a Mateřská škola

88. Mateřská škola Žatec, U jezu 2903, okres Louny

89. Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

90. Základní škola

91. Základní škola a Mateřská škola, Pecka

92. Technické služby Nová Paka

93. Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30

94. Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675

95. Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

96. Správa majetku města Miroslavi, příspěvková organizace

97. Základní škola, Lubnice, okres Znojmo, příspěvková organizace

98. Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace

99. Dětský domov Znojmo, příspěvková organizace

100. Základní škola Libice nad Cidlinou

<< První < Předchozí stránka, 991 Další stránka, 993 > Stránka 1983 > Stránka 1984 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, výpis z obchodního rejstříku, obchodní rejstřík firem, firmy, rejstrik firem, obchodni rejstrik, Obchodní rejstřík kurzy, hledání firem podle ičo, rejstřík


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů