Obchodní rejstřík firem, stránka 993

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Zařízení sociální intervence Kladno

2. Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace

3. Mateřská škola Čtyřlístek Říčany, příspěvková organizace

4. Mateřská škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 419, okres Vsetín, příspěvková organizace

5. Mateřská škola Valašské Meziříčí, Seifertova 160, okres Vsetín, příspěvková organizace

6. Základní škola a Základní umělecká škola Rtyně v Podkrkonoší

7. Městské vodovody a kanalizace Vrchlabí, příspěvková organizace

8. Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

9. Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto

10. Gymnázium Žamberk

11. Základní škola Nová Paka, Komenského 555

12. Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1

13. Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27

14. Základní škola Svitavy, Riegrova 4

15. Základní škola Svitavy, nám. Míru 73

16. Základní škola Králíky

17. Gymnázium Vysoké Mýto

18. Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113

19. Základní škola Žamberk, 28. října 581

20. Základní škola Liptál, okres Vsetín

21. Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370

22. Mateřská škola 1. máje 1153, Rožnov p. R., příspěvková organizace

23. Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

24. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

25. Obchodní akademie Neveklov

26. Mateřská škola MATJUCHINOVA

27. Základní umělecká škola, Praha 6, Nad Alejí 28/ 1879

28. Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1

29. Mateřská škola Hluboká nad Vltavou

30. Základní škola a mateřská škola Košetice

31. Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

32. Základní škola Strýčice

33. Základní škola a Mateřská škola Dříteň

34. Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

35. Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

36. Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice

38. Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

39. Základní škola Bavorov, okres Strakonice

40. Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor

41. Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

42. Základní škola a Mateřská škola Tučapy

43. Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory

44. Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov

45. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

46. Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

47. Základní škola a Mateřská škola Záhoří

48. Základní škola a Mateřská škola Sepekov

49. Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek

50. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice

51. Základní škola a Mateřská škola Kájov

52. Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

53. Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice

54. Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417

55. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

56. Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497

57. Základní škola a Mateřská škola Tábor, Čekanice, Průběžná 116

58. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka

59. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Dr.E.Beneše

60. Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace

61. Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace

62. Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220

63. Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace

64. Základní umělecká škola Brno,Veveří, příspěvková organizace

65. Základní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, příspěvková organizace

66. Základní škola Brno, Sekaninova, příspěvková organizace

67. Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace

68. Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace

69. Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace

70. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

71. Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace

72. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

73. Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace

74. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

75. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

76. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace

77. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

78. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

79. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

80. Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

81. Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267, příspěvková organizace

82. Domov pro seniory Budislav

83. Mateřská škola Broumov

84. Mateřská škola Přibyslav

85. Školní jídelna Šternberk, příspěvková organizace

86. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

87. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

88. Základní škola a mateřská školaHazlov, okres Cheb

89. Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

91. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

92. Základní škola Březová, okres Sokolov

93. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

94. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

95. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

96. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

97. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

98. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

99. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

100. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 992 Další stránka, 994 > Stránka 1985 > Stránka 1986 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů