Obchodní rejstřík firem, stránka 994

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury

2. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední prrůmyslová škola mlékárenská Kroměříž

3. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

4. Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk

5. MĚSTSKÉ LESY ZNOJMO, příspěvková organizace

6. Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace

7. Služby sociální péče TEREZA, příspěvková organizace

8. Dětské centrum Zlín, příspěvková organizace

9. Sportcentrum – dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace

10. Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace

11. Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

12. Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106

13. Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

14. Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace

15. Základní umělecká škola Otrokovice

16. Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace

17. Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

18. Domov důchodců Lampertice

19. Domov pro seniory Pilníkov

20. Domov pro seniory Vrchlabí

21. Dům dětí a mládeže Olomouc

22. Labyrint-středisko volného času, vzdělávání a služeb, Kladno, Arbesova 1187

23. Domov Buda, poskytovatel sociálních služeb

24. Technické služby Města Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

25. Základní umělecká škola Konice, Na Příhonech 425

26. Poliklinika Velká Bíteš, příspěvková organizace

27. Ostravské muzeum, příspěvková organizace

28. Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice

29. Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace

30. Základní škola Studénka, Sjednocení 650, příspěvková organizace

31. Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

32. Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace

33. Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace

34. Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace

35. Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů 1881

36. Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

37. Základní škola Kladruby, okres Tachov, příspěvková organizace

38. Základní škola  a mateřská škola Letiny, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

39. Základní škola T. G. Masaryka, Studénka, 2. května 500, okres Nový Jičín

40. Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

41. Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

42. Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace

43. Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

44. Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace

45. Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace

46. Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

47. Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace

48. Základní škola Chodov, Husova 788, okres Sokolov, příspěvková organizace

49. Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov, příspěvková organizace

50. Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace

51. Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

52. Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

53. Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

54. Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250

55. Gymnázium K.V.Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55

56. Základní umělecká škola a Mateřská škola Vlachovo Březí, okres Prachatice

57. Základní škola Lhenice, okres Prachatice

58. Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

59. Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278

60. Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328

61. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

62. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

63. Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

64. Základní škola a mateřská škola Olešnice, příspěvková organizace

65. Základní škola a Mateřská škola Křtiny

66. Základní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizace

67. Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace

68. Základní škola speciální Blansko, příspěvková organizace

69. Střední odborná škola Fortika, příspěvková organizace

70. Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

71. Základní škola Černá Hora, příspěvková organizace

72. Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

73. Základní škola Jedovnice, okres Blansko

74. Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

75. Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace

76. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

77. Dětský domov Boskovice, příspěvková organizace

78. Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou příspěvková organizace

79. Pečovatelská služba Trutnov

80. Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485

81. Základní škola Na Lukách Polička

82. Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře 1

83. Základní škola Ivana Olbrachta Semily, příspěvková organizace

84. Základní škola, Luže, okres Chrudim

85. Mateřská škola, Chrast, okres Chrudim

86. Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

87. Základní škola a mateřská škola Prosetín

88. TS Dukos Dubňany, příspěvková organizace

89. Domov seniorů Jankov, poskytovatel sociálních služeb

90. Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb

91. SOCIÁLNÍ SLUŽBY UHERSKÝ BROD, příspěvková organizace

92. Technické služby města Nýrska, příspěvková organizace

93. Domov a Centrum aktivity, příspěvková organizace

94. APOSS Liberec, příspěvková organizace

95. Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace

96. Střední škola - Waldorfské lyceum

97. Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace

98. Základní škola a mateřská škola J.Schrotha, Lipová-lázně

99. Knihovna Jana Drdy

100. Dětský domov a Školní jídelna, Pyšely, Senohrabská 112

<< První < Předchozí stránka, 993 Další stránka, 995 > Stránka 1987 > Stránka 1988 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů