Obchodní rejstřík firem, stránka 995

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Mateřská škola Děčín VI, Klostermannova 1474/11 , příspěvková organizace

2. Základní škola speciální a Mateřská škola, Chomutov, Palachova 4881, příspěvková organizace

3. Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace

4. Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

5. Základní škola T.G.Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec,příspěvková organizace

6. Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace

7. Mateřská škola "Kytička", Liberec, Burianova 972/2, příspěvková organizace

8. Mateřská škola "Motýlek", Liberec, Broumovská 840/7, příspěvková organizace

9. Základní škola Jablonec nad Nisou, Pivovarská 15, příspěvková organizace

10. Základní škola Čestmíra Císaře, příspěvková organizace

11. Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace

12. Základní škola a Mateřská škola Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

13. Mateřská škola, Liberec, Klášterní 466/4, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

15. Mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

16. Mateřská škola Děčín II, Riegrova 454/12, příspěvková organizace

17. Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace

19. Základní škola a mateřská škola Hoštka, okres Litoměřice, příspěvková organizace

20. Mateřská škola Děčín II, Liliová 277/1, příspěvková organizace

21. Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace

22. Městské kulturní centrum Beroun

23. Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky hlavního města Prahy

24. České muzeum stříbra, příspěvková organizace

25. Knihovna Petra Bezruče v Opavě, příspěvková organizace

26. Základní škola, T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

27. ZŠ a MŠ Malonty

28. Základní škola Kaplice, Školní 226

29. Základní škola a Mateřská škola Loučovice

30. Základní škola a Mateřská škola Brloh

31. Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov

32. Muzeum středního Pootaví Strakonice

33. TS Dukos Dubňany, příspěvková organizace

34. SOCIÁLNÍ SLUŽBY UHERSKÝ BROD, příspěvková organizace

35. Domov seniorů Jankov, poskytovatel sociálních služeb

36. Technické služby města Nýrska, příspěvková organizace

37. Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb

38. Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb

39. Poliklinika Bor

40. Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace

41. Odborné učiliště Kelč

42. Technické služby Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

43. Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

44. Domov Dolní Cetno, poskytovatel sociálních služeb

45. Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

46. Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace

47. Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov, příspěvková organizace

48. Městská knihovna Frýdek-Místek

49. Základní škola a Mateřská škola, Rudník, okres Trutnov

50. Základní škola Bratří Čapků, Úpice

51. Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace

52. Gymnázium, Dobruška, Pulická 779

53. Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36

54. Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

55. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

56. Základní škola Mikulovice, okres Jeseník

57. Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

58. Mateřská škola Rýmařov, Jelínkova 3, příspěvková organizace

59. Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386

60. Mateřská škola Letců, příspěvková organizace

61. Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace

62. Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

63. Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace

64. Základní škola a Praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

65. Základní škola a mateřská škola Kněžice

66. Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace

67. Základní škola a mateřská škola Vladislav

68. Základní škola a Mateřská škola Předín

69. Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

70. Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 8/2921, příspěvková organizace

71. Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/1430, příspěvková organizace

72. Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683

73. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1

74. Gymnázium, Hranice, Zborovská 293

75. Výchovný ústav a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248

76. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2

77. Mateřská škola, Praha 8, Šiškova 2

78. Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov

79. Mateřská škola U Vysočanského pivovaru

80. Mateřská škola, Praha 8, Chabařovická 2

81. Mateřská škola Jahodnice, Praha 9-Kyje, Kostlivého 1218

82. Mateřská škola Čínská, příspěvková organizace

83. Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace

84. Mateřská škola Praha 9 - Hloubětín, Zelenečská 500, příspěvková organizace

85. Mateřská škola, Praha 9 - Lehovec, Chvaletická 917

86. Mateřská škola, Praha 9 - Hloubětín, Štolmířská 602

87. Mateřská škola Nepomuk, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Braňany

89. Základní škola ,Kvasice, okr. Kroměříž

90. Mateřská škola Praha-Kolovraty

91. Základní škola Miloše Šolleho Kouřim,okres Kolín

92. Mateřská škola, Praha 10, Nedvězská 27/2224, příspěvková organizace

93. Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354, příspěvková organizace

94. Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace

95. Mateřská škola, Praha 10, Troilova 17/474, příspěvková organizace

96. Mateřská škola Kopretina Jeseník, příspěvková organizace

97. Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449

98. Základní škola, Hlinsko, Resslova 603

99. Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403

100. Mateřská škola Na Zahradách, Rožnov p. R., příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 994 Další stránka, 996 > Stránka 1989 > Stránka 1990 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů