Obchodní rejstřík firem, stránka 996

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Divadlo Oskara Nedbala Tábor

2. Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace

3. Základní umělecká škola Edvarda Runda, Ostrava - Slezská Ostrava, Keltičkova 4, příspěvková organizace

4. Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace

5. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace

6. Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

7. Základní škola a Mateřská škola Troubky

8. Základní škola a Mateřská škola Kokory, příspěvková organizace

9. Základní škola Kojetín, nám.Míru 83, okres Přerov

10. Základní škola Kojetín, Svatopluka Čecha 586, okres Přerov

11. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

12. Základní škola a mateřská škola Všechovice, příspěvková organizace

13. Mateřská škola Havířov-Podlesí Balzacova 2/1190

14. Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná

15. Mateřská škola Olomouc, Helsinská 11, příspěvková organizace

16. Mateřská škola Nádražní 7, Šternberk, příspěvková organizace

17. Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

18. Mateřská škola Havířov-Šumbark Petřvaldská 32/262

19. Základní umělecká škola Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O, 1. května 330, příspěvková organizace

20. Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace

21. Základní škola Olomouc, Mozartova 48, příspěvková organizace

22. Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel

23. Mateřská škola Olomouc, Jílová 41, příspěvková organizace

24. Obecní služby Lipová-lázně, příspěvková organizace

25. Technické služby města Hostinné, p. o.

26. Mateřská škola, Fráni Šrámka 2620, Teplice

27. Mateřská škola Bílina, Síbova 332, příspěvková organizace

28. Domov důchodců ChD-Zdislava

29. Dětský domov a školní jídelna, Nechanice, Hrádecká 267

30. Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové

31. Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68

32. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov, Jana Maláta 1869

33. Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

34. Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstí

35. Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova

36. Základní škola Nová Paka, Komenského 555

37. CASRI - Vědecké a servisní pracoviště tělesné výchovy a sportu

38. Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12

39. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

40. Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk

41. Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizace

42. Základní umělecká škola Jeseník

43. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4

44. Městské vodovody a kanalizace Vrchlabí, příspěvková organizace

45. Základní škola a Základní umělecká škola Rtyně v Podkrkonoší

46. Základní škola Lomnice, okres Sokolov

47. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

48. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

49. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

50. Školní jídelna Komenského 44, Šternberk, příspěvková organizace

51. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

52. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

53. Základní škola a mateřská školaHazlov, okres Cheb

54. Archeologické centrum Olomouc, příspěvková organizace

55. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

56. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

57. Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

58. Mateřská škola, Červený Kostelec, Větrník 999, okres Náchod

59. Služby města Benešov nad Ploučnicí - příspěvková organizace

60. Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov, U Plovárny 1380

61. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod

62. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

63. Domov pro seniory Budislav

64. Mateřská škola Broumov

65. Mateřská škola Přibyslav

66. Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

67. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka

68. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Dr.E.Beneše

69. Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace

70. Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267, příspěvková organizace

71. Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

72. Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

73. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

74. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

75. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace

76. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

77. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

78. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

79. Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace

80. Základní škola Březová, okres Sokolov

81. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

82. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever

83. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

84. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

85. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

86. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

87. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

88. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

89. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

90. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

91. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

93. Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

94. Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

95. Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417

96. Emin zámek, příspěvková organizace

97. Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386

98. Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova597

99. Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

100. Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 995 Další stránka, 997 > Stránka 1991 > Stránka 1992 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů