Obchodní rejstřík firem, stránka 997

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

2. Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace

3. Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova597

4. Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice

5. Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556

6. Základní škola Brodek u Prostějova, příspěvková organizace

7. Dům s pečovatelskou službou "Penzion" Polička

8. Základní škola speciální, Praha 10, Starostrašnická 45

9. Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace

10. Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

11. Zařízení služeb MZe s.p.o.

12. Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace

13. Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okres Chomutov

14. Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Vejprty

15. Základní škola a mateřská škola při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289

16. Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov

17. Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov

18. Základní škola Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov

19. Základní škola, ul. Školní 1479, okr. Chomutov

20. Domov pro osoby se zdravotním postižením

21. Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

22. Základní škola a mateřská škola Ptení

23. Dětský domov a Školní jídelna Prostějov

24. Střední škola designu a módy, Prostějov

25. Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

26. Mateřská škola Prostějov, ul. Šárka 4a

27. Základní škola Zdeny Kaprálové a Mateřská škola Vrbátky, příspěvková organizace

28. Základní škola Miloše Šolleho Kouřim,okres Kolín

29. Základní škola ,Kvasice, okr. Kroměříž

30. Mateřská škola Praha-Kolovraty

31. Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/1430, příspěvková organizace

32. Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

33. Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 8/2921, příspěvková organizace

34. Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449

35. Základní škola, Hlinsko, Resslova 603

36. Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403

37. Mateřská škola Kopretina Jeseník, příspěvková organizace

38. 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

39. Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace

40. Mateřská škola, Praha 9 - Hloubětín, Štolmířská 602

41. Základní škola a Mateřská škola Braňany

42. Mateřská škola Nepomuk, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

43. Mateřská škola, Praha 10, Nedvězská 27/2224, příspěvková organizace

44. Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354, příspěvková organizace

45. Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace

46. Mateřská škola, Praha 10, Troilova 17/474, příspěvková organizace

47. Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace

48. Mateřská škola, Praha 9 - Lehovec, Chvaletická 917

49. Mateřská škola Praha 9 - Hloubětín, Zelenečská 500, příspěvková organizace

50. Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov

51. Mateřská škola U Vysočanského pivovaru

52. Mateřská škola, Praha 8, Chabařovická 2

53. Mateřská škola Jahodnice, Praha 9-Kyje, Kostlivého 1218

54. Mateřská škola, Praha 8, Šiškova 2

55. Mateřská škola Čínská, příspěvková organizace

56. Mateřská škola, Praha 8, Libčická 6

57. Mateřská škola Na Zahradách, Rožnov p. R., příspěvková organizace

58. Technické služby města Úvaly, příspěvková organizace

59. Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

60. Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace

61. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov

62. Odborné učiliště a Základní škola Holešov

63. Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury

64. Vyšší odborná škola potravinářská a Střední prrůmyslová škola mlékárenská Kroměříž

65. Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

66. Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž

67. Správa majetku města Chropyně,příspěvková organizace

68. DECENT Hulín, příspěvková organizace

69. Dětský domov a Školní jídelna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

70. Základní umělecká škola, Děčín IV – Podmokly, Čs. legií 243/29, příspěvková organizace

71. Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace

72. Základní umělecká škola, Ústí nad Labem – Neštěmice, Národní 209, příspěvková organizace

73. Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

74. Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace

75. Sportoviště města Sušice, příspěvková organizace

76. Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace

77. Základní škola Světice, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola Poličná 276, příspěvková organizace

79. Mateřská škola Vodňany, Smetanova 204

80. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

81. Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace

82. Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk

83. Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizace

84. Základní umělecká škola Jeseník

85. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4

86. Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

87. Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

88. Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

89. Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

91. Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace

92. Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731

93. Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

94. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace

95. Mateřská škola, Praha 10, Jakobiho 329

96. Mateřská škola, Praha 4, Křejpského 1503

97. Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 1

98. Mateřská škola speciální, Praha 8, Štíbrova 1691

99. Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace

100. Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 996 Další stránka, 998 > Stránka 1993 > Stránka 1994 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů