Obchodní rejstřík firem, stránka 997

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Domov pro seniory Okružní, příspěvková organizace

2. Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

3. Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, příspěvková organizace

4. Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

5. Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Jana Kubisze, Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Jana Kubisza Hnojník, příspěvková organizace

6. Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

7. Dětský domov, Unhošť, Berounská 1292

8. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457

9. Základní škola Kladno, Školská 322

10. Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

11. Základní umělecká škola, Praha 10, Olešská 2295

12. Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická, Praha 10, Moskevská 29

13. Vyšší odborná škola sociálně právní

14. Základní umělecká škola Otrokovice

15. Základní škola a Mateřská škola Žalany

16. Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace

17. Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

18. Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace

19. Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace

20. Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

21. 2. Základní škola Hořovice

22. Centrum psychologicko-sociálního poradenství Středočeského kraje, příspěvková organizace

23. Mateřská škola Praha-Kolovraty

24. Základní škola  Obříství ,    okres  Mělník

25. Základní škola a Mateřská škola Stařeč, okres Třebíč, příspěvková organizace

26. Mateřská škola, Příbram VIII, Školní 131

27. Mateřská škola, Příbram VII, Jana Drdy 496

28. Pečovatelská služba Ústí nad Labem, příspěvková organizace

29. Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun

30. Základní škola a Mateřská škola Ropice, příspěvková organizace

31. Mateřská škola Brušperk, Sportovní 520, příspěvková organizace

32. Mateřská škola Paskov, příspěvková organizace

33. Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206

34. Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný, Smetanovo nám. 1310

35. Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

36. Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16

37. Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520

38. Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace

39. Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk

40. Domov Krajánek, poskytovatel sociálních služeb

41. Domov Domino, poskytovatel sociálních služeb

42. Knihovna a tiskárna pro nevidomé K. E. Macana

43. Mateřská škola Radost, Rožnov p. R., příspěvková organizace

44. Základní škola a Mateřská škola Jistebnice

45. Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

46. Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední Novosadská 87/53

47. Mateřská škola Studénka, Komenského 700, příspěvková organizace

48. Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička

49. Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace

50. Základní škola a Mateřská škola Vřesina, okres Ostrava-město, příspěvková organizace

51. Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

52. Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace

53. Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace

54. Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk

55. Alcedo - středisko volného času Vsetín

56. Základní umělecká škola Vsetín

57. Městská knihovna Tábor

58. Základní škola Brno , Tuháčkova 25, příspěvková organizace

59. Výchovný ústav, Kutná Hora, Hloušecká 279

60. Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, okres Olomouc, příspěvková organizace

61. Základní škola a Mateřská škola Luká, okres Olomouc, příspěvková organizace

62. Mateřská škola Dobrá, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

63. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

64. Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

65. Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

66. Krčská mateřská škola, Praha 4, Tajovského 1309

67. Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně

68. Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace

69. Dětský domov a Školní jídelna, Olomouc, U Sportovní haly 1a

70. ČERVENÝ MLÝN VŠESTUDY, poskytovatel sociálních služeb

71. Divadlo Oskara Nedbala Tábor

72. Mateřská škola, Praha 10, Chmelová 8/2921, příspěvková organizace

73. Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

74. Mateřská škola, Praha 10, Magnitogorská 14/1430, příspěvková organizace

75. Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace

76. Mateřská škola Vizovice,okres Zlín

77. Mateřská škola, Starodubečská 506, Praha 10 - Dubeč

78. Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Spojovací 66

79. Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5, příspěvková organizace

80. Základní umělecká škola Svitavy

81. Základní umělecká škola Dolní Újezd

82. Mateřská škola Ostrava - Vítkovice, Prokopa Velikého 37, příspěvková organizace

83. Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice

84. Základní škola a Mateřská škola Tábor, Čekanice, Průběžná 116

85. Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497

86. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

87. Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417

88. Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

89. Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

90. Spořilovská mateřská škola, Praha 4, Jihozápadní 4

91. Knihovna Karla Dvořáčka, příspěvková organizace

92. Muzeum Jana Amose Komenského v Uherském Brodě

93. Základní škola a mateřská škola J.Schrotha, Lipová-lázně

94. Domov seniorů Vidim, poskytovatel sociálních služeb

95. Mateřská škola Rousínov

96. Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk

97. Mateřská škola, Praha 10, Troilova 17/474, příspěvková organizace

98. Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace

99. Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354, příspěvková organizace

100. Mateřská škola, Praha 10, Nedvězská 27/2224, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 996 Další stránka, 998 > Stránka 1993 > Stránka 1994 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies