Obchodní rejstřík firem, stránka 998

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem

2. Sociální služby města Velké Meziříčí

3. Zařízení školního stravování v Letňanech

4. Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

5. Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav, příspěvková organizace

6. Základní škola Mikulášovice, okres Děčín, příspěvková organizace

7. Základní škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace

8. Základní škola a Mateřská škola Markvartice, příspěvková organizace

9. Mateřská škola města Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav

10. Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace

11. Základní škola, Žacléř, okres Trutnov

12. Základní škola a Mateřská škola Nová Říše příspěvková organizace

13. Základní škola a mateřská škola Herálec

14. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou

15. Poradna pro rodinu Pardubického kraje

16. Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod

17. Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162

18. Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny

19. Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109

20. Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel

21. Kulturní zařízení města Pelhřimova, příspěvková organizace

22. Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace

23. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod

24. Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace

25. Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11

26. ÚTVAR KONCEPCE A ROZVOJE MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace

27. Mateřská škola Jilemnice, příspěvková organizace

28. Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry, příspěvková organizace

29. Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou

30. Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace

31. Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov

32. Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín

33. Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

34. Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace

35. Sportcentrum – dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace

36. Základní škola a Mateřská škola Josefa Šíra, Horní Branná, příspěvková organizace

37. Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace

38. Střední zdravotnická škola Kroměříž

39. Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov

40. Mateřská škola speciální Jablonec nad Nisou, Palackého 37, příspěvková organizace

41. Základní škola Lenešice, okres Louny, příspěvková organizace

42. Základní škola Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10, příspěvková organizace

43. Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec

44. Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

45. Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

46. Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace

47. Základní umělecká škola Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O, 1. května 330, příspěvková organizace

48. ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

49. Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace

50. Mateřská škola Děčín II, Liliová 277/1, příspěvková organizace

51. Základní škola Horní Beřkovice, okres Litoměřice

52. Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace

53. Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec

54. Mateřská škola "Čtyřlístek", Praha 2, Římská 27

55. Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27

56. Mateřská škola "Trojlístek", Praha 2, Kladská 25

57. Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1

58. Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

59. Mateřská škola Nádražní 7, Šternberk, příspěvková organizace

60. Mateřská škola Olomouc, Helsinská 11, příspěvková organizace

61. Mateřská škola Olomouc, Jílová 41, příspěvková organizace

62. Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace

63. Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov

64. Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov

65. 2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

66. Mateřská škola Děčín II, Riegrova 454/12, příspěvková organizace

67. Mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

68. Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

69. Základní škola a Mateřská škola, Sedlec-Prčice

70. Mateřská škola Jablíčko Velké Přílepy, okres Praha-západ

71. Základní škola a Mateřská škola Březno

72. Základní škola a Mateřská škola, Pilníkov, okres Trutnov

73. Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace

74. Základní škola a Mateřská škola Bohuslava Reynka, Lípa, příspěvková organizace

75. Základní škola Olomouc, Mozartova 48, příspěvková organizace

76. Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná

77. Mateřská škola Havířov-Šumbark Moravská 14/404, příspěvková organizace

78. Mateřská škola Havířov-Šumbark Petřvaldská 32/262

79. Technické služby města Příbora, příspěvková organizace

80. LILA Domov pro postižené děti Otnice, příspěvková organizace

81. Základní škola Zbraslavice, okres Kutná Hora

82. Základní škola a mateřská škola Vysoká, okres Mělník

83. Mateřská škola Náměšť nad Oslavou ,Husova, příspěvková organizace

84. Technické služby města Slavkov u Brna, příspěvková organizace

85. Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace

86. Základní škola Žamberk, 28. října 581

87. Dětské centrum Svitavy

88. Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná, příspěvková organizace

89. Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace

90. Muzeum T.G.M. Rakovník, příspěvková organizace

91. Městská knihovna Děčín, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity, okres Příbram

93. Základní škola a Mateřská škola, Chotýšany, okres Benešov

94. Mateřská škola Blansko, Dvorská 96, příspěvková organizace

95. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

96. Muzeum Náchodska

97. Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189

98. Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5

99. Gymnázium, Uničov, Gymnazijní 257

100. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

<< První < Předchozí stránka, 997 Další stránka, 999 > Stránka 1995 > Stránka 1996 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies