Obchodní rejstřík firem, stránka 998

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Dašice, okres Pardubice

2. Domov Svatý Jan , poskytovatel sociálních služeb

3. Domov seniorů Dobříš, příspěvková organizace

4. Masarykova základní škola a mateřská škola Obecnice, příspěvková organizace

5. Dětské centrum Jilemnice, příspěvková organizace

6. Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace

7. Dětský domov, Horšovský Týn

8. Mateřská škola Rudná, okres Praha - západ

9. Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha-západ, příspěvková organizace

10. Základní škola a Mateřská škola Třebotov

11. Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace

12. Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace

13. Základní škola Kladruby, okres Tachov, příspěvková organizace

14. Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů 1881

15. Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

16. Základní škola  a mateřská škola Letiny, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

17. Základní škola Studénka, Sjednocení 650, příspěvková organizace

18. Základní škola T. G. Masaryka, Studénka, 2. května 500, okres Nový Jičín

19. Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

20. Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace

21. Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

22. Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

23. Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

24. Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace

25. Základní škola Chodov, Husova 788, okres Sokolov, příspěvková organizace

26. Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov, příspěvková organizace

27. Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace

28. Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

29. Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace

30. Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace

31. Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

32. Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

33. Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny

34. Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43

35. Základní škola Týn nad Vltavou, Hlinecká

36. Mateřská škola, Větrná 24, České Budějovice

37. Mateřská škola, Papírenská 23, České Budějovice

38. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

39. Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13

40. Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2

41. Základní škola logopedická, Týn nad Vltavou, Sakařova 342

42. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, Holečkova 2

43. Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, U Hvízdala 4

44. Mateřská škola pro zrakově postižené, České Budějovice, Zachariášova 5

45. Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny

46. Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162

47. Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod

48. Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Horní Planá, Sídliště Míru 40

49. Základní škola a Mateřská škola Horní Planá

50. Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109

51. Městské kulturní středisko Tachov

52. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Nejdek, příspěvková organizace

53. Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace

54. Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb

55. Poliklinika Bor

56. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

57. Střední zdravotnická škola, Beroun, Mládeže 1102

58. Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

59. Střední škola, Bor, Plzeňská 231

60. Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

61. Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

62. Odborné učiliště Kelč

63. Muzeum Šumavy Sušice, příspěvková organizace

64. Plzeň - TURISMUS, příspěvková organizace

65. Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech, příspěvková organizace

66. Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb

67. Domov Dolní Cetno, poskytovatel sociálních služeb

68. Technické služby Lipník nad Bečvou, příspěvková organizace

69. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

70. Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

71. Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278

72. Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328

73. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

74. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

75. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

76. Základní škola Moravská Třebová, Čs. armády 179, okres Svitavy

77. Základní škola speciální Blansko, příspěvková organizace

78. Střední odborná škola Fortika, příspěvková organizace

79. Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace

80. Základní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizace

81. Základní škola a mateřská škola Olešnice, příspěvková organizace

82. Základní škola a Mateřská škola Křtiny

83. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

84. Základní škola Černá Hora, příspěvková organizace

85. Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

86. Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

87. Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace

88. Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

89. Základní škola Jedovnice, okres Blansko

90. Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace

91. Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace

92. Základní škola a mateřská škola Tasov

93. Základní škola a Mateřská škola Myslibořice

94. Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20

95. Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace

96. Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

97. Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace

98. Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace

99. Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín

100. Základní škola a Mateřská škola Valeč

<< První < Předchozí stránka, 997 Další stránka, 999 > Stránka 1995 > Stránka 1996 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů