Obchodní rejstřík firem, stránka 999

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace

2. Domov seniorů Rudná, poskytovatel sociálních služeb

3. Emin zámek, příspěvková organizace

4. Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace

5. Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

6. Základní škola Starý Plzenec, příspěvková organizace

7. Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

8. Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

9. Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace

10. Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace

11. Sportoviště města Sušice, příspěvková organizace

12. Základní škola Lomnice, okres Sokolov

13. Archeologické centrum Olomouc, příspěvková organizace

14. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

15. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

16. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

17. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

18. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

19. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

20. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

21. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

22. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

23. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

24. Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

25. Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

26. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace

27. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

28. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

29. Základní škola Březová, okres Sokolov

30. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

31. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

32. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

33. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

34. Školní jídelna Komenského 44, Šternberk, příspěvková organizace

35. Základní škola a mateřská školaHazlov, okres Cheb

36. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

37. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

38. Domov pro seniory Budislav

39. Mateřská škola Broumov

40. Mateřská škola Přibyslav

41. Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

42. Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

43. Základní škola, Meziměstí, okres Náchod

44. Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

45. Mateřská škola, Červený Kostelec, Větrník 999, okres Náchod

46. Služby města Benešov nad Ploučnicí - příspěvková organizace

47. Mateřská škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 698, příspěvková organizace

48. Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace

49. Základní škola a Mateřská škola Vysoké Veselí

50. Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

51. Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693

52. Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

53. Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

54. Základní škola J.A.Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

55. Základní škola a mateřská škola, Hlušice

56. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VELKÉ POŘÍČÍ, OKRES NÁCHOD

57. Základní škola a Mateřská škola Kameničky

58. Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí

59. Mateřská škola Sluníčko, Nový Bydžov, U Plovárny 1380

60. Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

61. Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim

62. Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace

63. Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

64. Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

65. Mateřská škola Hostinné

66. Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy

67. Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

68. Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec

69. Základní škola a mateřská škola Libchavy

70. Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

71. Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

72. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

73. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

74. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

75. Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace

76. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

77. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

79. Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

80. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

81. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89

82. Základní škola, Velehrad, okres Uherské Hradiště

83. Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjov

84. Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

85. Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace

86. Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

87. Základní škola a mateřská škola Osvětimany

88. Základní škola a mateřská škola při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289

89. Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov

90. Základní škola Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov

91. Základní škola, ul. Školní 1479, okr. Chomutov

92. Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov

93. Domov pro osoby se zdravotním postižením

94. Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace

95. Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace

96. Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace

97. Základní škola a Praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

98. Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace

99. Centrum kultury města Písek

100. Základní škola Cerhenice, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 998 Další stránka, 1000 > Stránka 1997 > Stránka 1998 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Označení stránky: obchodní rejstřík, rejstřík firem, výpis z obchodního rejstříku, obchodní rejstřík firem, firmy, rejstrik firem, obchodni rejstrik, Obchodní rejstřík kurzy, hledání firem podle ičo, rejstřík


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů