Obchodní rejstřík firem, stránka 999

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

2. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

3. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace

4. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

5. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

6. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

7. Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace

8. Domov pro seniory Budislav

9. Mateřská škola Broumov

10. Mateřská škola Přibyslav

11. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

12. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

13. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

15. Školní jídelna Šternberk, příspěvková organizace

16. Základní škola a mateřská školaHazlov, okres Cheb

17. Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

18. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

19. Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

20. Základní škola Březová, okres Sokolov

21. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

22. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

23. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

24. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

25. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

26. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

27. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

28. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

29. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

30. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

31. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

32. Archeologické centrum Olomouc, příspěvková organizace

33. Základní škola Lomnice, okres Sokolov

34. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

35. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

36. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

37. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

38. Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

39. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

40. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

41. Krajská knihovna Vysočiny

42. Základní škola Rotava, příspěvková organizace

43. Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace

44. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace

45. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace

46. Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod

47. Správa silnic Královéhradeckého kraje

48. Městské středisko sociálních služeb MARIE

49. Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace

50. Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

51. Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník

52. Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace

53. Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace

54. Základní škola M. Kudeříkové, Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace

55. Mateřská škola  Dolní Benešov, Osada míru, příspěvková organizace

56. Mateřská škola Klubíčko Pardubice - Polabiny, Grusova 448

57. Základní škola a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník

58. Obchodní akademie Kroměříž

59. 2. Základní škola Holešov

60. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Bystřice pod Hostýnem, Havlíčkova 547

61. Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem

62. Základní umělecká škola Hulín

63. Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731

64. Základní škola speciální, Praha 10, Starostrašnická 45

65. Galerie umění Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovarského kraje

66. Základní škola Nýrsko, Školní ulice příspěvková organizace

67. Základní škola Město Albrechtice, okres Bruntál

68. Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace

69. Základní škola a Mateřská škola Třemešná

70. Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace

71. Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace

72. Základní škola pro tělesně postižené, Opava, Dostojevského 12

73. Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

74. Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

75. Základní škola Stěbořice, okres Opava

76. Mateřská škola Háj ve Slezsku, příspěvková organizace

77. Základní škola Vítkov, nám. J. Zajíce č.1, příspěvková organizace

78. Základní umělecká škola Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, příspěvková organizace

79. Dětský domov a Školní jídelna, Radkov-Dubová 141, příspěvková organizace

80. Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace

81. Základní škola při zdravotnickém zařízení a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení, Opava, Olomoucká 88, příspěvková organizace

82. Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice

83. Základní škola Mistra Jana Husa a Mateřská škola Husinec

84. Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov

85. Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor

86. Dětský domov a Školní jídelna, Opava, Rybí trh 14, příspěvková organizace

87. Dětský domov a Školní jídelna, Melč 4, příspěvková organizace

88. Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice

89. Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace

90. Základní umělecká škola Ostrov, příspěvková organizace

91. Mateřská škola Ostrov, Masarykova 1195, příspěvková organizace

92. Pedagogicko-psychologická poradna Karlovy Vary, příspěvková organizace

93. Střední průmyslová škola Loket, příspěvková organizace

94. Dětský domov Cheb a Horní Slavkov, příspěvková organizace

95. Základní škola Nová Paka, Komenského 555

96. Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

97. Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova597

98. Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

99. Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace

100. Pečovatelská služba Kutná Hora, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 998 Další stránka, 1000 > Stránka 1997 > Stránka 1998 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů