Obchodní rejstřík firem, stránka 1000

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Benediktus z.s.

2. MESADA, z. s.

3. Za sklem o.s.

4. Rodinné centrum Kroměříž, z.s.

5. Boétheia - společenství křesťanské pomoci, zapsaný spolek

6. Středisko výchovné péče HELP ME, z. s.

7. Basketbalový klub Nový Jičín z.s.

8. SPORTOVNÍ KLUB SLAVIA PRAHA, spolek

9. Spirála Turnov, z.s.

10. Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v České republice, z.s.

11. Univerzitní sportovní klub Praha, spolek

12. Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

13. Česká společnost ornitologická

14. Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů České republiky

15. ČESKÝ SVAZ ZAMĚSTNAVATELŮ V ENERGETICE

16. Český střelecký svaz, z.s.

17. Svaz chovatelů ovcí a koz z.s.

18. FC Vítkovice 1919, z.s.

19. Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

20. Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.

21. Český svaz vědeckotechnických společností z.s.

22. BPS - Byznys pro společnost, z. s.

23. „Český plynárenský svaz”

24. SPOLU Olomouc, z.s.

25. Český svaz bojovníků za svobodu

26. TJ SPARTA Kutná Hora, z.s.

27. ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky, z.s.

28. Křesťanská akademie mladých, z.s.

29. Ochranná organizace autorská-Sdružení autorů děl výtvarného umění, architektury a obrazové složky audiovizuálních děl, z.s.

30. Agentura Pondělí, z.s.

31. Unie zaměstnanců obchodu, logistiky a služeb

32. MIKASA z.s.

33. Handicap Zlín, z.s.

34. Masarykova základní škola a mateřská škola Obecnice, příspěvková organizace

35. Domov Svatý Jan , poskytovatel sociálních služeb

36. Domov seniorů Dobříš, příspěvková organizace

37. Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí

38. Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace

39. Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace

40. Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace

41. Základní škola Varnsdorf, Východní 1602, okres Děčín, příspěvková organizace

42. Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace

43. Základní škola

44. Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

45. Domov pro seniory Vroutek, příspěvková organizace

46. Základní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace

47. Základní uměkĺecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6

48. Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

49. Mateřská škola Žatec, U jezu 2903, okres Louny

50. Základní škola Podivín, příspěvková organizace

51. Gymnázium, Dobruška, Pulická 779

52. Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7

53. Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

54. Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

55. Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36

56. Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace

57. Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín

58. Základní škola a Mateřská škola Křinec - příspěvková organizace Křinec, Školní 301

59. Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

60. Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres Prachatice

61. Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín

62. Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace

63. Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace

64. Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace

65. Mateřská škola Zahrádka, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

66. Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace

67. Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace

68. Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

69. Základní umělecká škola Moravské Budějovice

70. Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

71. Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

72. Základní škola a Mateřská škola, Čistá u Horek

73. Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, příspěvková organizace

74. Základní škola a Mateřská škola Valeč

75. Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín

76. Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace

77. Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace

79. Mateřská škola Moravské Budějovice, příspěvková organizace

80. Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace

81. Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

82. Základní škola Smržovka,okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

83. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

84. Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace

85. Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace

86. Mateřská škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

87. Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

88. Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace

89. Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Praha 6 - Řepy, U Boroviček 1

90. Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace

91. Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace

92. Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

93. Základní škola Budišov - příspěvková organizace

94. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

95. Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova597

96. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Znojmo, příspěvková organizace

97. Mateřská škola Pohádka Šumperk, Nerudova 4B, příspěvková organizace

98. Mateřská škola Děčín VI, Klostermannova 1474/11 , příspěvková organizace

99. Základní škola T.G.Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec,příspěvková organizace

100. Základní škola a mateřská škola Dalovice, okr. K.Vary, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 999 Další stránka, 1001 > Stránka 1999 > Stránka 2000 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies