Obchodní rejstřík firem, stránka 1000

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Sportcentrum – dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace

2. Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace

3. Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

4. Odborné učiliště Kelč

5. Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

6. Mateřská škola MATJUCHINOVA

7. Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1

8. Základní umělecká škola, Praha 6, Nad Alejí 28/ 1879

9. Základní škola a mateřská škola Chraštice

10. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155

11. Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

12. Výchovný ústav a střední škola, Terešov

13. Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181

14. Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace

15. Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace

16. Dětský domov a Školní jídelna, Opava, Rybí trh 14, příspěvková organizace

17. Dětský domov a Školní jídelna, Melč 4, příspěvková organizace

18. Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace

19. Základní umělecká škola Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, příspěvková organizace

20. Dětský domov a Školní jídelna, Radkov-Dubová 141, příspěvková organizace

21. Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace

22. Mateřská škola Háj ve Slezsku, příspěvková organizace

23. Základní škola pro tělesně postižené, Opava, Dostojevského 12

24. Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

25. Základní škola Vítkov, nám. J. Zajíce č.1, příspěvková organizace

26. Základní škola při zdravotnickém zařízení a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení, Opava, Olomoucká 88, příspěvková organizace

27. Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

28. Základní škola Stěbořice, okres Opava

29. Mateřská škola Brno,Vinařská 4,příspěvková organizace

30. Mateřská škola NA OSADĚ, Brno, Koperníkova 6

31. Dětský domov Znojmo, příspěvková organizace

32. Správa majetku města Miroslavi, příspěvková organizace

33. Základní škola, Lubnice, okres Znojmo, příspěvková organizace

34. Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace

35. Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace

36. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace

37. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace

38. Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod

39. Městské středisko sociálních služeb MARIE

40. Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

41. Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace

42. Správa silnic Královéhradeckého kraje

43. Krajská knihovna Vysočiny

44. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

45. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

46. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

47. Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

48. Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace

49. Základní umělecká škola Libčice nad Vltavou

50. Dům kultury v Kroměříži, příspěvková organizace

51. Domov seniorů Rudná, poskytovatel sociálních služeb

52. Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720

53. Základní škola a mateřská škola Košetice

54. Mateřská škola Hluboká nad Vltavou

55. Základní škola Strýčice

56. Základní škola Dříteň, okres České Budějovice

57. Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

58. Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

59. Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

60. Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice

61. Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

62. Základní škola Bavorov, okres Strakonice

63. Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor

64. Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov

65. Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

66. Základní škola a Mateřská škola Tučapy

67. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

68. Základní škola a Mateřská škola  Studená, okres  Jindřichův Hradec

69. Základní škola a Mateřská škola Záhoří

70. Základní škola a Mateřská škola Sepekov

71. Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek

72. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice

73. Základní škola a Mateřská škola Kájov

74. Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory

75. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

76. Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497

77. Základní škola a Mateřská škola Tábor - Čekanice, Průběžná 116

78. Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice

79. Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

80. Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace

81. Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace

82. Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

83. základní škola T.G.Masaryka

84. Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, okres Praha-východ

85. Základní umělecká škola Klecany

86. Gymnázium, Čelákovice, J.A. Komenského 414

87. Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Pražská 297

88. Základní škola v Teplé, příspěvková organizace

89. Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace

90. Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Liběchov, Rumburská 54

91. Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

92. Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice

93. Základní škola Mistra Jana Husa a Mateřská škola Husinec

94. Základní škola profesora Josefa Brože, Vlachovo Březí, okres Prachatice

95. Domov pro seniory Ondráš, příspěvková organizace

96. Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

97. Střední odborná škola a střední odborné učiliště Nejdek, příspěvková organizace

98. Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

99. Střední škola, Bor, Plzeňská 231

100. Zámek Děčín, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 999 Další stránka, 1001 > Stránka 1999 > Stránka 2000 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů