Vlastimil Naiman okres Liberec - Živnostenský rejstřík

 • OBCHODNÍ
  REJSTŘÍK
 • ŽIVNOSTENSKÝ
  REJSTŘÍK
 • STATISTICKÝ
  ÚŘAD
 • KONTAKTY
  ZDROJE
 • NÁZORY
  UŽIVATELŮ
 • NABÍDKY
  PRÁCE
 • VIZUALIZACE
  VZTAHŮ
NÁZEV: Vlastimil Naiman
FORMA:Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
ADRESA: okres Liberec
Chotyně 231 46334


Živnostenský rejstřík:  aktuální údaje |  údaje s historií

Jméno a příjmení:
Vlastimil Naiman
Adresa sídla:
okres Liberec

Živnostenské oprávnění č.1

Předmět podnikání:
Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel
Druh živnosti:
Ohlašovací řemeslná
Vznik oprávnění:
14.11.2017
Doba platnosti oprávnění:
na dobu neurčitou

Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku Vlastimil Naiman

Tato stránka obsahuje údaje firmy Vlastimil Naiman ze živnostenského rejstříku. Údaje byly staženy dne 4. října 2022 a dle údajú systému ARES nebyly do dnešního data změněny.


 
Výpis údajů z živnostenského rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informační hodnotu, nenahrazuje oficiální výpis z živnostenského rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit na živnostenském úřadě nebo na místech CzechPoint.

Hledáte jinou osobu se jménem Vlastimil Naiman?

V rejstříku firem máme 3 záznamů k tomuto jménu.
Jméno Město  Funkce Subjekt
Vlastimil Naiman okres Liberec
od 4. srpna 2019
Společenství vlastníků jednotek Chotyně 115
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Vlastimil Naiman okres Liberec
od 6. listopadu 2018
Klima-air spol. s r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Vlastimil Naiman okres Liberec
od 6. listopadu 2018
Klima-air spol. s r.o.


Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu.
Obchodní rejstřík firem - HledáníZobrazit sloupec