Marie Čermáková okres Pelhřimov - Živnostenský rejstřík

NÁZEV: Marie Čermáková
FORMA:Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
ADRESA: okres Pelhřimov
Jiřice 30 39601

Kontakty Marie Čermáková

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

Tato firma není uvedena v katalogu Živéfirmy.cz
Firmu znám a chci ji přidat

Živnostenský rejstřík:  aktuální údaje | údaje s historií

Jméno a příjmení:
Marie Čermáková
od 1.9.2001
Adresa sídla:
okres Pelhřimov

Živnostenské oprávnění č.1

Předmět podnikání:
Hostinská činnost
Druh živnosti:
Ohlašovací řemeslná
Vznik oprávnění:
1.9.2001
Doba platnosti oprávnění:
na dobu neurčitou


Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku Marie Čermáková

Tato stránka obsahuje údaje firmy Marie Čermáková ze živnostenského rejstříku. Údaje byly staženy dne 13. srpna 2026 a dle údajú systému ARES nebyly do dnešního data změněny.


 
Výpis údajů z živnostenského rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informační hodnotu, nenahrazuje oficiální výpis z živnostenského rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit na živnostenském úřadě nebo na místech CzechPoint.

Hledáte jinou osobu se jménem Marie Čermáková?

V rejstříku firem máme 16 záznamů k tomuto jménu.
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková okres Pelhřimov
od 7. listopadu 2019
Školní jídelna RODINKA s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková okres Pelhřimov
od 6. prosince 2006
Školní jídelna RODINKA s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Praha
od 14. června 2011
Nadační fond Dětský úsměv
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Holýšov
od 18. prosince 2021
Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 387 v Holýšově
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Bauerová Praha
od 13. května 2025
Crown Worldwide Movers, s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
MUDr. Marie Čermáková Brno
od 15. května 2019
Společenství vlastníků Antonínská 24
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
MUDr. Marie Čermáková Brno
od 9. června 2026
Ultrasonografická diagnostika s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
MUDr. Marie Čermáková Brno
od 18. března 2013
Ultrasonografická diagnostika s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Brno
od 29. září 2025
FITNESS BODY - SLIM s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Brno
od 3. prosince 2014
FITNESS BODY - SLIM s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Brno
od 6. října 2025
MICHGMAR s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Praha
od 24. srpna 1995
Peštukova 1 s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
MARIE KALVAS okres Jihlava
od 21. března 2018
HTB - Požární ochrana a.s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Pelhřimov
od 6. března 2024
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Pelhřimov
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Marie Čermáková Praha
od 13. června 2024
Montessori Dlouhý lán, z.s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Mgr. MARIE ČERMÁKOVÁ TOMANOVÁ okres Třebíč
od 1. července 2022
Základní škola a Mateřská škola Blatnice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Zdroje dat a ochrana osobních údajů

Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.

Žádosti, námitky a opravy

Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.

Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.

X 
Obchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.