Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace, Liberec IČO 00083194 - Obchodní rejstřík firem

OBCHODNÍ
REJSTŘÍK
ŽIVNOSTENSKÝ
REJSTŘÍK
STATISTICKÝ
ÚŘAD
KONTAKTY
ZDROJE
NÁZORY
UŽIVATELŮ
NABÍDKY
PRÁCE
VIZUALIZACE
VZTAHŮ
NÁZEV: Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace - logo
IČO:00083194
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  j6xkk7s
DIČ: CZ00083194, Detail DIČ
ADRESA: Rumjancevova 1362/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Rumjancevova 1362 Liberec 46001

Kontakty Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON482 412 111  - informace
EMAILlibrary@kvkli.cz
WWWwww.kvkli.cz

Poslední změny

a události Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace

23.6.2015    Změna sídla z Liberec I, Rumjancevova 1362/1, PSČ 46053 na Rumjancevova 1362/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec
23.6.2015    Zapsán způsob jednání: Ředitel jedná jménem organizace samostatně a podepisuje se za organizaci tak, že k jejímu napsanému nebo vytištěnému názvu připojí svůj ...
23.6.2015   
23.6.2015    Zapsána činnost: organizace shromažďuje, zpracovává, uchovává, zpřístupňuje a prezentuje knihovní fondy a nosiče informací všemi dostupnými a zákonnými normami přípustnými způsoby. ...
23.6.2015    Zapsána činnost: organizace orientuje své služby na uživatele všech věkových kategorií, a to i v součinnosti s ostatními kulturními a vzdělávacími institucemi ...
23.6.2015    Zapsána činnost: organizace se podílí na vědeckovýzkumné činnosti v oblasti knihovnictví a veřejných informačních služeb a na průzkumové, studijní a rozborové činnosti ...
23.6.2015    Zapsána činnost: organizace vydává knihovní řád, v němž stanovuje podrobnosti poskytování knihovnických a informačních služeb. ...

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob (3) |  předměty podnikání

Datum zápisu:
7. června 2005
Datum vzniku:
1. července 2001
Spisová značka:
Pr 617 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
Název:
Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace
Sídlo:
Rumjancevova 1362/1, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec
Identifikační číslo:
00083194
Právní forma:
Příspěvková organizace
Předmět činnosti:
Organizace je veřejnou knihovnou s univerzálními fondy ve smyslu platných legislativních norem (zejména zákon č. 257/2001 Sb., o knihovnách a podmínkách provozování veřejných knihovnických a informačních služeb, ve znění pozdějších předpisů). Je součástí národního systému knihoven vykonávající koordinační, odborné, informační, vzdělávací, analytické, výzkumné, metodické a poradenské činnosti a zároveň je střediskem knihovnických, bibliografických, informačních, vzdělávacích a kulturních služeb pro území Libereckého kraje.
Organizace je institucí veřejného zájmu. Svými službami a zpřístupňováním knihovních a informačních fondů a informačních zdrojů zaručuje organizace právo občanů na informace a zajišťuje jim rovný a neomezený přístup k těmto informacím.
Organizace plní dle svých možností v místě svého sídla funkci základní knihovny.
Organizace shromažďuje, zpracovává, uchovává, zpřístupňuje a prezentuje knihovní fondy a nosiče informací všemi dostupnými a zákonnými normami přípustnými způsoby.
Veřejné knihovnické a informační služby poskytuje organizace zejména tím, že: - zpřístupňuje všechny své knihovní fondy přímým prezenčním nebo absenčním půjčováním i prostřednictvím vnitrostátní i mezinárodní meziknihovní výpůjční služby - poskytuje uživatelům bibliografické, referenční a faktografické informace - zprostředkovává uživatelům informace z vnějších informačních zdrojů, zejména informace ze státní správy a samosprávy - umožňuje přístup k informacím na internetu, ke kterým má knihovna bezplatný přístup
Při shromažďování dokumentů a informací se organizace zaměřuje na: a) systematické doplňování tištěné produkce a všech nosičů informací povinným výtiskem, rovněž nákupy, dary a výměnou, včetně mezinárodní výměny publikací v souladu s Úmluvou o mezinárodní výměně publikací, a s ohledem na potřeby uživatelů, prezentaci a ochranu univerzálního fondu domácí i zahraniční produkce; b) evidenci, zpracování a archivaci povinného výtisku příslušných dokumentů, doplňování krajské produkce včetně dokumentů o kraji a děl regionálních autorů, pocházejících z oblasti působnosti organizace a to v kontextu ekonomického, sociálního, kulturního i historického vývoje Libereckého kraje; organizace shromažďuje germanika z českých zemí (tzv. sudetika), judaika a literaturu v rodném jazyce menšin kraje, produkci oborů profilující kraj (např. textil, textilní průmysl, sklo, bižuterie, sklářský průmysl); c) vytváření databází, zpřístupňování a prezentaci vlastních i získaných veřejně přístupných databází. d) získávání a zpřístupnění elektronických zdrojů.
Organizace orientuje své služby na uživatele všech věkových kategorií, a to i v součinnosti s ostatními kulturními a vzdělávacími institucemi v kraji.
Organizace se podílí na vědeckovýzkumné činnosti v oblasti knihovnictví a veřejných informačních služeb a na průzkumové, studijní a rozborové činnosti knihoven. Spolupracuje s Národní knihovnou ČR, ostatními krajskými a ústředními oborovými knihovnami při zpracování národní bibliografie a souborného katalogu.
Organizace plní regionální funkce a vykonává další činnosti na úrovni kraje: a) koordinuje plnění regionálních funkcí vybraných základních knihoven v kraji; b) je krajským centrem poradenských, vzdělávacích a technických služeb pro knihovny všech typů; c) řeší i ve spolupráci s knihovnami kraje zásadní teoretické i praktické otázky v oblasti informačních služeb, knihovnictví a bibliografie z hlediska potřeb a požadavků veřejnosti a specializace organizace; d) je koordinačním centrem ediční knihovnické a bibliografické činnosti v kraji, zpracovává a vydává knihovnické a informační publikace, vydává a veřejně šíří neperiodické publikace (ve smyslu zákona č. 37/1995 Sb., o neperiodických publikacích, ve znění pozdějších předpisů) související s poskytováním veřejných knihovnických a informačních služeb; e) je krajským a regionálním databázovým a informačním centrem, zprostředkovává informace z vnějších informačních zdrojů, zejména informací státní správy a samosprávy, umožňuje přístup k placeným vnějším informačním zdrojům prostřednictvím internetu f) je krajským centrem meziknihovních služeb; g) vytváří krajské souborné katalogy knih a dalších druhů dokumentů ze souboru různých institucí.
Organizace poskytuje další služby při naplňování hlavního účelu, ke kterému byla zřízena, zejména poskytuje nebo zprostředkovává kopie knihovních dokumentů v souladu se zákonem 121/2000 Sb., o právu autorském, ve znění pozdějších předpisů, prodej publikací a dalších médií, prodej propagačních předmětů, prodej vstupenek na akce pořádané knihovnou, vydavatelskou činnost, zajištění provozu veřejně přístupných prostor.
Organizace vydává knihovní řád, v němž stanovuje podrobnosti poskytování knihovnických a informačních služeb.
Doplňková činnost:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
pronájem bytových a nebytových prostor
Statutární orgán:
ředitelka:
 
Liberec, Pražská 152/36, PSČ 46001
Den vzniku funkce: 1. července 2009
Způsob jednání:
Ředitel jedná jménem organizace samostatně a podepisuje se za organizaci tak, že k jejímu napsanému nebo vytištěnému názvu připojí svůj podpis. Ředitel plní úkoly vedoucího organizace a je oprávněn ve všech věcech jednat jejím jménem. Ředitel odpovídá za celkovou činnost a hospodaření organizace. Ředitel řídí organizaci v souladu s obecně platnými právními předpisy a zřizovací listinou.
Zřizovatel:
Liberecký kraj, IČ: 708 91 508
U Jezu 642/2a, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec

Originál výpisu Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace (výpis platných) v PDF


Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 1. ledna 2018 z internetových stránek justice.cz dle IČO 00083194 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození lze zobrazit po zadání IČO 00083194 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.

Výpis obchodního (spolkového) rejstříku je také možné objednat online, například na adrese vypisyzrejstriku.cz nebo na Eshop Czechpoint.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují pouze údaje, které jsou ze zákona veřejné a které dle § 5 odst. 2 písm. d) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění je možné zveřejňovat i bez souhlasu dotčených osob. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.
Upozornění: Vztahy některých osob, firem k subjektu Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace nejsou na této stránce zobrazeny. Kompletní údaje obchodního rejstříku najdete v úplném výpisu subjektu Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace.

Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz

Obchodní rejstřík firem - HledáníZobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů