Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace , Liberec IČO 00083267 - Obchodní rejstřík firem

NÁZEV: Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace - logo
IČO:00083267
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  3pwk6tg
DIČ (DPH): CZ00083267 (již neplatné), Detail
bývalého plátce DPH
ADRESA: Masarykova 723/14, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Masarykova 723 Liberec 46001

Kontakty Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:485 106 325
WWW:www.ogl.cz
 

Poslední změny

a události Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace

25.3.2023     Zapsán člen představenstva FILIP SUCHOMEL
25.3.2023     Vymazán člen představenstva Vladislav Mareš
24.1.2023     Změna: Člen představenstva Vladislav Mareš
24.1.2023     Vymazán člen představenstva Vladislav Mareš
9.9.2022     Zapsán člen představenstva Vladislav Mareš
9.9.2022     Vymazán člen představenstva Mgr. PAVEL HLUBUČEK MBA
11.12.2020     Zapsán člen představenstva Mgr. PAVEL HLUBUČEK MBA

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  předměty podnikání

Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace – obchodní rejstřík, aktuální výpis

Datum vzniku a zápisu
1. červenec 1973 
Spisová značka
Pr 526/KSUL Krajský soud v Ústí nad Labem
Obchodní firma
Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace
Sídlo
Masarykova 723/14, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec
Identifikační číslo
00083267 
Právní forma
Příspěvková organizace 
Předmět činnosti
1. organizace plní funkci galerie ve smyslu ustanovení § 2 odst.4 zákona č.122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 275/2000 sb., a prováděcích předpisů. zřizuje se za účelem získávat, shromažďovat, trvale uchovávat, evidovat, odborně zpracovávat a zpřístupňovat veřejnosti sbírky muzejní povahy za účelem plnění vědeckých a výzkumných úkolů v oboru dějin výtvarného umění.
2. organizace je poskytovatelem standardizovaných veřejných služeb dle zákona č. 122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. umožňuje způsobem zaručujícím rovný přístup všem bez rozdílu využívaní sbírky a její zpřístupňování poskytováním vybraných veřejných služeb.
3. organizace shromažďuje sbírky výtvarného umění české i zahraniční provenience, zejména však díla nizozemských autorů 16.-18.století, francouzských, rakouských a německých autorů 19.století, českých autorů 19.-21.století a českých a německých autorů libereckého regionu 19.-21. století a současné umění. sbírku tvoří na základě vědeckého poznání a vlastní koncepce sbírkotvorné činnosti.
4. organizace spravuje sbírku v souladu se zákonem č.122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a předpisy souvisejícími, ve znění pozdějších předpisů: a) ke sbírkovým předmětům pořizuje odbornou dokumentaci písemnou a podle potřeby obrazovou a zvukovou. b) sbírkové předměty odborně zpracovává a vytěžuje z nich poznatky o dějinách výtvarného umění a dějinách společnosti. c) sbírkové předměty, odbornou dokumentaci k nim a poznatky získané jejich odborným zpracováním prezentuje zejména prostřednictvím stálých expozic a krátkodobých výstav, vlastní publikační a přednáškovou činností v české republice i v zahraničí, a dalšími kulturně výchovnými aktivitami určenými pro nejširší veřejnost. d) zapůjčuje sbírkové předměty do expozic a na výstavy pořádané jinými subjekty v české republice i v zahraničí, nebo za účelem jejich vědeckého zkoumání, konzervování a restaurování za předpokladu, že je zajištěna jejich bezpečnost a ochrana ve smyslu zákona č. 122/2000 sb.. e) umožňuje studium svých sbírek badatelům za podmínek stanovených zákonem č. 122/2000 sb., a na základě interních směrnic, které organizace vydává
5. organizace spravuje odbornou knihovnu.
6. organizace vydává a veřejně šíří periodické a neperiodické publikace, a to v tiskové či elektronické podobě.
7. organizace provádí vědecký výzkum v oboru své působnosti.
8. organizace pořádá samostatně nebo ve spolupráci s jinými právnickými nebo fyzickými osobami výstavy vypůjčených výtvarných děl, odborné konference, sympózia a semináře, kulturní a vzdělávací programy, vztahující se k předmětu činnosti.
9.organizace vstupuje do profesních sdružení za účelem koordinace odborné činnosti.
10. orgnizace spolupracuje v oboru své činnosti s tuzemskými i zahraničními partnery.
11. organizace vykonává další aktivity vyplývající z předmětu činnosti a ve vztahu k zajištění provozu veřejně přístupných prostor: a) umožňuje za úplatu návštěnu expozic, výstav a dalších kulturních, výchovných a společenských akcí, které pořádá. b) vybírá poplatky za fotografování, filmování a pořizování videozáznamů, pořizování kopií dokumentů, poskytování fotografií, negativů a ektachromů. c) prodává katalogy a předměty propagující činnost organizace, jako jsou kopie, repliky a další rozmnoženiny sbírkových předmětů, nosiče audio a video nahrávek. d) pronajímá dočasně nevyužívané prostory v objektech svěřených zřizovatelem k hospodaření, poud to není v rozporu s jejím kulturním posláním. e) zpracovává odborné posudky, rešerše a expertízy. f) poskytuje informační služby souvisejícími s předmětem činnosti.
12.ve smyslu přílohy č.5 vyhlášky ministerstva kultury čr č.275/2000 sb., kterou se provádí zákon č.122/2000 sb.,o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, poskytuje organizace odbornou pomoc a služby vlastníkům sbírek muzejní povahy.

Statutární orgán

Ředitel
FILIP SUCHOMEL
Praha
Den vzniku funkce: 1. březen 2023

Počet členů
1
Způsob jednání
Ředitel jedná jménem organizace samostatně a podepisuje za organizaci tak, že k jejímu napsanému nebo vytištěnému názvu připojí svůj vlastnoruční podpis. Ředitel plní úkoly vedoucího organizace a je oprávněn ve všech věcech jednat jejím jménem. Ředitel odpovídá za celkovou činnost a hospodaření organizace. Ředitel řídí organizaci v souladu s obecně platnými právními předpisy a zřizovací listinou.
Zřizovatel
Liberecký kraj IČO: 70891508
Liberec 4, U Jezu 2a/642, PSČ 460 01


Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 12. dubna 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 00083267 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00083267 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizace - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz


Otázky a odpovědi ke společnosti Oblastní galerie Liberec, příspěvková organizaceObchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V