Dům umění města Brna, příspěvková organizace , Brno IČO 00101486 - Obchodní rejstřík firem

OBCHODNÍ
REJSTŘÍK
ŽIVNOSTENSKÝ
REJSTŘÍK
STATISTICKÝ
ÚŘAD
KONTAKTY
ZDROJE
NÁZORY
UŽIVATELŮ
NABÍDKY
PRÁCE
VIZUALIZACE
VZTAHŮ
NÁZEV: Dům umění města Brna, příspěvková organizace Dům umění města Brna, příspěvková organizace - logo
IČO:00101486
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  7mukj99
DIČ (DPH): CZ00101486, Detail plátce DPH
ADRESA: Malinovského náměstí 652/2, Brno-město, 602 00 Brno
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Malinovského náměstí 652 Brno 60200

Kontakty Dům umění města Brna, příspěvková organizace

Poslední změny

a události Dům umění města Brna, příspěvková organizace

22.6.2015    Změna sídla z Brno, Malinovského nám. 2, okres Brno-město, PSČ 60200 na Malinovského náměstí 652/2, Brno-město, 602 00 Brno
18.6.2015    Vymazána činnost: výstavní a publikační činností aktivně propaguje své služby a fondy ...
18.6.2015    Vymazána činnost: připravuje a realizuje výstavy především brněnských umělců pro zahraničí a propaguje české umění v mezinárodním měřítku ...
18.6.2015    Vymazána činnost: pořádá a podílí se na besedách a přednáškách o výtvarném umění doma i v zahraničí a v těchto souvislostech pořádá hudební, literární, ...
18.6.2015    Vymazána činnost: podporuje zájem o umění mezi mladými, především spoluprací se školami ...
18.6.2015    Vymazána činnost: vydává neperiodické publice, tj. katalogy k výstavám, příležitostné tisky, plakáty, publika apod., ve vztahu k výtvarném umění ...
18.6.2015    Vymazána činnost: prodejní činnost - kromě prodeje vlastních publikací také publikace cizí, vztahující se k pořádaným výstavám, novin a časopisy výtvarného charakteru, prodej uměleckých ...

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob (1) |  sbírka listin (46)

Datum vzniku a zápisu:
1. červenec 1973 
Spisová značka:
Pr 31 vedená u Krajského soudu v Brně
Obchodní firma:
Dům umění města Brna, příspěvková organizace
Sídlo:
Malinovského náměstí 652/2, Brno-město, 602 00 Brno
Identifikační číslo:
00101486 
Právní forma:
Příspěvková organizace 
Předmět podnikání:
organizace má tato živnostenská oprávnění:
hostinská činnost
nákup a prodej kulturních památek nebo předmětů kulturní hodnoty
a) hlavním předmětem činnosti du je příprava, organizace a realizace výstav výtvarného umění s akcentem na současnou uměleckou produkci ve vlastních, ale i v jiných prostorách v čr i v zahraniční. monografické výstavy i tematické projekty přibližují tvorbu našich i zahraničních umělců v širším časovém horizontu a významových souvislostech formou ukázek jejích aktuálních poloh i v podobě retrospektivních výstavních přehlídek.
b) du je institucí, poskytující informace o současné umělecké scéně a kulturních hodnotách jak formou výstav, tak prostřednictvím doprovodných programů, které s výstavním projektem souvisejí - v jejich rámci jsou pořádány přednášky, diskuzní setkání a komentované prohlídky výstav, projekce, divadelní představení, performance, workshopy pro široký okruh návštěvníků různého zájmového zaměření i generačního rozpětí.
c) du pečuje o dobrou odbormou úroveň práce v oblasti současné výtvarné a vizuální kultury, podílí se na řešení teoretických a praktických otázek, které s oborem souvisí. udržuje a podporuje kontinuitu oboru v místě a stará se o odborný růst a zvyšování kvalifikace svých zaměstanců, organizuje výuku k soustavnému zvyšování jejich odborných kompetencí potřebných k plnění hlavního účelu a předmětu činnosti.
d) uskutečňuje pro žáky a studenty všech stupňů škol (mateřské školy, základní, střední, vyšší odborné školy, vysoké školy) animace na výstavách a podporuje jejich zájem o umění. popularizuje interaktivním a srozumitelným způsobem výtvarné umění, čímž vytváří předpoklady pro růst zájmu dětí a mladých lidí o tuto oblast.
e) je místem praktické výuky zejména pro studenty masarykovy univerzity, kdy přispívá ke zvyšování odborných znalostí a získání praktických zkušeností, čímž vytváří podmínky pro růst počtu studentů, kvality absolventů a zájmu veřejnosti o oblast výtvarné tvorby.
f) vydává, rozmnožuje a šíří periodický tisk i neperiodické publikace a jiné tiskoviny ve vztahu k výtvarnému umění.
g) provozuje prodej a předprodej vstupenek na akce zajišťované nebo spolupořádané du.
h) spolupracuje trvale za účelem zvýšení atraktivity a účinnosti své činnosti s kulturními institucemi, školami všech stupňů a dalšími vzdělávacími institucemi, volnočasovými centry, neziskovými organizacemi, státní správou a samosprávou jakož i dalšími fyzickými i právnickými osobami v tuzemsku i zahraničí. pravidleně komunikuje a spolupracuje s vědeckými, univerzitními i akademickými institucemi.
i) zabezpečuje propagaci předmětu své činnosti.
j) prodejní činnost - kromě vlastních publikací prodává i publikace, noviny, časopisy a jiné tisky vztahující se k výtvarnému umění; zajišťuje prodej uměleckých děl vystavovaných v rámci výstavního plánu.
k) provádí činnosti související s udržením, zlepšením a modernizací pracovišť, rozvojem jejich struktury, zlepšováním organizace a inovacemi služeb, vše s cílem dosahování co nejvyšší kvality služeb pro veřejnost.
l) ubytovává externí spolupracovníky, se kterými du spolupracuje v rámci hlavního účelu a předmětu své činnosti.
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: velkoobchod a maloobchod; realitní činnost, správa a údržba nemovitostí; reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení; fotografické služby; pronájem a půjčování věcí movitých; zprostředkování obchodu a služeb; provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí; výroba, obchod a služby jinde nezařazené; vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské, kartonážní, kopírovací práce; ubytovací služby; mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.
zabezpečuje pronájmy prostor sloužících k podnikání, které nejsou využité k zajišťování hlavního účelu a předmětu činnosti, v souladu s článkem vii zřizovací listiny.
Člen statutárního orgánu:
TEREZIE PETIŠKOVÁ
Čelákovice
Den vzniku funkce: 1. březen 2013

Sbírka listin, nejnovější listiny

Číslo listiny Typ listiny Vznik listiny Založeno do SL Stránek
Pr 31/SL46/KSBR ostatní příloha k inventarizační zprávě 26.05.2014 2
Pr 31/SL45/KSBR zpráva auditora souhrnná roční zpráva interního auditora 13.02.2014 26.05.2014 2
Pr 31/SL44/KSBR účetní závěrka [2013] komentář k výkazu zisku a ztráty 26.05.2014 2
Sbírka listin Dům umění města Brna, příspěvková organizace
 

Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík Dům umění města Brna, příspěvková organizace

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Dům umění města Brna, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 22. března 2019 z internetových stránek justice.cz dle IČO 00101486 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00101486 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Dům umění města Brna, příspěvková organizace - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz

Obchodní rejstřík firem - HledáníZobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E Mobil verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies