Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové , Hradec Králové IČO 00412821 - Obchodní rejstřík firem

NÁZEV: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové - logo
IČO:00412821
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  84npg8e
DIČ (DPH): CZ00412821 (již neplatné), Detail
bývalého plátce DPH
ADRESA: Hradecká 1250/2, 500 03 Hradec Králové
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Hradecká 1250 Hradec Králové 50003

Kontakty Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:494 946 200  - spojovatelka
EMAIL:knihovna@svkhk.cz
WWW:www.svkhk.cz

Poslední změny

a události Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

7.5.2024     Nabídky práce: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové inzeruje jednu aktivní pracovní pozici
21.2.2018     Zapsána činnost: pořádá akce za účelem prezentace svých knihovních fondů a služeb. ...
21.2.2018     Zapsána činnost: pořádá odborné kurzy, semináře a školení včetně lektorské činnosti v oblasti knihovnictví a informační vědy. ...
21.2.2018     Zapsána činnost: racionalizuje knihovnické, bibliografické a informační procesy zaváděním moderní techniky. ...
21.2.2018     Zapsána činnost: zabezpečuje ochranu vlastních historických knihovních fondů prostřednictvím digitalizace, odkyselováním papírových dokumentů, ochrannými obaly a dalšími dostupnými způsoby. ...
21.2.2018     Zapsána činnost: knihovní dokumenty získává prostřednictvím povinného výtisku, koupě a darů. ...
21.2.2018     Zapsána činnost: je výzkumnou organizací pro oblast knihovnictví v královéhradeckém kraji. jejím základním účelem je provádět v rámci tohoto oboru základní a ...

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  předměty podnikání

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové – obchodní rejstřík, aktuální výpis

Datum vzniku a zápisu
1. leden 1974 
Spisová značka
Pr 1100/KSHK Krajský soud v Hradci Králové
Obchodní firma
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Sídlo
Hradecká 1250/2, 500 03 Hradec Králové
Identifikační číslo
00412821 
Právní forma
Příspěvková organizace 
Předmět činnosti
doplňuje, zpracovává, zpřístupňuje, uchovává a ochraňuje univerzální fond vědecké, odborné, populárně naučné i krásné literatury a dalších materiálů a informačních pramenů vydaných v české republice a fond regionálních dokumentů vydaných na území královéhradeckého kraje. výběrově doplňuje, zpracovává, zpřístupňuje, uchovává a ochraňuje fond dokumentů vydaných v zahraničí se zaměřením na potřeby vysokých škol a vědeckých a odborných pracovišť.
zpřístupňuje a propaguje knihovní fondy všem uživatelům jak půjčováním, tak prostřednictvím bibliografických a informačních činností, využíváním meziknihovní i mezinárodní meziknihovní vypůjční služby a dalšími formami práce s uživateli.
poskytuje v souladu s knihovním zákonem a knihovním řádem veřejné knihovnické a informační služby, poskytuje písemné bibliografické, referenční a faktografické informace a rešerše.
pořizuje, vytěžuje a zužitkovává databáze.
umožňuje veřejnosti přístup na internet zdarma.
pořádá vzdělávací, přednáškové a kulturní akce pro veřejnost včetně odborných kurzů.
zabezpečuje propagaci předmětu své činnosti a poskytuje informační služby související s předmětem činnosti.
pořádá akce za účelem prezentace svých knihovních fondů a služeb.
pořádá odborné kurzy, semináře a školení včetně lektorské činnosti v oblasti knihovnictví a informační vědy.
racionalizuje knihovnické, bibliografické a informační procesy zaváděním moderní techniky.
zabezpečuje ochranu vlastních historických knihovních fondů prostřednictvím digitalizace, odkyselováním papírových dokumentů, ochrannými obaly a dalšími dostupnými způsoby.
knihovní dokumenty získává prostřednictvím povinného výtisku, koupě a darů.
je výzkumnou organizací pro oblast knihovnictví v královéhradeckém kraji. jejím základním účelem je provádět v rámci tohoto oboru základní a aplikovaný výzkum a šířit jeho výsledky prostřednictvím výuky a publikováním. zároveň je institucí provádějící transfer znalostí pro ostatní vědní obory. zpřístupňováním odborných vědeckých a technických dokumentů a informací napomáhá rozvoji vědy a výzkumu v kraji.
umožňuje přístup k placeným vnějším informačním zdrojům pomocí internetu.
podílí se na propojení formálního a neformálního vzdělávání, spolupracuje se základními a středními školami v oblasti informačního vzdělávání.
řeší teoretické i praktické otázky v oblasti knihovnictví, bibliografie a informatizace z hlediska potřeb a požadavků veřejnosti.
spolupracuje s národní knihovnou čr při zpracování národní bibliografie a souborného katalogu čr. podílí se na mezinárodní spolupráci a projektech knihoven.
plní a koordinuje regionální funkce v královéhradeckém kraji: - zajišťuje a koordinuje regionální funkce vybraných základních knihoven v královéhradeckém kraji, rozhoduje o přenesení regionálních funkcí na vybrané základní knihovny, - na základě písemných smluv pověřuje vybrané základní knihovny plněním regionálních funkcí. - je krajským centrem meziknihovních služeb. - je odborným poradenským, konzultačním a koordinačním střediskem pro knihovny královéhradeckého kraje v oborech knihovnictví, bibliografie a informační věda. - je centrem pro organizaci vzdělávacích akcí určených pracovníkům knihoven v kraji. - je krajským střediskem pro sběr statistických dat vzešlých z knihovnických procesů. - zpracovává a navrhuje krajské koncepce a rozvojové strategie knihoven v kraji v souladu s informační, kulturní, vzdělávací a vědní politikou kraje a státu.
vykonává další činnost k zajištění plnění svých úkolů: vydává a rozšiřuje periodický tisk a neperiodické publikace tematicky související s účelem zřízení a činnosti knihovny a publikace bibliografického a faktografického charakteru, poskytuje kopie dokumentů za úplatu, pronajímá k tomu určené reklamní plochy v interiéru budovy, na webových stránkách knihovny a v jí vydávaných tiskovinách, prodává propagační materiály knihovny a publikace, poskytuje konferenční a galerijní služby.
pronajímá dočasně nepotřebné prostory v objektech, s nimiž hospodaří.

Statutární orgán

Ředitel
Mgr. Eva Svobodová
Hradec Králové
Den vzniku funkce: 1. leden 2002

Způsob jednání
Způsob jednání jménem příspěvkové organizace: Jménem příspěvkové organizace jedná ředitel.
Zřizovatel
Královéhradecký kraj IČO: 70889546
Pivovarské náměstí 1245/2, 500 03 Hradec Králové


Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové. Údaje byly staženy 16. ledna 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 00412821 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00412821 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz


Otázky a odpovědi ke společnosti Studijní a vědecká knihovna v Hradci KrálovéObchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V