Mave s.r.o. , Liptál IČO 00535630 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | Mave s.r.o. |
|
|
| IČO: | 00535630 | ||
| Z. KAPITÁL: | 3.6 miliony Kč | ||
| SCHRÁNKA: | hs9kjzp | ||
| DIČ (DPH): | CZ00535630 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | č.p. 504, 756 31 Liptál | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty Mave s.r.o.
Poslední změny a události Mave s.r.o.
| 7.9.2022 | Změna názvu z Mave, spol. s r.o. na Mave s.r.o. |
| 7.9.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Martin Vrla, den vzniku funkce 8.6.2022. |
| 7.9.2022 | Zapsán společník s vkladem KATEŘINA DIM, vklad: 900 000,-Kč |
| 7.9.2022 | Zapsán společník s vkladem Martin Vrla, vklad: 900 000,-Kč |
| 7.9.2022 | Vymazán společník s vkladem Ing. Eva Vrlová |
| 7.9.2022 | Změna sídla z Liptál 164, 756 31 Liptál na Liptál 504, 756 31 Liptál |
| 7.9.2022 | Zapsán způsob jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně. ... |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin (24)
Mave s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán
Společníci
Praha
| Podíl: | Vklad: 1 800 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 9/18 | |
| Druh podílu: základní |
Sbírka listin, nejnovější listiny
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek |
|---|---|---|---|---|
| C 31/SL24/KSOS | účetní závěrka r. 2010, bez přílohy | 07.09.2011 | 6 | |
| C 31/SL23/KSOS | účetní závěrka r. 2009, bez přílohy | 07.09.2011 | 6 | |
| C 31/SL22/KSOS | účetní závěrka r.2007 vč.zápisu z VH | 09.06.2009 | 8 |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00535630 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- MASO-MAVE Jičín s.r.o. - Lháň 21, 507 13 Radim
- Mave agency s.r.o. - Babíčkova 1123/6, Hodolany, 779 00 Olomouc
- MAVE Claims s.r.o. - Masná 232/10, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno
- Mave EU s.r.o. - č.p. 504, 756 31 Liptál
- MaVe Farma s.r.o. - Dolní 367, 345 22 Poběžovice
- MAVE gastro s.r.o. - Vřídelní 129/41, 360 01 Karlovy Vary
- Mave Group s.r.o. - Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha
- MAVE Jičín, a. s. - Lháň 21, 507 13 Radim
- MAVE PLUS s.r.o. - Pasteurova 905/10, 779 00 Olomouc
- MaVe PR, s.r.o. - Sochorova 3214/42, Žabovřesky, 616 00 Brno
- MAVE Production s.r.o. - Riegrova 149, 399 01 Milevsko
- MAVE Sensors s.r.o. - Polní 35, 288 02 Krchleby
- MAVE Services Czech s.r.o. - Husova 72, 439 01 Černčice
- MAVE snímače Nymburk s.r.o. - Polní 35, 288 02 Krchleby
- MAVE Sped s.r.o. - Robčice 70, 332 09 Útušice
- MAVE sport s.r.o. - Kollárova 1651/2A, Podlesí, 736 01 Havířov
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti Mave s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy Mave s.r.o. v rejstříku?
Změna názvu z Mave, spol. s r.o. na Mave s.r.o. 7.9.2022. Další změny u firmy.
Jaký je kontakt na firmu Mave s.r.o.?
Tel. 571 438 071. Další kontakty na firmu Mave s.r.o.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod
