rally component s.r.o. , Malá Skála IČO 07212569 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | rally component s.r.o. |
|
|
| IČO: | 07212569 | ||
| Z. KAPITÁL: | 150 000 Kč | ||
| SCHRÁNKA: | sefayi7 | ||
| DIČ (DPH): | CZ07212569 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | Vranové 1. díl 384, 468 22 Malá Skála | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty rally component s.r.o.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
Tato firma není uvedena v katalogu Živéfirmy.czFirmu znám a chci ji přidat
Poslední změny a události rally component s.r.o.
| 14.7.2020 | Nová listina ve sbírce listin: C 41842/SL2/KSUL účetní závěrka [2019] příloha |
| 14.7.2020 | Nová listina ve sbírce listin: C 41842/SL3/KSUL účetní závěrka [2019] |
| 14.6.2018 | Vznik společnosti rally component s.r.o. |
| 14.6.2018 | Nová listina ve sbírce listin: C 41842/SL1/KSUL zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 173/2018, NZ212/2018] |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin (3)
rally component s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán
Společníci
okres Jablonec nad Nisou
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 33.00 % | |
| Druh podílu: základní |
okres Jablonec nad Nisou
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 33.00 % | |
| Druh podílu: základní |
okres Jablonec nad Nisou
| Podíl: | Vklad: 50 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 33.00 % | |
| Druh podílu: základní |
Sbírka listin, nejnovější listiny
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek |
|---|---|---|---|---|
| C 41842/SL3/KSUL | účetní závěrka [2019] | 07.07.2020 | 14.07.2020 | 1 |
| C 41842/SL2/KSUL | účetní závěrka [2019] příloha | 07.07.2020 | 14.07.2020 | 2 |
| C 41842/SL1/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N ... | 08.06.2018 | 14.06.2018 | 5 |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 07212569 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- Advanced Components s.r.o. - Hybernská 1007/20, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha
- AF Metal Components s.r.o. - Na Radosti 184/59, Zličín, 155 21 Praha
- Air components s.r.o. - Veverkova 1397/23, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové
- Asociace pořadatelů rally - Smetanovo nábřeží 454/6, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov
- BELGA COMPONENTS s.r.o. - Hradní 27/37, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava
- BP RALLY TEAM s.r.o. - č.p. 283, 512 61 Přepeře
- BRT RALLY TEAM, z.s. - Oldřichovská 307, 463 31 Mníšek
- Catering plus Components s.r.o. - Žerotínova 1851/62, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha
- EASTtec components, s.r.o. - Na Zahradách 3304/12a, 690 02 Břeclav
- ECE Components, a. s. - Antala Staška 1859/34, Krč, 140 00 Praha
- Hájek Rally Team klub v AČR - Galetova 1295, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav
- JH Components CZ s.r.o. - Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno
- Plus Components s.r.o. v likvidaci - Střížkovská 718/32, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha
- RALLY CLUB BRNO - Brno-sever, 110
- RALLY KLUB AČR - Zahradníčkova 895/8, Horka-Domky, 674 01 Třebíč
- rally possible s.r.o. - Turgeněvova 1245/30, Černovice, 618 00 Brno
- Rally Safety Car Klub v AČR - Boženy Němcové 462, 517 54 Vamberk
- SLT components spol. s r.o. - U Cukrovaru 158, 538 21 Slatiňany
- VIZOSTEEL components s.r.o. - Hrachovec 98, 757 01 Valašské Meziříčí
- VO-Rally team z.s. - Bakurinova 17, Dolní Počernice, 190 12 Praha
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti rally component s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy rally component s.r.o. v rejstříku?
Nová listina ve sbírce listin: C 41842/SL2/KSUL účetní závěrka [2019] příloha 14.7.2020. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy rally component s.r.o.?
Sídlo firmy rally component s.r.o. je Vranové 1. díl 384, 468 22 Malá Skála. Další firmy na této adrese.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod