WOOD & Company Financial Services, a.s. , Praha IČO 26503808 - Obchodní rejstřík firem

NÁZEV: WOOD & Company Financial Services, a.s. WOOD & Company Financial Services, a.s. - logo
IČO:26503808
Z. KAPITÁL: 445.5 milionů Kč
SCHRÁNKA:  bnkcsf9
DIČ (DPH): CZ26503808, Detail plátce DPH
ADRESA: náměstí Republiky 1079/1A, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
náměstí Republiky 1079 Praha 11000

Kontakty WOOD & Company Financial Services, a.s.

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:222 096 111
EMAIL:reception@wood.cz
WWW:www.wood.cz
Najdou firmu WOOD & Company Financial Services, a.s. zákazníci na internetu? Analýza zdarma.

Poslední změny

a události WOOD & Company Financial Services, a.s.

30.04.2021     Nabídky práce: WOOD & Company Financial Services, a.s. inzeruje 4 aktivních pracovních pozic
05.11.2018     Nová listina ve sbírce listin: B 7484/SL49/MSPH ostatní rozhodnutí jed. akc.
05.11.2018     Nová listina ve sbírce listin: B 7484/SL50/MSPH ostatní rozhodnutí jed. akc.
30.10.2018     Člen dozorčí rady Jiří Jirman
30.10.2018     Změna: Člen představenstva, předseda Ing. Jan Sýkora
30.10.2018     Změna: Člen představenstva Ing. Ľubomír Šoltýs
30.10.2018     Změna: Člen představenstva, místopředseda Ing. Vladimír Jaroš

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  sbírka listin (47)

WOOD & Company Financial Services, a.s. – obchodní rejstřík, aktuální výpis

Datum vzniku a zápisu
1. únor 2002 
Spisová značka
B 7484/MSPH Městský soud v Praze
Obchodní firma
WOOD & Company Financial Services, a.s.
Sídlo
náměstí Republiky 1079/1a, Nové Město, 110 00 Praha
Identifikační číslo
26503808 
Právní forma
Akciová společnost 
Předmět podnikání
činnost obchodníka s cennými papíry v rozsahu doplňkových investičních služeb: a) podle § 4 odst. 3 písm. a) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, úschova a správa investičních nástrojů včetně souvisejících služeb, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), a k) téhož zákona. b) podle § 4 odst. 3 písm. b) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, poskytování úvěru nebo půjčky zákazníkovi za účelem umožnění obchodu s investičním nástrojem, na němž se poskytovatel úvěru nebo půjčky podílí, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), a k) téhož zákona. c) podle § 4 odst. 3 písm. c) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, poradenská činnost týkající se struktury kapitálu, průmyslové strategie a s tím souvisejících otázek, jakož i poskytování porad a služeb týkajících se přeměn společnosti nebo převodů podniků. d) podle § 4 odst. 3 písm. d) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, poskytování investičních doporučení a analýz investičních příležitostí nebo podobných obecných doporučení týkajících se obchodování s investičními nástroji, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), a k) téhož zákona. e) podle § 4 odst. 3 písm. e) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, provádění devizových operací souvisejících s poskytováním investičních služeb. f) podle § 4 odst. 3 písm. f) zákona o podnikání na kapitálovém trhu, služby související s upisováním nebo umisťováním investičních nástrojů, a to ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), a k) téhož zákona.
činnost obchodníka scennými papíry vrozsahu hlavních investičních služeb: a) podle § 4 odst. 2 písm. a) zákona opodnikání na kapitálovém trhu, přijímání apředávání pokynů týkajících se investičních nástrojů, ato ve vztahu kinvestičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), ak) téhož zákona. b) podle § 4 odst. 2 písm. b) zákona opodnikání na kapitálovém trhu, provádění pokynů týkajících se investičních nástrojů na účet zákazníka, ato ve vztahu kinvestičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), ak) téhož zákona. c) podle § 4 odst. 2 písm. c) zákona opodnikání na kapitálovém trhu, obchodování sinvestičními nástroji na vlastní účet, ato ve vztahu kinvestičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), ak) téhož zákona. d) podle § 4 odst. 2 písm. d) zákona opodnikání na kapitálovém trhu, obhospodařování majetku zákazníka, je-li jeho součástí investiční nástroj, na základě volné úvahy vrámci smluvního ujednání, ato ve vztahu kinvestičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), ak) téhož zákona. e) podle § 4 odst. 2 písm. e) zákona opodnikání na kapitálovém trhu, investiční poradenství týkající se investičních nástrojů, ato ve vztahu kinvestičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), ak) téhož zákona. f) podle § 4 odst. 2 písm. g) zákona opodnikání na kapitálovém trhu, upisování nebo umisťování investičních nástrojů se závazkem jejich upsání, ato ve vztahu kinvestičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j), ak) téhož zákona. g) podle § 4 odst. 2 písm. h) zákona opodnikání na kapitálovém trhu, umisťování investičních nástrojů bez závazku jejich upsání, ato ve vztahu k investičním nástrojům podle § 3 odst. 1 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i), j) a k) téhož zákona

Statutární orgán - představenstvo

Předseda představenstva
Ing. Jan Sýkora
Praha
Den vzniku funkce: 1. únor 2018
Den vzniku členství: 1. únor 2018
Místopředseda představenstva
Ing. Vladimír Jaroš
Praha
Den vzniku funkce: 1. únor 2018
Den vzniku členství: 1. únor 2018
Člen představenstva
Ing. Ľubomír Šoltýs
Slovenská republika
Den vzniku členství: 1. únor 2018

Způsob jednání
Za společnost jedná kterýkoli člen představenstva samostatně. Pověřeným členem představenstva k právnímu jednání vůči zaměstnancům je místopředseda představenstva, Ing. Vladimír Jaroš.
Prokura
Petr Musil
Černošice

Dozorčí rada

Člen dozorčí rady
Předseda dozorčí rady
Jiří Jirman
okres Praha-východ
Den vzniku funkce: 6. září 2018
Den vzniku členství: 6. září 2018
Člen dozorčí rady
Mgr. Vojtěch Láska LLM.
Praha
Den vzniku členství: 1. únor 2018

Jediný akcionář
WOOD & Company Group S.A.
Munsbach, rue Gabriel Lippmann 6C, L-5365
Akcie
počet 198 000 ks kmenové akcie na jméno v zaknihované podobě ve jmenovité hodnotě 2 250,-Kč
Základní kapitál
445 500 000,-Kč
Splaceno: 100 %

Sbírka listin, nejnovější listiny

Číslo listinyTyp listiny Vznik listiny Založeno do SL Stránek
B 7484/SL50/MSPH ostatní rozhodnutí jed. akc. 06.09.2018 05.11.2018 2
B 7484/SL49/MSPH ostatní rozhodnutí jed. akc. 01.02.2018 05.11.2018 2
B 7484/SL48/MSPH účetní závěrka [2017], výroční zpráva [2017], zpráva o vztazích, zpráva auditora 31.12.2017 06.08.2018 62
Sbírka listin WOOD & Company Financial Services, a.s.
 

Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík WOOD & Company Financial Services, a.s.

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy WOOD & Company Financial Services, a.s. Údaje byly staženy 10. května 2021 z datové služby justice.cz dle IČO 26503808 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 26503808 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

WOOD & Company Financial Services, a.s. - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz

Obchodní rejstřík firem - HledáníZobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.