Movement Cravers, s.r.o. , Vrchlabí IČO 28292545 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | Movement Cravers, s.r.o. |
|
|
| IČO: | 28292545 | ||
| Z. KAPITÁL: | 200 000 Kč | ||
| SCHRÁNKA: | n373tpg | ||
| DIČ (DPH): |
CZ28292545
(již neplatné), Detail bývalého plátce DPH |
||
| ADRESA: | Horská 15, Hořejší Vrchlabí, 543 02 Vrchlabí | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty Movement Cravers, s.r.o.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
Tato firma není uvedena v katalogu Živéfirmy.czFirmu znám a chci ji přidat
Poslední změny a události Movement Cravers, s.r.o.
| 27.7.2025 | Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL24/KSHK účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 |
| 8.7.2024 | Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL23/KSHK účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 |
| 22.12.2023 | Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL21/KSHK účetní závěrka [2021] |
| 22.12.2023 | Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL22/KSHK účetní závěrka [2022] |
| 19.8.2021 | Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL20/KSHK účetní závěrka [2020] |
| 1.12.2020 | Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL18/KSHK účetní závěrka [2019] |
| 1.12.2020 | Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL19/KSHK účetní závěrka [2008] |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob sbírka listin (24)
Movement Cravers, s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán
Společníci
Vrchlabí
| Podíl: | Vklad: 200 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 100.00 % | |
| Druh podílu: základní |
Sbírka listin, nejnovější listiny
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Založeno do SL | Stránek |
|---|---|---|---|---|
| C 37376/SL24/KSHK | účetní závěrka [2024] - ... správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 06.07.2025 | 27.07.2025 | 0 |
| C 37376/SL23/KSHK | účetní závěrka ... - ... správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 06.07.2024 | 08.07.2024 | 0 |
| C 37376/SL22/KSHK | účetní závěrka [2022] | 22.12.2023 | 2 |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 28292545 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- Academy of Mental & Physical Movement, z.s. - Na Vyhlídce 483/7, Bohosudov, 417 42 Krupka
- ANTMANN Movement Development s.r.o. - Slepá I 186/12, Lhotka, 142 00 Praha
- Culture movement z. s. - Nemocniční 691, Cvikov II, 471 54 Cvikov
- Dark Side Movement, z.s. - Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno
- Fyzio Movement s.r.o. - Lešetín II 7147, 760 01 Zlín
- Green Movement s.r.o. - Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha
- HEALTH MOVEMENTS s.r.o. - Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
- Into Movement, z.s. - Belgická 633/17, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha
- K&K Movement Czech s.r.o. v likvidaci - Kurzova 2222/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha
- Movement akademie Hlinsko z. s. - Ryšánkova 1279/6, Černá Pole (Brno-sever), 613 00 Brno
- MOVEMENT EDUCATION s.r.o. - Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno
- Movement medical, s.r.o. - Cimburkova 916/8, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha
- Movement servis s.r.o. v likvidaci - Kurzova 2222/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha
- Movement Solutions, z.s. - Řešovská 492/12, Bohnice, 181 00 Praha
- Movement Studios, z.s. - Malé náměstí 76, Veselí nad Lužnicí II, 391 81 Veselí nad Lužnicí
- Nadační fond CerebruM - Cranial Movement - Slezská 2315/62, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha
- Passion for movement, s.r.o. - Slatinská 3092/34, Židenice (Brno-Židenice), 636 00 Brno
- RAHOWA movement s.r.o. v likvidaci - Kurzova 2222/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha
- REAL MOVEMENT OPAVA s.r.o. - Hlavní 1040/120, Kylešovice, 747 06 Opava
- SC Movement s.r.o. - Hlubočepská 85/64, Hlubočepy, 152 00 Praha
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti Movement Cravers, s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy Movement Cravers, s.r.o. v rejstříku?
Nová listina ve sbírce listin: C 37376/SL24/KSHK účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 27.7.2025. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy Movement Cravers, s.r.o.?
Sídlo firmy Movement Cravers, s.r.o. je Horská 15, Hořejší Vrchlabí, 543 02 Vrchlabí. Další firmy na této adrese.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod