MC Phase s.r.o. , Strakonice IČO 62501933 - Obchodní rejstřík firem
| NÁZEV: | MC Phase s.r.o. |
|
|
| IČO: | 62501933 | ||
| Z. KAPITÁL: | 200 000 Kč | ||
| SCHRÁNKA: | 9vqziq3 | ||
| DIČ (DPH): | CZ62501933 , Detail plátce DPH | ||
| ADRESA: | Spojařů 1254, Strakonice I, 386 01 Strakonice | ||
| MAPA: | Firmy na stejné adrese - mapa | ||
Kontakty MC Phase s.r.o.
Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:
Tato firma není uvedena v katalogu Živéfirmy.czFirmu znám a chci ji přidat
Poslední změny a události MC Phase s.r.o.
| 22.5.2025 | Změna u společníka s vkladem Daniel Hanuš, vklad: 99 000,-Kč, podíl: 49.5 %. |
| 22.5.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Daniel Hanuš, den vzniku funkce 9.5.2024. |
| 22.5.2025 | Vymazán společník s vkladem Daniel Hanuš |
| 26.6.2024 | Změna názvu z ARNA, s.r.o., Strakonice na MC Phase s.r.o. |
| 26.6.2024 | Změna sídla z Palackého náměstí 94, Strakonice I, 386 01 Strakonice na Spojařů 1254, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
| 26.6.2024 | Zapsán předmět podnikání: hostinská činnost ... |
| 26.6.2024 | Zapsán předmět podnikání: prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin ... |
Obchodní rejstřík: aktuální výpis úplný výpis vztahy osob předměty podnikání
MC Phase s.r.o. – obchodní rejstřík, aktuální výpis
Statutární orgán
Společníci
Strakonice
| Podíl: | Vklad: 101 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 50.50 % | |
| Druh podílu: základní |
Písek
| Podíl: | Vklad: 99 000,-Kč |
| Splaceno: 100.00% | |
| Obchodní podíl: 49.50 % | |
| Druh podílu: základní |
Aktuální výpis z obchodního rejstříku - veřejný rejstřík
Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 62501933 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.
Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.
Seznam firem, subjektů podobného jména
- ALCEDO MC s.r.o. - Št. Dvořáka 722, 399 01 Milevsko
- ASE-MC s.r.o. - Sadová 95, 250 65 Bořanovice
- Astacus MC Rakovník, z.s. - Lubenská 2787, Rakovník II, 269 01 Rakovník
- Auto MC s.r.o. - Prosečnice 1, 257 41 Krhanice
- AUTOSERVIS MC CAR s.r.o. - Zámostní 1155/27, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava
- Blue Knights LE MC Česká republika III z.s. - Krušnohorská 1667, 431 11 Jirkov
- CALIBRA MC s.r.o. - Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha
- Campus Science Park Phase 4 s.r.o. - V parku 2343/24, Chodov, 148 00 Praha
- Canicross Olomouc - MC, z.s. - Uničovská 357/49, 785 01 Šternberk
- Carrier MC 78 s.r.o. - Poličanská 1487, Újezd nad Lesy, 190 16 Praha
- CLAIRMONT MCS s.r.o. - Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha
- ClubHouse Phase II, a.s. - Rohanské nábřeží 671/15, Karlín, 186 00 Praha
- Conor James Mc Manus s.r.o. v likvidaci - Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha
- Darren Mc Mahon s.r.o. - Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha
- DEFENDERS LE MC, z. s. - Krátká 129, 250 67 Větrušice
- Dentist MC s.r.o. - č.p. 69, 394 09 Kojčice
- Desert Hogs MC z.s. - Dlouhá 3403/2b, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
- Dřevostavby MC Novák s.r.o. - č.p. 50, 742 73 Veřovice
- Energetické společenství pro MČ Praha 10, z.s. - Vinohradská 3218/169, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha
- Exigenda MC s.r.o. - Jurečkova 643/20, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
další firmy, subjekty ...
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy
nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem
(např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR)
a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete
v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na
info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů
údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle
jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum
narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na
info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu.
Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce
„Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke společnosti MC Phase s.r.o.
Jaká je poslední změna u firmy MC Phase s.r.o. v rejstříku?
Změna u společníka s vkladem Daniel Hanuš, vklad: 99 000,-Kč, podíl: 49.5 %. 22.5.2025. Další změny u firmy.
Kde je sídlo firmy MC Phase s.r.o.?
Sídlo firmy MC Phase s.r.o. je Spojařů 1254, Strakonice I, 386 01 Strakonice. Další firmy na této adrese.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod