Martin Niedl Český Krumlov - Živnostenský rejstřík

NÁZEV: Martin Niedl
FORMA:Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
ADRESA: Český Krumlov
Věncova 393 Český Krumlov 38101

Kontakty Martin Niedl

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:720 401 969  - recepce
EMAIL:info@penziondelanta.cz
WWW:www.penziondelanta.cz

Živnostenský rejstřík:  aktuální údaje | údaje s historií

Jméno a příjmení:
Martin Niedl
od 12.5.1999
Adresa sídla:
Český Krumlov

Živnostenské oprávnění č.1

Provozovny
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti:
Pronájem a půjčování věcí movitých
Zahájeno: 21.5.2009

Ubytovací služby
Zahájeno: 21.5.2009

Zprostředkování obchodu a služeb
Zahájeno: 14.1.2014

Druh živnosti:
Ohlašovací volná
Vznik oprávnění:
12.5.1999
Doba platnosti oprávnění:
na dobu neurčitou

Živnostenské oprávnění č.2

Předmět podnikání:
Pronájem movitých a nemovitých věcí
Druh živnosti:
Ohlašovací volná
Vznik oprávnění:
12.5.1999
Zánik oprávnění:
30.6.2008

Provozovny k předmětu podnikání číslo 1.
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Živnost
Adresa: Věncova 393, Plešivec, 38101 Český Krumlov
Zahájení provozování dne: 21.5.2009


Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku Martin Niedl

Tato stránka obsahuje údaje firmy Martin Niedl ze živnostenského rejstříku. Údaje byly staženy dne 28. června 2025 a dle údajú systému ARES nebyly do dnešního data změněny.


 
Výpis údajů z živnostenského rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informační hodnotu, nenahrazuje oficiální výpis z živnostenského rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit na živnostenském úřadě nebo na místech CzechPoint.

Hledáte jinou osobu se jménem Martin Niedl?

V rejstříku firem máme 2 záznamů k tomuto jménu.
Jméno Město  Funkce Subjekt
Martin Niedl Český Krumlov
od 23. října 2015
DELANTA s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Martin Niedl Český Krumlov
od 26. října 2012
DELANTA s.r.o.

Další osoby s příjmením niedl ve veřejných rejstřících


Zdroje dat a ochrana osobních údajů

Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.

Žádosti, námitky a opravy

Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.

Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.

X 
Obchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.