Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy , Praha IČO 70883858 - Obchodní rejstřík firem

NÁZEV: Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy - logo
IČO:70883858
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  c2zmahu
DIČ (DPH): CZ70883858, Detail plátce DPH
ADRESA: Vyšehradská 2077/57, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Vyšehradská 2077 Praha 12800

Kontakty Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:236 004 686  - obecný dotaz
EMAIL:podatelna@ipr.praha.eu
WWW:iprpraha.cz

Poslední změny

a události Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy

3.11.2020     Nová listina ve sbírce listin: Pr 63/SL24/MSPH účetní závěrka [2019] rozvaha
3.11.2020     Nová listina ve sbírce listin: Pr 63/SL25/MSPH účetní závěrka [2019] VZaZ
3.11.2020     Nová listina ve sbírce listin: Pr 63/SL26/MSPH účetní závěrka [2018] rozvaha
3.11.2020     Nová listina ve sbírce listin: Pr 63/SL27/MSPH účetní závěrka [2018] VZaZ
1.3.2019     Nová listina ve sbírce listin: Pr 63/SL23/MSPH ostatní zřizovací listina
26.2.2019     Zapsána činnost: v oblasti infrastruktury města: - zajišťování, zpracování, monitoring, koordinace a posuzování celoměstských programů, dokumentací, podkladů a odvětvových koncepcí a souvisejících ...
26.2.2019     Zapsána činnost: v oblasti infrastruktury prostorových informací: - koncepce a zajišťování infrastruktury prostorových dat hlavního města prahy, včetně informačních technologií a datového ...

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  sbírka listin (27)

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy – obchodní rejstřík, aktuální výpis

Datum vzniku a zápisu
1. leden 2001 
Spisová značka
Pr 63/MSPH Městský soud v Praze
Obchodní firma
Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy
Sídlo
Vyšehradská 2077/57, Nové Město, 128 00 Praha
Identifikační číslo
70883858 
Právní forma
Příspěvková organizace 
Předmět činnosti
zajišťování koordinace a garantování souladu s koncepcemi a politikami hlavního města prahy v oblasti strategického plánování a rozvoje, územního plánování a rozvoje, infrastruktury města, veřejného prostoru a infrastruktury prostorových informací, a to v průběhu přípravy i realizace záměrů a koncepcí.
v oblasti strategického plánování a rozvoje: - zajišťování, zpracování, monitoring, koordinace a posuzování celoměstských strategických, koncepčních a analytických dokumentů a programů hlavního města prahy.
v oblasti územního plánování a rozvoje: - zajišťování, zpracování, monitoring, koordinace a posuzování celoměstských dokumentací, podkladů a odvětvových koncepcí a souvisejících činností všeho druhu, a to v souladu se stavebním zákonem a statutem hlavního města prahy, zejména zajišťování územně plánovacích dokumentací a územně analytických podkladů. - tvorba koncepcí a dokumentů s ohledem na ochranu kulturního dědictví jako součásti rozvoje města.
v oblasti veřejného prostoru: - zajišťování, zpracování, monitoring, koordinace a posuzování celoměstských koncepčních a analytických dokumentů a programů hlavního města prahy.
zastupování hlavního města prahy jako účastníka všech řízení ve věcech územního plánování a zastupování hlavního města prahy jako sousední obce ve smyslu příslušných ustanovení stavebního zákona.
zastupování hlavního města prahy jako účastníka řízení ve smyslu příslušných ustanovení vodního zákona.
zastupování hlavního města prahy jako účastníka řízení ve smyslu příslušných ustanovení zákona o integrované prevenci.
zajišťování portálu územního plánování a geoportálu hlavního města prahy.
modelování pro účely plánování a rozvoje města včetně dopravního modelu hlavního města prahy.
výzkumná a vzdělávací činnost v oblastech: strategické plánování a rozvoj územních celků, měst a obcí, ekonomika a management sídel a regionů, architektura, urbanismus, územní plánování, prostorové plánování, veřejný prostor, ochrana kulturního dědictví, dopravní inženýrství a městské inženýrství, životní prostředí a krajina, modelování pro účely plánování a rozvoje, geografie, kartografie, geografická data a geografické informační systémy, informační systémy, sociální a společenské obory, historie prahy.
využívání dat, informací a znalostí v rámci aplikovaného výzkumu, získávání, zpracovávání a rozšiřování vědeckých informací, odborných publikací, metodických postupů a standardů, odborná spolupráce s vysokými školami a vědecko-výzkumnými institucemi a pracovišti, neziskovými organizacemi.
zpracování a zajišťování podkladů a podmínek pro urbanistické, architektonické, designerské a umělecké soutěže na veřejných prostranstvích hlavního města prahy, zajišťování, vyhlašování a organizace těchto soutěží.
v oblasti infrastruktury města: - zajišťování, zpracování, monitoring, koordinace a posuzování celoměstských programů, dokumentací, podkladů a odvětvových koncepcí a souvisejících činností všeho druhu týkajících se zejména dopravní, technické, krajinné a ekonomické infrastruktury. -zajišťování a zpracování podkladů souvisejících s vyhodnocením vlivu koncepcí a územně plánovacích podkladů a dokumentací nebo jejich změn na životní prostředí a udržitelný rozvoj. -zajišťování podkladů ke stavebním uzávěrám a zpracování podkladů pro rozhodování o výjimkách ze stavebních uzávěr z hlediska souladu s koncepčními dokumenty. -zajišťování správy a rozvoje multimodálního modelu města. -zpracování dopravně inženýrské dokumentace a podkladů pro rozvoj a organizaci dopravy a dopravního systému, pro přípravnou a projektovou dokumentaci, pro opatření ke zlepšení bezpečnosti dopravy a k optimalizaci městského provozu. -provádění dopravních průzkumů, statistických šetření a rozborů, vyhodnocování dopravních poměrů, vedení databáze dopravně inženýrských dat a rozvíjení a aplikace metod dopravně inženýrské činnosti.
v oblasti infrastruktury prostorových informací: - koncepce a zajišťování infrastruktury prostorových dat hlavního města prahy, včetně informačních technologií a datového obsahu, koncepce a správa centrálního datového skladu gis dat hlavního města prahy. zajišťování, vývoj a integrace systémů pro využívání a prezentaci prostorových dat hlavního města prahy. - vytváření a údržba základního mapového díla hlavního města prahy a tematických geodat a informací o území hlavního města prahy a okolním území středočeského kraje, a jejich poskytování. -zajištění služeb vyplývajících ze směrnice inspire pro prostorová data hlavního města prahy.
zajišťování účasti hlavního města prahy v regionálních, národních a mezinárodních institucích, prezentace a propagace výsledků činností v oblasti strategického plánování a rozvoje, územního plánování a rozvoje, infrastruktury města, veřejného prostoru a infrastruktury prostorových informací, vydavatelská a nakladatelská činnost, prodej publikací a propagačních materiálů, včetně provozování centra architektury a městského plánování.
poskytování podpory orgánům samosprávy hlavního města prahy v oblasti strategického plánování a rozvoje, územního plánování a rozvoje, infrastruktury a dopravního systému města, veřejného prostoru a infrastruktury prostorových informací, poskytování odborné součinnosti orgánům územního plánování a dalším orgánům státní správy na území hlavního města prahy.
zajišťování a zpracování obecně závazných předpisů, metodik a standardů v oblasti strategického plánování a rozvoje, územního plánování a rozvoje, infrastruktury města, veřejného prostoru a infrastruktury prostorových informací.

Statutární orgán

Ředitel
Mgr. ONDŘEJ BOHÁČ
Praha
Den vzniku funkce: 13. prosinec 2016

Způsob jednání
Ředitel jedná jménem organizace samostatně, přičemž za organizaci podepisuje tak, že k napsanému nebo otištěnému názvu organizace připojí svůj podpis.

Sbírka listin, nejnovější listiny

Číslo listinyTyp listiny Vznik listiny Založeno do SL Stránek
Pr 63/SL27/MSPH účetní závěrka [2018] VZaZ 31.12.2018 03.11.2020 4
Pr 63/SL26/MSPH účetní závěrka [2018] rozvaha 31.12.2018 03.11.2020 6
Pr 63/SL25/MSPH účetní závěrka ... VZaZ 31.12.2019 03.11.2020 8
Sbírka listin Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy
 

Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy. Údaje byly staženy 16. ledna 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 70883858 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 70883858 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz


Otázky a odpovědi ke společnosti Institut plánování a rozvoje hlavního města PrahyObchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V