Jan Šarovský Ostrava - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Jan Šarovský Ostrava.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Jan Šarovský".
Jan Šarovský Ostrava - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
EURODEPOS PRAHA s.r.o. v likvidaci
Osadní 869/32, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha Zaniklý subjekt: 6. srpna 2024 |
jednatel | 30.7.2012 19.10.2015 |
|
MAVERICKS MEDIA s.r.o.
Sovova 708/4, Ráj, 734 01 Karviná |
společník | 6.6.2014 13.2.2019 |
|
MAVERICKS MEDIA s.r.o.
Sovova 708/4, Ráj, 734 01 Karviná |
jednatel | 18.9.2013 11.2.2019 |
|
MAVERICKS MEDIA s.r.o.
Sovova 708/4, Ráj, 734 01 Karviná |
společník | 18.9.2013 6.6.2014 |
|
ZEN Energy a.s.
Janáčkova 1020/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
předseda správní rady | 4.9.2020 |
|
ZEN Energy a.s.
Janáčkova 1020/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
statutární ředitel | 4.9.2020 1.1.2021 |
|
ZENCO Corp. a.s.
Provozní 5492/3, Třebovice, 722 00 Ostrava |
člen | 27.1.2021 |
Jan Šarovský Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.1.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva ZENCO Corp. a.s. |
| 1.1.2021 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu ZEN Energy a.s. |
| 2.10.2020 | Správní rada ZEN Energy a.s. |
| 2.10.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu ZEN Energy a.s. |
| 13.2.2019 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (MAVERICKS MEDIA s.r.o. ) |
| 13.2.2019 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel MAVERICKS MEDIA s.r.o. . |
| 24.11.2015 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Rychlé pneu s.r.o. . |
| 6.6.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (MAVERICKS MEDIA s.r.o.) |
| 6.6.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (MAVERICKS MEDIA s.r.o. ) |
| 18.9.2013 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (MAVERICKS MEDIA s.r.o.) |
| 18.9.2013 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MAVERICKS MEDIA s.r.o.) |
| 30.7.2012 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Rychlé pneu s.r.o.) |
Souhrnné informace k osobě Jan Šarovský Ostrava
Tato stránka obsahuje informace o osobě Jan Šarovský Ostrava, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Jan Šarovský aktuálně působí a působila ve 4 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Jan Šarovský", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jan Šarovský – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jan Šarovský?
Jméno Jan Šarovský je uvedeno v 4 společnostech.
