PETRA HRBÁČOVÁ Ing. Opava - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě PETRA HRBÁČOVÁ Ing. Opava.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "PETRA HRBÁČOVÁ".
PETRA HRBÁČOVÁ Ing. Opava - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
Sportovní klub JANTAR Opava, z.s.
Jaselská 3085/18a, Předměstí (Opava), 746 01 Opava |
člen kontrolní komise | 8.6.2016 5.10.2016 |
|
Sportovní klub JANTAR Opava, z.s.
Jaselská 3085/18a, Předměstí (Opava), 746 01 Opava |
člen kontrolní komise | 8.6.2016 4.6.2018 |
|
Účetnictví Hrbáčová s.r.o.
Pekařská 80/6, Město, 746 01 Opava |
jednatel | 8.10.2024 |
|
Účetnictví Hrbáčová s.r.o.
Pekařská 80/6, Město, 746 01 Opava |
společník | 8.10.2024 |
PETRA HRBÁČOVÁ Ing. Opava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.10.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Účetnictví Hrbáčová s.r.o.) |
| 8.10.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Účetnictví Hrbáčová s.r.o.) |
| 10.8.2018 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Sportovní klub JANTAR Opava, z.s. |
| 5.10.2016 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Sportovní klub JANTAR Opava, z.s. |
| 5.10.2016 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Sportovní klub JANTAR Opava, z.s. |
| 9.8.2016 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Sportovní klub JANTAR Opava, z.s. |
Souhrnné informace k osobě PETRA HRBÁČOVÁ Ing. Opava
Tato stránka obsahuje informace o osobě PETRA HRBÁČOVÁ Ing. Opava, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba PETRA HRBÁČOVÁ Ing. aktuálně působí a působila ve 2 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "PETRA HRBÁČOVÁ Ing.", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Ing. PETRA HRBÁČOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ing. PETRA HRBÁČOVÁ?
Jméno Ing. PETRA HRBÁČOVÁ je uvedeno v 2 společnostech.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?