Petr Pavliš Brno - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Petr Pavliš Brno.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Petr Pavliš".
Petr Pavliš Brno - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
AGRO - PV, s.r.o. v likvidaci
Korunní 810/104, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha Zaniklý subjekt: 18. října 2017 |
jednatel | 24.7.2012 18.10.2017 |
|
AGRO - PV, s.r.o. v likvidaci
Korunní 810/104, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha Zaniklý subjekt: 18. října 2017 |
jednatel | 24.7.2012 24.11.2015 |
|
ARARA, spol. s r.o.
Přecechtělova 478, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
společník | 3.12.2012 1.10.2024 |
|
ARARA, spol. s r.o.
Přecechtělova 478, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
jednatel | 21.11.2012 4.1.2024 |
|
ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
společník | 30.4.2014 |
|
ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
jednatel | 29.2.2012 |
|
ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
společník | 6.3.2012 30.4.2014 |
|
ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
jednatel | 29.2.2012 30.4.2014 |
|
Baleno invest s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 10. listopadu 2021 |
společník | 7.10.2015 10.11.2021 |
|
Baleno invest s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 10. listopadu 2021 |
společník | 10.9.2012 7.10.2015 |
|
Baleno invest s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 10. listopadu 2021 |
jednatel | 9.7.2012 7.10.2015 |
|
Baleno invest s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 10. listopadu 2021 |
jednatel | 9.7.2012 10.11.2021 |
|
BANDER s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2. prosince 2024 |
společník | 3.5.2022 2.12.2024 |
|
BANDER s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2. prosince 2024 |
společník | 20.6.2011 3.5.2022 |
|
BANDER s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2. prosince 2024 |
jednatel | 27.5.2011 3.5.2022 |
|
BANDER s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2. prosince 2024 |
jednatel | 27.5.2011 2.12.2024 |
|
Clubbing Production s.r.o.
Uralská 689/7, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
společník | 21.5.2025 2.7.2025 |
|
Clubbing Production s.r.o.
Uralská 689/7, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
jednatel | 20.12.2024 2.7.2025 |
|
Culture Production s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
společník | 11.6.2025 15.1.2026 |
|
Culture Production s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
jednatel | 20.12.2024 14.1.2026 |
|
Czech-catering s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
společník | 13.2.2012 |
|
Czech-catering s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
jednatel | 6.2.2012 |
|
DIAMONDS WORLD CORPORATION - D.W.C., s.r.o.
Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
společník | 7.6.2012 |
|
DIAMONDS WORLD CORPORATION - D.W.C., s.r.o.
Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
jednatel | 29.5.2012 |
|
ELPRA plus s.r.o.
Přecechtělova 478, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
společník | 3.1.2013 |
|
ELPRA plus s.r.o.
Přecechtělova 478, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
jednatel | 28.11.2012 |
|
HiTechSolar s.r.o., v likvidaci
č.p. 20, 763 19 Kašava |
likvidátor | 24.4.2017 |
|
HiTechSolar s.r.o., v likvidaci
č.p. 20, 763 19 Kašava |
společník | 22.1.2016 |
|
HiTechSolar s.r.o., v likvidaci
č.p. 20, 763 19 Kašava |
jednatel | 25.9.2012 |
|
HiTechSolar s.r.o., v likvidaci
č.p. 20, 763 19 Kašava |
společník | 1.10.2012 22.1.2016 |
|
HiTechSolar s.r.o., v likvidaci
č.p. 20, 763 19 Kašava |
jednatel | 25.9.2012 22.1.2016 |
|
KHIM - Marketing Center s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 28. prosince 2020 |
společník | 2.5.2014 28.12.2020 |
|
KHIM - Marketing Center s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 28. prosince 2020 |
společník | 29.4.2011 2.5.2014 |
|
KHIM - Marketing Center s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 28. prosince 2020 |
jednatel | 11.4.2011 28.12.2020 |
|
KHIM - Marketing Center s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 28. prosince 2020 |
jednatel | 11.4.2011 2.5.2014 |
|
MSL-GROUP s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 11. ledna 2024 |
společník | 2.5.2014 11.1.2024 |
|
MSL-GROUP s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 11. ledna 2024 |
společník | 2.11.2011 2.5.2014 |
|
MSL-GROUP s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 11. ledna 2024 |
jednatel | 29.9.2011 2.5.2014 |
|
MSL-GROUP s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 11. ledna 2024 |
jednatel | 29.9.2011 11.1.2024 |
|
NITELUB s.r.o. v likvidaci
Vyšehradská 1349/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha Zaniklý subjekt: 12. března 2020 |
společník | 5.4.2012 12.3.2020 |
|
NITELUB s.r.o. v likvidaci
Vyšehradská 1349/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha Zaniklý subjekt: 12. března 2020 |
jednatel | 8.3.2012 12.3.2020 |
|
N-Rea s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
společník | 16.8.2011 6.10.2011 |
|
N-Rea s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
jednatel | 10.8.2011 21.9.2011 |
|
POLLUX spol. s r.o. v likvidaci
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
společník | 31.12.2020 |
|
POLLUX spol. s r.o. v likvidaci
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
jednatel | 10.8.2012 |
|
POLLUX spol. s r.o. v likvidaci
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
společník | 17.8.2012 31.12.2020 |
|
POLLUX spol. s r.o. v likvidaci
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
jednatel | 10.8.2012 31.12.2020 |
|
Salvast s.r.o., v likvidaci
Uherský Brod, Předbranská 508, PSČ 68801 |
společník | 27.8.2012 |
|
Salvast s.r.o., v likvidaci
Uherský Brod, Předbranská 508, PSČ 68801 |
jednatel | 15.8.2012 |
|
Stavba Czech s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
společník | 28.4.2014 |
|
Stavba Czech s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
jednatel | 23.5.2012 |
|
Stavba Czech s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
společník | 1.6.2012 28.4.2014 |
|
Stavba Czech s.r.o.
Dolní Valy 508, 688 01 Uherský Brod |
jednatel | 23.5.2012 28.4.2014 |
|
TEROS s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
jednatel | 2.5.2014 |
|
TEROS s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
společník | 2.5.2014 |
|
TEROS s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
jednatel | 15.12.2011 2.5.2014 |
|
TEROS s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
společník | 15.12.2011 2.5.2014 |
|
VOTE ART PRODUCTION s.r.o. v likvidaci
Štrossova 354, Bílé Předměstí (Pardubice I), 530 03 Pardubice |
likvidátor | 20.1.2020 |
|
VOTE ART PRODUCTION s.r.o. v likvidaci
Štrossova 354, Bílé Předměstí (Pardubice I), 530 03 Pardubice |
společník | 24.11.2015 |
|
VOTE ART PRODUCTION s.r.o. v likvidaci
Štrossova 354, Bílé Předměstí (Pardubice I), 530 03 Pardubice |
jednatel | 18.7.2012 |
|
VOTE ART PRODUCTION s.r.o. v likvidaci
Štrossova 354, Bílé Předměstí (Pardubice I), 530 03 Pardubice |
společník | 25.7.2012 24.11.2015 |
|
VOTE ART PRODUCTION s.r.o. v likvidaci
Štrossova 354, Bílé Předměstí (Pardubice I), 530 03 Pardubice |
jednatel | 18.7.2012 24.11.2015 |
Petr Pavliš Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.1.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Culture Production s.r.o. ) |
| 15.1.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Culture Production s.r.o. . |
| 2.7.2025 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Clubbing Production s.r.o. . |
| 2.7.2025 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Clubbing Production s.r.o. ) |
| 11.6.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (Culture Production s.r.o.) |
| 11.6.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Culture Production s.r.o.) |
| 21.5.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Clubbing Production s.r.o.) |
| 21.5.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (Clubbing Production s.r.o.) |
| 1.10.2024 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel ARARA, spol. s r.o. . |
| 1.10.2024 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (ARARA, spol. s r.o. ) |
| 3.5.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel BANDER s.r.o., zmenil adresu. |
| 3.5.2022 | Společník s vkladem BANDER s.r.o. |
| 3.5.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, splaceno: 200000 %, podíl: 100 % (BANDER s.r.o.) |
| 3.5.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (BANDER s.r.o.) |
| 31.12.2020 | Společník s vkladem POLLUX spol. s r.o. |
| 31.12.2020 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel POLLUX spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 31.12.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (POLLUX spol. s r.o.) |
| 31.12.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, splaceno: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (POLLUX spol. s r.o.) |
| 20.1.2020 | Zapsán(-a) jako likvidátor VOTE ART PRODUCTION s.r.o. v likvidaci |
| 24.4.2017 | Zapsán(-a) jako likvidátor HiTechSolar s.r.o., v likvidaci |
| 22.1.2016 | Společník s vkladem HiTechSolar s.r.o. |
| 22.1.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel HiTechSolar s.r.o., zmenil adresu. |
| 22.1.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (HiTechSolar s.r.o.) |
| 22.1.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (HiTechSolar s.r.o.) |
| 24.11.2015 | Společník s vkladem VOTE ART PRODUCTION s.r.o. |
| 24.11.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel VOTE ART PRODUCTION s.r.o., zmenil adresu. |
| 24.11.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel AGRO - PV, s.r.o., zmenil adresu. |
| 24.11.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, splaceno: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (VOTE ART PRODUCTION s.r.o.) |
| 24.11.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (VOTE ART PRODUCTION s.r.o.) |
| 7.10.2015 | Společník s vkladem Baleno invest s.r.o. |
| 7.10.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Baleno invest s.r.o., zmenil adresu. |
| 7.10.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (Baleno invest s.r.o.) |
| 7.10.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Baleno invest s.r.o.) |
| 2.5.2014 | Společník s vkladem KHIM - Marketing Center s.r.o. |
| 2.5.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel KHIM - Marketing Center s.r.o., zmenil adresu. |
| 2.5.2014 | Společník s vkladem TEROS s.r.o. |
| 2.5.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel TEROS s.r.o., zmenil adresu. |
| 2.5.2014 | Společník s vkladem MSL-GROUP s.r.o. |
| 2.5.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel MSL-GROUP s.r.o., zmenil adresu. |
| 2.5.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 20 000,-Kč, podíl: 20 % (TEROS s.r.o.) |
| 2.5.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (TEROS s.r.o.) |
| 2.5.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 40 000,-Kč, splaceno: 40000 %, podíl: 20 % (MSL-GROUP s.r.o.) |
| 2.5.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MSL-GROUP s.r.o.) |
| 30.4.2014 | Společník s vkladem ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o. |
| 30.4.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o., zmenil adresu. |
| 30.4.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 40 000,-Kč (ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o.) |
| 30.4.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ASTRA - Nákupní aliance, s.r.o.) |
| 28.4.2014 | Společník s vkladem Stavba Czech s.r.o. |
| 28.4.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Stavba Czech s.r.o., zmenil adresu. |
| 28.4.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, splaceno: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (Stavba Czech s.r.o.) |
Souhrnné informace k osobě Petr Pavliš Brno
Tato stránka obsahuje informace o osobě Petr Pavliš Brno, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Petr Pavliš aktuálně působí a působila v 20 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Petr Pavliš", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Petr Pavliš – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Petr Pavliš?
Jméno Petr Pavliš je uvedeno v 20 společnostech.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod