Pavel Bednařík Mgr. Praha - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Pavel Bednařík Mgr. Praha.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Pavel Bednařík".
Pavel Bednařík Mgr. Praha - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
ARDIS INVEST s.r.o.
Za Strahovem 484/8, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
jednatel | 21.7.2009 24.7.2014 |
|
CP Castle Prague s.r.o.
Ostrovní 126/30, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 27. července 2019 |
společník | 5.12.2005 2.10.2006 |
|
Franchise Stores s.r.o.
Plzeňská 3352/156, Smíchov, 150 00 Praha |
společník | 16.9.2011 11.6.2014 |
|
INTERIÉR B + M, s.r.o.
č.p. 86, 739 53 Hnojník |
společník | 11.11.2003 18.8.2006 |
|
INTERIÉR B + M, s.r.o.
č.p. 86, 739 53 Hnojník |
společník | 11.12.2002 11.11.2003 |
|
INTERIÉR B + M, s.r.o.
č.p. 86, 739 53 Hnojník |
společník | 13.12.2000 11.12.2002 |
|
Klub Stolárna s.r.o.
Potoční 1228, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek |
společník | 14.4.2008 24.7.2014 |
|
R.E.S. Management a.s.
Za Strahovem 484/8, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
člen představenstva | 27.11.2009 24.7.2014 |
|
RSC Barrandov s.r.o.
Korunní 810/104, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
jednatel | 27.12.2011 1.2.2012 |
|
RSC Barrandov s.r.o.
Korunní 810/104, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
společník | 27.12.2011 9.2.2012 |
|
SARABATHA s.r.o.
Sokolovská 4/41, Karlín, 186 00 Praha |
jednatel | 6.12.2006 15.8.2007 |
|
SARABATHA s.r.o.
Sokolovská 4/41, Karlín, 186 00 Praha |
společník | 6.12.2006 20.9.2007 |
|
ZBU Czech Republic s.r.o.
Lisabonská 799/8, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
společník | 25.6.2008 30.3.2009 |
|
ZBU Czech Republic s.r.o.
Lisabonská 799/8, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
jednatel | 25.6.2008 9.2.2009 |
Pavel Bednařík Mgr. Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.7.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Klub Stolárna s.r.o. ) |
| 24.7.2014 | Vymazán(-a) jako člen představenstva R.E.S. Management a.s. |
| 24.7.2014 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel ARDIS INVEST s.r.o. . |
| 11.6.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Best Forward Logistics s.r.o. ) |
| 9.2.2012 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel RSC Barrandov s.r.o. . |
| 9.2.2012 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (RSC Barrandov s.r.o. ) |
| 27.12.2011 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (RSC Barrandov s.r.o.) |
| 27.12.2011 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (RSC Barrandov s.r.o.) |
| 16.9.2011 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (Best Forward Logistics s.r.o.) |
| 14.4.2010 | Zapsán(-a) jako člen představenstva R.E.S. Management a.s. |
| 7.8.2009 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ARDIS INVEST s.r.o.) |
| 30.3.2009 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel ZBU Czech Republic s.r.o. . |
| 30.3.2009 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (ZBU Czech Republic s.r.o. ) |
| 25.6.2008 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ZBU Czech Republic s.r.o.) |
| 25.6.2008 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (ZBU Czech Republic s.r.o.) |
| 14.4.2008 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 120 000,-Kč, podíl: 60 % (Klub Stolárna s.r.o.) |
| 20.9.2007 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel SARABATHA s.r.o. . |
| 20.9.2007 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (SARABATHA s.r.o. ) |
| 6.12.2006 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (SARABATHA s.r.o.) |
| 6.12.2006 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč (SARABATHA s.r.o.) |
| 2.10.2006 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Crown Plaza Castle Prague s.r.o. ) |
| 18.8.2006 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (INTERIÉR B + M, s.r.o. ) |
| 5.12.2005 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 25 000,-Kč, splaceno: 100 % (Dům v Zábřehu s.r.o.) |
| 11.11.2003 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 20 000,-Kč (INTERIÉR B + M, s.r.o.) |
| 11.11.2003 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (INTERIÉR B + M, s.r.o. ) |
| 11.12.2002 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 20 000,-Kč (INTERIÉR B + M, s.r.o.) |
| 11.12.2002 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (INTERIÉR B + M, s.r.o. ) |
| 13.12.2000 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 20 000,-Kč (INTERIÉR B + M, s.r.o.) |
Souhrnné informace k osobě Pavel Bednařík Mgr. Praha
Tato stránka obsahuje informace o osobě Pavel Bednařík Mgr. Praha, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Pavel Bednařík Mgr. aktuálně působí a působila v 9 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Pavel Bednařík Mgr.", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Mgr. Pavel Bednařík – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Mgr. Pavel Bednařík?
Jméno Mgr. Pavel Bednařík je uvedeno v 9 společnostech.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod