Jiří Pešina Praha - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Jiří Pešina Praha.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Jiří Pešina".
Jiří Pešina Praha - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
Společnost | Funkce | Od (-Do) |
---|---|---|
AKANT ART, v.o.s.
Praha 9-Hloubětín, Celniční 238, PSČ 198 00 |
společníci | 11.8.1998 2.5.2016 |
AKANT ART, v.o.s.
Praha 9-Hloubětín, Celniční 238, PSČ 198 00 |
společník(obchodní vedoucí) | 11.8.1998 31.12.2015 |
AKANT HISTORY s.r.o.
Aloisovská 879/32, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha |
prokura | 29.7.2009 4.4.2016 |
AKANT HISTORY s.r.o.
Aloisovská 879/32, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha |
společník | 7.5.2009 4.4.2016 |
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha-střed
Murgašova 1274/3, Krč, 142 00 Praha |
pokladník | 24.2.2023 |
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha-střed
Murgašova 1274/3, Krč, 142 00 Praha |
předseda | 5.10.2016 24.2.2023 |
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha-střed
Murgašova 1274/3, Krč, 142 00 Praha |
předseda | 5.10.2016 22.4.2017 |
Jiří Pešina Praha - události, poslední změny v rejstřících
Datum | Události, změny |
---|---|
3.5.2023 | Zapsán člen statutárního orgánu, při výkonu funkce zastupuje Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha-střed |
3.5.2023 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha-střed |
22.4.2017 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Český svaz chovatelů Základní organizace Praha-střed |
22.4.2017 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha-střed |
4.11.2016 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů Základní organizace Praha-střed |
2.5.2016 | Vymazán(-a) jako člen představenstva AKANT ART, v.o.s. |
2.5.2016 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (AKANT ART, v.o.s. ) |
4.4.2016 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (AKANT HISTORY s.r.o. ) |
4.4.2016 | Vymazán(-a) jako prokurista AKANT HISTORY s.r.o. |
29.7.2009 | Zapsán(-a) jako prokurista AKANT HISTORY s.r.o. |
7.5.2009 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 25 000,-Kč (AKANT HISTORY s.r.o.) |
11.8.1998 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (AKANT ART, v.o.s.) |
11.8.1998 | Zapsán(-a) jako člen představenstva AKANT ART, v.o.s. |
Souhrnné informace k osobě Jiří Pešina Praha
Tato stránka obsahuje informace o osobě Jiří Pešina Praha, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Jiří Pešina aktuálně působí a působila ve 3 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Jiří Pešina", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.
Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu.
Otázky a odpovědi ke jménu Jiří Pešina – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jiří Pešina?
Jméno Jiří Pešina je uvedeno v 3 společnostech.