Zdeněk Maštálka Ing. Plzeň - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Zdeněk Maštálka Ing. Plzeň.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Zdeněk Maštálka".
Zdeněk Maštálka Ing. Plzeň - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
Group Point M2K s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
jednatel | 7.8.2017 |
|
Group Point M2K s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
společník | 7.8.2017 |
|
M a K invest s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
společník | 10.2.2015 |
|
M a K invest s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
jednatel | 10.2.2015 |
|
PEKASS s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
společník | 24.9.2015 |
|
PEKASS s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
jednatel | 20.7.1993 |
|
PEKASS s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
společník | 6.11.2007 24.9.2015 |
|
PEKASS s.r.o.
Hřbitovní 1481/100, Doubravka, 312 00 Plzeň |
jednatel | 20.7.1993 24.9.2015 |
|
STEATIS Klenčí s.r.o.
Bezručova 151/5, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
společník | 24.11.2014 |
|
STEATIS Klenčí s.r.o.
Bezručova 151/5, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
jednatel | 26.11.2007 |
|
STEATIS Klenčí s.r.o.
Bezručova 151/5, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
jednatel | 26.11.2007 24.11.2014 |
|
STEATIS Klenčí s.r.o.
Bezručova 151/5, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
společník | 26.11.2007 24.11.2014 |
|
STEATIT s.r.o.
č.p. 181, 345 34 Klenčí pod Čerchovem |
jednatel | 1.9.2008 |
|
STEATIT s.r.o.
č.p. 181, 345 34 Klenčí pod Čerchovem |
jednatel | 1.9.2008 1.8.2014 |
|
Watermelon a.s.
Plevenská 3113/1, Modřany, 143 00 Praha |
člen dozorčí rady | 20.10.2014 18.12.2017 |
|
Watermelon a.s.
Plevenská 3113/1, Modřany, 143 00 Praha |
člen dozorčí rady | 27.9.2011 20.10.2014 |
Zdeněk Maštálka Ing. Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.12.2017 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Watermelon a.s. |
| 7.8.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 120 000,-Kč, podíl: 60 % (Group Point M2K s.r.o.) |
| 7.8.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Group Point M2K s.r.o.) |
| 24.9.2015 | Společník s vkladem PEKASS s.r.o. |
| 24.9.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel PEKAST, pekařské stavby a stroje, s.r.o., zmenil adresu. |
| 24.9.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 274 000,-Kč, podíl: 98 % (PEKASS s.r.o.) |
| 24.9.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PEKAST, pekařské stavby a stroje, s.r.o.) |
| 10.2.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 70 000,-Kč, splaceno: 70 000,-Kč, podíl: 70 % (M a K invest s.r.o.) |
| 10.2.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (M a K invest s.r.o.) |
| 14.1.2015 | Člen dozorčí rady Watermelon a.s. |
| 14.1.2015 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Watermelon a.s. |
| 24.11.2014 | Společník s vkladem STEATIS Klenčí s.r.o. |
| 24.11.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel STEATIS Klenčí s.r.o., zmenil adresu. |
| 24.11.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 80 000,-Kč, splaceno: 80 000,-Kč, podíl: 40 % (STEATIS Klenčí s.r.o.) |
| 24.11.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (STEATIS Klenčí s.r.o.) |
| 1.8.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel STEATIT s.r.o., zmenil adresu. |
| 1.8.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (STEATIT s.r.o.) |
Souhrnné informace k osobě Zdeněk Maštálka Ing. Plzeň
Tato stránka obsahuje informace o osobě Zdeněk Maštálka Ing. Plzeň, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Zdeněk Maštálka Ing. aktuálně působí a působila v 6 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Zdeněk Maštálka Ing.", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Ing. Zdeněk Maštálka – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ing. Zdeněk Maštálka?
Jméno Ing. Zdeněk Maštálka je uvedeno v 6 společnostech.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod