Luboš Nekola okres Česká Lípa - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Luboš Nekola okres Česká Lípa.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Luboš Nekola".
Luboš Nekola okres Česká Lípa - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
ELEKTRO NEKOLA s.r.o.
Velký Grunov 39, 471 29 Brniště |
společník | 7.10.2014 |
|
ELEKTRO NEKOLA s.r.o.
Velký Grunov 39, 471 29 Brniště |
jednatel | 31.10.2007 |
|
ELEKTRO NEKOLA s.r.o.
Velký Grunov 39, 471 29 Brniště |
jednatel | 31.10.2007 7.10.2014 |
|
ELEKTRO NEKOLA s.r.o.
Velký Grunov 39, 471 29 Brniště |
společník | 31.10.2007 7.10.2014 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výroba pilařská a impregnace dřeva Instalace průmyslových strojů a zařízení Velkoobchod a maloobchod Výroba elektřiny |
16.1.1991 |
Luboš Nekola okres Česká Lípa - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.10.2014 | Společník s vkladem ELEKTRO NEKOLA s.r.o. |
| 7.10.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel ELEKTRO NEKOLA s.r.o., zmenil adresu. |
| 7.10.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (ELEKTRO NEKOLA s.r.o.) |
| 7.10.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ELEKTRO NEKOLA s.r.o.) |
Souhrnné informace k osobě Luboš Nekola okres Česká Lípa
Tato stránka obsahuje informace o osobě Luboš Nekola okres Česká Lípa, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Luboš Nekola aktuálně působí a působila v 1 společnosti.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Luboš Nekola", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Luboš Nekola – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Luboš Nekola?
Jméno Luboš Nekola je uvedeno v jedné společnosti.
Jaké obory činnosti má Luboš Nekola uvedeny v živnosti?
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti. Výroba pilařská a impregnace dřeva. Instalace průmyslových strojů a zařízení. Velkoobchod a maloobchod. Výroba elektřiny. Další informace k Luboš Nekola
Okénko pro podnikatele

Antonín Trunec, Software602
Firmy mají elektronický podpis k dispozici, přesto většina zůstává u papíru